اطلاعات تماس

واحد فروش :

واحد فروش شرکت ماهان شبکه ایرانیان متشکل از فروش سازمانی و فروش عادی می باشد. برای ارتباط با این بخش از اطلاعات تماس زیر بهره مند شوید :

021-91008413 داخلی 100 ( منشی فروش ) و داخلی 120 مدیریت فروش می باشد.

سایر خطوط :

021 - 88930071

021 - 88930072

021 - 88930073

021 - 88930074

021 - 88930076

همچنین برای پیگیری کالای خریداری شده و همچنین امور گارانتی با داخلی 300 ( منشی بخش فنی و خدمات پس از فروش ) در ارتباط باشید.

شماره های مستقیم ( انتقادات ، پیشنهادات و شکایات )

021-88930071

استعلام قیمت (تلگرام):

09195007450

09195004542

پست الکترونیکی :

Contact[@]itmahan.com

آدرس دفتر:

تهران - میدان ولیعصر - کوچه ملائی - پلاک 9 ساختمان ماهان

قطعات سرور HP 

قطعات سرور HP

قطعات سرور اچ پی

درپوش ، کابل و ... در این قسمت قرار میگیرند:

درمورد قطعات سرور اچ پی همانطور که در دسته بندی های موجود در همین سایت نیز مشاهده می کنید و در زیر نیز لیست شده هست میتوان فهمید که قطعات سرور اچ پی در چندین دسته بندی قرار میگیرد که برای تمام انها سایت دکتر اچ پی دسته بندی های وِیژه تعیین کرده هست که می توانید مشاهده کنید .

ما در ماه...

قطعات سرور اچ پی

درپوش ، کابل و ... در این قسمت قرار میگیرند:

درمورد قطعات سرور اچ پی همانطور که در دسته بندی های موجود در همین سایت نیز مشاهده می کنید و در زیر نیز لیست شده هست میتوان فهمید که قطعات سرور اچ پی در چندین دسته بندی قرار میگیرد که برای تمام انها سایت دکتر اچ پی دسته بندی های وِیژه تعیین کرده هست که می توانید مشاهده کنید .

ما در ماهان شبکه ایرانیان تمام فطعات سرور اچ پی را بصورت اورجینال تقدیم مشتریان می کنیم ممکن هست قطعات مربوط به سرور های قدیمی تر باشد و بصورت دسته دوم به  مشتری تقدیم شود و اگر نیو اورجینال قطعات اچ پی نیز موجود باشد به مشتری عزیز تحویل داده می شود این مربوط به قطعات نیو میباشد که تمام این مواد  با هماهنگی و اعلام به مشتری تقدیم می گردد مثلا درمو رد هارد های 32 گیگ و 72 گیگ نسل های G3    G4 که امروزه این هارد ها پیدانمیشود  برای همین ما هماهنگی میکنیم سری های جدید های ها با طرفیت های بالاتر به مشتری تقدیم می کنیم یا سری هارد های دست دوم با ظرفیت های 32 گیگ 72 گیگ  می توان ارائه داد.البته تمام این موارد را بامشتری هماهنگ مکنیم.

سرور اچ پی

  • شاسی سرور اچ پی ای در صورت موجود بودن بصورت نیو نسل های ده و یازده این سرور به مشتری ارائه می شود و دو صورت نیاز مشتری به نسل سرور 

پردازنده سرور اچ پی

  • پردازنده سرور اچ پی بصورت نیو و دست دوم  برای مشتریان با گارانتی 24 ساعته تقدیم می گردد.

مادربرد سرور hp

  • مادربرد سرور اچ پی را برای مشتریان عزیز همیشه برای تمام شاسی ها را موجود داریم

رم سرور اچ پی

انواع رم سرور hp را می توانید رد لینک بالا کامل مشاهده کنید رم های اچ پی اورجینال براساسدستگاه ها دسته بندی شده هست

فن سرور hp

انواع فن سرور اچ پی رو می تونید در لینک بالا بصورت کامل مشاهده کنید این فن ها بر اساس دستگاه های نسل های محتلف دسته بندی شده هست

هت سینک سرور اچ پی

پاور سرور اچ پی

هارد دیسک سرور hp

کارت شبکه سرور اچ پی

کارت رید کنترلر سرور اچ پی

باطری کش کنترلر سرورhp

تمام این موارد قطعات سرور های اچ پی دسته بندی می شود ولی یکسری قطعات اچ پی هست که در هیچ کدارم این این دسته بندی های نمی توان گذاشته شود و برای همین ما در این دسته بندی که بنام قطعات سرور hp هست در مورد یکسری کالاها خاص که ممکن هست مورد استفاده بعضی از دوستان قرار بکیرد صبحت خواهیم کرد .

