خرید اینترنتی ماهان شبکه ایرانیان

اطلاعات تماس

واحد فروش :

واحد فروش شرکت ماهان شبکه ایرانیان متشکل از فروش سازمانی و فروش عادی می باشد. برای ارتباط با این بخش از اطلاعات تماس زیر بهره مند شوید :

021-91008413 داخلی 100 ( منشی فروش ) و داخلی 120 مدیریت فروش می باشد.

سایر خطوط :

021 - 88930071

021 - 88930072

021 - 88930073

021 - 88930074

021 - 88930076

همچنین برای پیگیری کالای خریداری شده و همچنین امور گارانتی با داخلی 300 ( منشی بخش فنی و خدمات پس از فروش ) در ارتباط باشید.

شماره های مستقیم ( انتقادات ، پیشنهادات و شکایات )

021-88930071

استعلام قیمت (تلگرام):

09128352023

پست الکترونیکی :

Contact[@]itmahan.com

آدرس دفتر:

تهران - میدان ولیعصر - کوچه ملائی - پلاک 9 ساختمان ماهان

خرید سرور 

خرید سرور

آیا می توانم سرور بخرم؟

آیا می توانم سرور خود را بخرم؟ شما می توانید سرورهای از پیش ساخته شده را خریداری کنید. با این حال، اگر دقیقاً ندانید به چه چیزی نیاز دارید، ممکن است در نهایت سخت افزار مناسبی نداشته باشید. اگر مطمئن نیستید بهتر است با یک متخصص فناوری اطلاعات مشورت کنید.

هزینه سرور چقدر است؟

هزینه اصلی سخت افزار سرور رک برای مشاغل کوچک از ...

آیا می توانم سرور بخرم؟

آیا می توانم سرور خود را بخرم؟ شما می توانید سرورهای از پیش ساخته شده را خریداری کنید. با این حال، اگر دقیقاً ندانید به چه چیزی نیاز دارید، ممکن است در نهایت سخت افزار مناسبی نداشته باشید. اگر مطمئن نیستید بهتر است با یک متخصص فناوری اطلاعات مشورت کنید.

هزینه سرور چقدر است؟

هزینه اصلی سخت افزار سرور رک برای مشاغل کوچک از 80000 روپیه شروع می شود. بسته به پیکربندی و نیازهای مشتری، ما قیمت سرور را در هند ارائه می دهیم. OTP تأیید شده است! یک جلسه با کارشناس سرور ما رزرو کنید تا در مورد نیازهای خود صحبت کنید.

اجاره سرور بهتر است یا خرید؟

خرید سرور برای مشاغلی که قصد استفاده طولانی مدت از سرور را دارند می تواند گزینه بسیار خوبی باشد و اجاره سرور برای مشاغلی که فقط برای مدت کوتاهی به سرور نیاز دارند می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. بنابراین،چگونه سرور خود را دریافت کنم؟چگونه سرور خود را برای میزبانی وب راه اندازی کنیم.

  1. مطمئن شوید که اتصال شما برای میزبانی وب مناسب است.
  2. سخت افزار خود را انتخاب کنید
  3. سیستم عامل (OS) خود را انتخاب کنید و آن را نصب کنید. لینوکس. ...
  4. سرور خود را در خانه راه اندازی و پیکربندی کنید.
  5. راه اندازی محاسبات شبکه مجازی (VNC)
  6. نصب پروتکل انتقال فایل (FTP)
  7. HTTP را نصب کنید.

آیا کامپیوتر من می تواند سرور را اجرا کند؟

برای تبدیل رایانه شخصی خود به سرور، باید نرم افزاری را نصب کرده و تنظیماتی را انجام دهید. هنگامی که می خواهید از رایانه خود به عنوان سرور استفاده کنید، باید پورت های خاصی را باز کنید تا ترافیک وارد و خارج شود. یک کامپیوتر معمولی را می توان با استفاده از حمل و نقل پورت به سرور تبدیل کرد.

خرید سرور vpn

اگر یک سرور مجازی پراورت نیازمند هستید بهترین گزینه برای شما خرید سرور VPN هست برای خرید این سرور خرید سرور فوق می توانید با تیم فروش سرور های اختصاصی ما تماس گرفته و بهترین سولشن را انتخاب نکید خرید سرور در دکتر اچ پی بهترین گزینه برای رودر رویارویی با برگترین چالش های پیش روی شماست مدنظرتان باشد که خرید سرور VPN با انچه که در مبانی فیلیترینگ یا مبارزه با فیلتر شکن مطرج هست کاملا متفاوت میباشد.

 خرید سرور فیزیکی

یکی از موارد دیگر در خرید سرور باید مدنظر داشته باشید خرید سرور فیزیکی میباشد که انچه که در خرید یکی سرور کامل اختصاصیس مطرح می شود خرید سرور فیزیکی مستقل میباشد که در این پست و در مباحث بعدی در مورد ان با همدیگر صبحت خواهیم کرد.

خرید سرور مجازی

اگر نیازمند کرایه یک سرور مجازی هست ید بهتر هس روی ای گزینه سرمایه گزاری کنید خرید سرور مچازی در هزینه هاهی شما بسیار صرفجویی میکند و میتوانید بهترین سرور مجازی را با کمترین هزینه با کمتر مقدار فضای فیزیکی و کمترین تفکرات درمورد نگهداری و اموزش های لازم در مورد ان خریداری کنید.

خرید سرور ابری

اگر نمیدانی که چه مقدار سرور با چه حجمی از داده ها باید تهیه کنید بهترین گزینه برای شما خرید سرور ابری هست که در ان انتهایی برای سرویس های شما معین نشده هست و می توانید هر مقدار که میخواهید از میزبان خود مقداری رم و هارد و فضا طلب کنید در این سرور نیازمند تصمیم گیری اولیه در مورد مقدار ظرفیت هاست و سرویس های خود نیستید بهترین گزینه برای دوستانی مثل بنده  هست که خوصله فک کردن و محاسبات را ندارند.

ایران سرور

یکی از بهترین مراکز پرداخت و پشتیبانی واراءه سرور های خوب و سرویس های فضای مجازی این شرکت میباشد البته چندین شرکت به این نام در کشور هست که منظور ما قدیمی ترین انها میباشد که بسیار یاز شما اشنا هستید بااین شرکت .

خرید سرور مجازی رایگان

یکی از سرویس های که بسیاری از کاربرات در مور دان صبحت هایی میکنید سرویس های مجازی میباشد که بنده اصلا توصیه ای به خرید سرور های مجازی رایگان نمیکنم جون عملا هیچ تتوجیه فنی و پشت این سرور ها نمیباشد و میتوان گفت که فقط ممکن هت کل دیتا و داده های شما به اسمان برود.

خرید سرور اختصاصی

بهترین گزینه برای شما خرید سرور اختصاصی میباشد که می توانید در جندین حالت و صورت ان را انتخاب و خریداری کنید خرید سرور اختصاصی بهترین سولشن برای فرار از مشکلات سرور های مجازی یا سرور های ی هست که بصورت اشتراکی از انها استفاده می کنید مدنظرتان باشد که سرور های اختصاصی بهترین گزینه برای نصب و راه اندازی کسب و کارهای کوچک و شخصی میباشد.

خرید سرور hp

ما می توانید مبگوییم که یکی از بهترین شرکت های فروش و خرید سرور HP در تهران هستیم خرید سرور HP کلیک کنید.

بیشتر
15 محصول وجود دارد