فروش سرور HP DL360p Gen8

خرید سرور اچ پی دی ال 360 جی 8

قیمت سرور DL360 G8

فروش سرور اچ پی DL360

HPE Proliant DL360p G8 SERVER

زیبا و قدرتمند ، با انعطاف پذیری بسیار بالا

36,000,000 ریال

فروش رم سرور اچ پی DL360 G8

توجه : این مطلب فقط جهت مشاهده آفر ویژه فروش سرور DL360p G8 ایجاد شده است 

خرید سرور DL360 G8

خرید سرور اچ پی دی ال 360 جی 8

HP مجموعه ای از پیشرفت ها و قابلیت ها ,   مزیت ها  را به سرور 1U نسل هشتم خود اضافه کرده است. ما نگاهی می اندازیم تا ببینیم که آیا پیشرفت های ابزار نظارتی Sea of Sensors و افزایش قابلیت های اتوماسیون  سرور اچ پی ارزش قیمت درخواستی 6000 پوندی را دارند یا خیر.

مزیت های خرید سرور اچ پی بسیار زیاد هست ولی من هیچ وقت ارزش قیمت بالای این سرور های اچ پی را نفهمیدم اینهمه قیمت برای سرور اچ پی تازه خریداری شده بسیار زیاده هست قیمت یک سرور نسل پایین تر به مراتب پایین تر میباشد قیمت سرور اچ پی باید به مراتب کمتر از این مقدار باشد

خرید سرور اچ پی با این قیمت توجیه فنی و مالی برای تیم شرکت های کوچک ندارد و این باعت می شود شرکت های کوچکتر به سمت سرور های استوک یا نسل ها ی پایین تر حرکت کنند و خرید سرور اچ پی دی ال 360 جی 8  از همین مدل ها میباشند سرور اچ پی سری DL360  دست دو میباشد و بسیار ارزان قیمت و دارای مزیت های رقابتی بسیار بالایی

HP ProLiant DL360p Gen8

قیمت سرور HP DL360P Gen8

بررسی سرور HP ProLiant DL360p Gen8

HP مجموعه ای از پیشرفت ها را به سرور 1U نسل هشتم خود اضافه کرده است. ما بررسی می کنیم تا متوجه شویم که آیا پیشرفت های ابزار نظارتی Sea of Sensors و افزایش قابلیت های اتوماسیون ارزش قیمت 6000 پوند را دارند یا خیر.
سرور rack DL360p Gen8 1U از Xeon های E5-2600 اینتل پشتیبانی می کند و مشاغلی را هدف قرار می دهدکه به دنبال پکیج های فشرده با rack هستند و بتواند حجم کاری با تقاضای بالا را مدیریت کند.


راه اندازی Gen8 ProLiants نشان دهنده بالاترین ماموریت Project Voyager HP است، تا کل چرخه عمر سرورهای خود را خودکار کند. HP جسورانه ادعا می کند که می تواند مصرف برق طولانی مدت، زمان حل مشکلات و کل هزینه های عملیاتی را کاهش دهد.
یکی از ویژگی های کلیدی Gen8 ProLiants این است که همه تراشه جدید iLO4 HP را به نمایش می گذارند. این موضوع پایه و اساس تمام مدیریت سرور و به عنوان استاندارد با مدیریت بدون وجود نماینده HP، سیستم سلامت فعال (AHS) و پشتیبانی از راه دور جاسازی شده HP ارائه می شود.
با سه بعدی شدن Sea of Sensors HP، نظارت بر سرور پیچیده‌تر می‌شود. این ویژگی در اصل در نسل هفتم ProLiants معرفی شد و HP 28 سنسور حرارتی را در سراسر سرور، کارت های میزانسن و PCI-e خود اضافه کرده است.
این حسگرها به iLO4 اجازه می‌دهند دمای کل سیستم را به دقت زیر نظر داشته باشند و نقاط داغ را شناسایی کنند. تعجب آور است که فن های خنک کننده چه قدرتی را می توانند جذب کنند همچنین هدف iLO4 کاهش هزینه های انرژی با روشن کردن آنها در صورت نیاز است.

تامین هوشمند سرور DL360


AHS سرور HP DL360p Gen8 را نظارت می کند و حداکثر 1 گیگابایت داده عیب یابی را ذخیره می کند که می تواند به طور ایمن در پشتیبانی HP سرور  برای حل سریع تر مشکل بارگیری شود. همچنین سرور HP DL360p Gen8 با دستگاه‌های SmartMemory و SmartDrive جدید HP ارتباط برقرار می‌کند و اگر مشکل یا خرابی قریب‌الوقوعی را شناسایی کند، ترتیبی می‌دهد که حافظه و هارد دیسک جایگزین از قبل سفارش داده شود.