رم سرور اچ پی | HP RAM SERVER

یکی از پرو فروش ترین و پرمصرف ترین قطعات سرور اچ پی می توان به رم سرور HP اشاره کرد رم های اروجینال سرور اچ پی که می توان گفت با سری های غیراچ پی خود تفاوت های زیادی دارند .

رمهای اچ پی که با لیبل های اچ پی ای اورجینال وارد بازار می شوند دارای خاصیتی و ویژگی بنام اسمارت استارت هستند که باعث می شود این رم ها اگر رم های برند های دیگر سرور ی گران تر باشند.

این ویژگی که به عیب یابی بیتی معروف هست و یک ویژگی بسیار قابل توجه در سرور های اچ پی ای هست .

دکتر اچپی در قسمت و دسته بندی رم اچ پی تمام رم های اچ پی اورجینال رو دسته بندی کرده هست و برای همه انها توضیجاتی را که نیاز هست مشتری بداند را اورده هست و برای خرید رم سرور اچ پی بهتر هست قبل از خرید با مشاوران خرید سرور اچپی مثل خود من صادق قنبری صحبت داشته باشید .

برای انواع سرور های نرم افزاری نیازمندی متفاوتی به رم خواهید داشت مثلا برای محازی سازی شما نیازمند ظرفیت های بیشتری هستید ولی برای سیستم های حسارداری منفرد شما تعداد اسلا های بیشتر ی رو باید پر کنید .

تمام این موارد رو در دسته بندی مربطو به رم سرور HP بصورت کامل توضیح داده ایم./

یک مطب مهم در مورد فن سرور اچ پی باید مطرج کنم که خرابی فن در سرور های اچ پی خیلی زیاد هست و نباید این ها را به علت بی کفیت بودن فن سرور اچ پی بدانید این فن سرور ها باتوجه به اینکه سیستم خنگ گنندگی کاملا پیجیده ای دارند و بسته به شرایط سرور اچ پی شما در شرایط محتلفی دارای دور چرخش های متفاون هستند این روی سلامت فن اچ پی  . کارکرد ان تاثیر می گزارد .

خرابی فن سرور اچ پی کاملا عادی هست و برعکس تمام قطعات سرور اچ پی خرابی فن سرور بسیار زیاد هست و می توان گفت این اختلاف در سرور های DL360 اچ پی بسیار بیشتر هست در سری سرور اچ پی DL360  G8  شاهد خرابی بسیار بالایی از فن هابودیم که باعث شد اچ پی در ورژن دو سرور دی ال 360 مدل فن سرور اچ پی خود را عوض کند.

هت سینک سرور اچ پی

یکی از موارد که اسان ترین و بهینه ترین قطعات سرور HP می توان گفت هت سینک سرور اچ پی میباشد که این قطعه سرور اچ پی اصلا خرابی ندارد و می توان گفت یکی از پردام ترین قطعات سرور اچ پی میباشد.

فوقالعاده سبک میباشد و بسیار مناسب برای خنک کردن سی پی یو سرور اچ پی میباشد البته این کالا هم سری اورجینال و غیر اورجینال دارد که برای سرور های دست دوم شما مدل های کارکرده و اورجینال زیادی سراغ دارید ولی برای مدل های جدید تر مثل سرور G10 , G10 PLUS غیر اورجینال اینهم بخاطر این هست که اچ پی فن و هت سبنک اچ پی را بصورت چداگانه نمی فروشد و باید جتما به همراه سی پی یو خریداری کنید که قیمت بسیار بالایی دارد و اثلا نمیصرفد.

پاور سرور اچ پی

در مورد پاور سرور HP  می توان گفت که با تمام پاورهایی که دیده اید بسیار متفاوت هستند و اچ پی برای تمام سرورهای خود با سیستم خودش پاور طراحی و می سازد.