ویژگی جدیدی که سرور HP DL360p Gen8 ما از دیدن آن راضی بودیم، تامین هوشمند بود. این امکان بارگذاری یک سیستم عامل را بر روی سرور HP بدون نیاز به بوت کردن ابتدا از DVD SmartStart فراهم می کند؛ چیزی که مدتهاست به تعویق افتاده است. سرور HP DL360p Gen8 با دسترسی از منوی راه‌اندازی، استقرار بسیار آسان تر می شود، اگرچه شایان ذکر است که Dell یک ویژگی مشابه را بیش از سه سال پیش در PowerEdge R610 خود معرفی کرده است.

ظرفیت ذخیره سازی نسبت به مدلسرور HP DL360p Gen8  G7 بهبود یافته است زیرا چهار گزینه LFF، هشت یا ده گزینه SFF درایو دارید. حامل های دیسک ویژگی HP Smart Drive را به دلیل پر بودن LED های وضعیت به نمایش می گذارند. سرور HP DL360p Gen8 در حالی که درایو توسط میزبان شناسایی می شود، یک LED مکان یابی بر روی هر حامل به رنگ آبی می درخشد و هنگام به روزرسانی آن چشمک می زند.

در این پست با همدیگر این سرور DL360 G8   را بررسی خواهیم کرد.

این سرور با کانفیگ و قیمت زیر عرضه می شود :

آفر ویژه :

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

خرید سرور اچ پی دی ال 360 جی 8

  سرویس ILO چیست ؟

سرور اچ پی  رک مونت یعنی اینکه این سرور اچ پی کتابی می باشد و بر روی رک های موجود نصب میبشود   DL360p Gen8 1U از Xeons E5-2600 اینتل پشتیبانی می‌کند و مشاغلی را که به دنبال بسته‌ای  سرور های با رک هستند که بتواند بارهای کاری با تقاضای بالا را مدیریت کند، هدف قرار می‌دهد.

سرور فوق العاده جمع و جور و مناسبی هست و برای کسب کارهای بزرگ و کوچک مناسب هست .

راه اندازی Gen8 ProLiants نشان دهنده اوج ماموریت Project Voyager HP برای خودکارسازی کل چرخه عمر سرورهایش است. HP جسورانه ادعا می کند که می تواند مصرف برق طولانی مدت را کاهش دهد، زمان حل مشکلات را به شدت کاهش دهد و هزینه های عملیاتی را در کل کاهش دهد.البته تمام این موارد در سرور های hp صدق  می کند من به عنوان کسی که سالهاست با سرور های اچ پی ای کار مکنم به این موضوع پی برده ام.

خرید سرور اچ پی دست دوم صرفا به علت قیمت پایین ان نیست شما در خرید سرور اچ پی در قیمت سرور اچ پی نه تنها در هزینه های ریالی صرفجویی مکنید در قیمت برق مصرفی سرور اچ پی نیز صرفجویی می کنید .

قیمت سرور DL360 G8

یکی از ویژگی های کلیدی Gen8 ProLiants این است که همه آنها تراشه جدید iLO4 HP را به نمایش می گذارند. این پایه و اساس تمام مدیریت سرور اچ پی  را فراهم می کند و به عنوان استاندارد با ویژگی های مدیریت بدون عامل، سیستم سلامت فعال (AHS) و پشتیبانی از راه دور جاسازی شده HP ارائه می شود.

Ilo  یک سرویس فوق العاده می باشد که می توانید اینجا در مورد ان مطالعه کنید .

فروش سرور اچ پی DL360 کارکرده

دکتر اچ پی فروشگاه اینترنتی فروش سرور های اچ پی ای امادگی خود را جهت تحویل سرور های اچ پی دست دوم و استوک اعلام می کند این شرکت با داشتن نیروهای فنی و تست های زیاد بر روی سرور های اچ پی ای دست دوم با گارانتی سه ماهه این سرور را ارائه می دهد.