خرید پاور سرور HP در تهران

هارد دیسک سرور hp

خرید هارد سرور اچ پی یکی از مهم ترین مواردی هست که در خرید سرور اچ پی باید مدنظر داشته باشید امروزه با توجه به تنوع کالا در حوزه ی سرور اچ پی و تنوع مجصولات هارد اچ پی و هم چنین زمینه کاری که این سرور اچ پی در ان می خواهد استفاده شود تاثیر مستقیمی در خرید هارد سرور اچ پی و توع هارد سرور اچ پی دارد .

انواع هارد سرور اچ پی در دسته بندی مربوط به هارد سرور HP اورده شده هست و تاجایی که می شود تلاش شده که مشخصات و ویژگی های هارد اچ پی بصورت کامل برای شما عزیران توضیح داده شده باشد.

اما دو مورد هارد بسیار پر فروش و معمولا پر مصرف اچ پی که در همه کانفیگ های سرور اچ پی میتوانید از انها استفاده کنید سری هارد اچ پی 1.2 ترایایت  و هارد 2.4 ترابایت اچ پی میباشد که در لینک های مورد نظر هم میتوانید در مورد این هارد ها بیشتر مطالعه کنید.

HPE 2.4TB SAS 12G Enterprise 10K SFF (2.5in) SC 3yr Wty 512e Digitally Signed Firmware HDD (Recommended)

در مورد گارانتی هارد سرور اچ پی هم میتوانید با تماس با واجد پشتیبانی سرور اچ پی در مورد گارانتی هارد سرور اچ پی سوالات خود را بپرسید.

کارت شبکه سرور اچ پی

کارت شبکه hp که برای ایجاد بستر ارتباطی سرور اچ پی با سایر دیوایس های موجود در شبکه ای تی بسیار حیاطی و مهم میباشد باید از کارت شبکه سرور های اچ پی ای استفاده کنید  ما بصورت مفصل در دسته بندی کارت شبکه سرور اچ پی در مورد این مطلب صبحت کرده ایم و تاجایی که شده همه فطعات کارت شبکه سرور اچ پی را برای شما در دسته بندی کارت شبکه اچ پی لیست کرده ایم.

قیمت کارت شبکه سرور HP

درمورد کارت شبکه سرور hp  کارت های دو پورت و چهار پورت و تک پورت  و سری های وان گیگ و ده گیگ و بیست گیگ و بیست و پنج گیگ همه و همه را برای شما لیست کرده و توضیح داده ایم.

کارت رید کنترلر سرور اچ پی

برای رید بندی سرور اچ پی نیازمند کارت رید سرور hp هستید که معمولا روی سرور اچ پی بصورت پیش فرض هست ولی اگر شما کارت رید پیشرفته تر یا خفن تر می خواهید از فروشنده سرور اچ پی میتوانید درخاست کنید که مدل کارت رید شما رو بالاتر برده یا کارت رید با مدل بالاتریروی سرور شما جداگانه تعبیه کند.

باطری کش کنترلر سرورhp

باطری کش سرور اچ پی که یکی از مهم ترین و خاص ترین مواردی هست که واقعا دردسر ها ی خاص خود را دارد از باربری که گرفته که بع علت خطرناک بودن باطری بسیار در حمل وجابجایی ان دقت می کنند.

در مورد  باطری سرور اچ پی یا کش کنترلر ان در قسمت دسته بندی باطری و کش کنترلر سرور اچ پی توضیحات بسیار خوبی داده شده هست که می توانید انها را مشاهده کنید.

تمام این موارد قطعات سرور  اچ پی دسته بندی می شود ولی یکسری قطعات اچ پی هست که در هیچ کدارم این این دسته بندی های نمی توان گذاشته شود و برای همین ما در این دسته بندی که بنام قطعات سرور hp هست در مورد یکسری کالاها خاص که ممکن هست مورد استفاده بعضی از دوستان قرار بکیرد صبحت خواهیم کرد .

البته تمام این موارد فقط یک بخش کوچکی از قطعات سرور و خود سرور اچ پی میباشد که اگر بخواهید تمام موارد رو مدنظر قرار دهید بسیار گسترده تر خواهد شد.

قطعات  سرور اچ پی‌را اینجا می‌توانند بصورت کامل مشاهده کنید ما تمام تلاشمان هست کلیه قطعات سرور اچ پی‌را کامل مشاهده کنید تا در خرید سرور اچ پی‌بهترین نتیجه را بگیرید

بیشتر
15 محصول وجود دارد