HPE Proliant DL360p G8 SERVER

زیبا و قدرتمند ، با انعطاف پذیری بسیار بالا

وضعیت سرور : کارکرده ( استوک اروپا ) در حد نو

وضعیت سرور : کارکرده (استوک اروپا) وارداتی

#تعداد_محدود

#با_گارانتی_2_ماهه

--------------------------------------------------------------

Intelligent Provisioning در سرور های اچ پی چیست ؟

AHS سرور HP را نظارت می کند و حداکثر 1 گیگابایت داده عیب یابی را ذخیره می کند که می تواند به طور ایمن در پشتیبانی HP برای حل سریع تر مشکل کمک شود. با دستگاه‌های SmartMemory و SmartDrive جدید HP ارتباط برقرار می‌کند و اگر مشکل یا خرابی قریب‌الوقوع را شناسایی کند، ترتیبی می‌دهد که حافظه و هارد دیسک جایگزین از قبل سفارش داده شود.

نصب ویندوز سرور اچ پی بدون حضور در محل سرور یکی از ویژگی جدیدی که ما از دیدن آن خوشحال شدیم، تدارک هوشمند بود. این امکان بارگذاری یک سیستم عامل را بر روی سرور HP بدون نیاز به بوت کردن ابتدا از DVD SmartStart فراهم می کند. چیزی که مدت ها مونده است با دسترسی از منوی راه‌اندازی، استقرار را بسیار آسان‌تر می‌کند، اگرچه شایان ذکر است که Dell یک ویژگی مشابه را بیش از سه سال پیش در PowerEdge R610 خود معرفی کرد.

تمام این ویژگی ها شما را در خرید سرور اچ پی و فهمیدن اینکه قیمت سرور HP به چه چیز های بستگی دارد بسیار کمک خواهد کرد قیمت سرور های اچ پی به شدت در حال افزایش میباشد و خرید این سرور های بسیار ارزشمند میباشد.

ویژگی های ذخیره سازی DL360 G8

دکمه دایره اییک حلقه فعالیت دیسک سبز در حال چرخش دارد در حالی که LED مرکزی چند رنگ آن وضعیت درایو را نشان می دهد و در مورد خرابی های قریب الوقوع هشدار می دهد. یک LED روی دکمه انتشار حامل به رنگ سفید می درخشد تا به کاربران هشدار دهد که نباید از جایی حذف شود. برای مثال: درایوی دیگر در همان RAID-5 array قبلاً خراب شده است.
کنترلر RAID تعبیه شده Smart Array P420i مستقیماً به پورت های SAS 2 مادربرد متصل می شود و گزینه های RAID و حافظه پنهان زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. سیستم ما دارای ماژول کامل 2 گیگابایتی FBWC (حافظه پنهان نوشتن با پشتیبان فلش) بوده است.
این کار، نیاز به پکیج باتری را برطرف می کند زیرا از یک خازن کوچک استفاده می کند. این دستگاه می تواند خود را در حدود پنج دقیقه به طور کامل شارژ و تا 80 ثانیه زمان کافی برای نوشتن محتویات حافظه پنهان DDR در حافظه فلش در صورت قطع برق فراهم می کند.

کارت شبکه سرور اچ پی   DL360 G8

HP روی طراحی حرارتی کار کرده تا بتواند برای بهبود دسترسی از شر پوشش هوای بزرگ G7 خلاص شود. این عملکرد حتی با وجود هشت فن در محل به خوبی کار می کند. همچنین ما متوجه شدیم که سرور بسیار بی صدا کار می کند.

در عقب، دو سوکت CPU دارید که دارای راهنماهای جدید سوکت هوشمند HP هستند. این سوکت ها برای کاهش خطر آسیب پین مادربرد در حین ارتقا یا نگهداری طراحی شده اند.

CPU ها توسط 24 اسلات DIMM احاطه شده اند و ظرفیت کامل 768 گیگابایتی را می توان در سیستم های CPU دوگانه با استفاده از LR-DIMM های 1066 مگاهرتز تحقق بخشید. حداکثر 256 گیگابایت حافظه RDIMM با فرکانس 1600 مگاهرتز پشتیبانی می شود و یا اینکه می توانید تا 384 گیگابایت از حافظه HDIMM 1333 مگاهرتزی HP با عملکرد بالا استفاده کنید.

طراحی بدون ابزار HP به این معنی است که دسترسی به تمام اجزا و حذف آن ها آسان است. سرور دارای یک رایزر در پشت با اسلات های X8 و X16 PCI-e Gen3 است و تنها با یک حرکت مچ دست می توان کل آن را پاک کرد.

پاور  شبکه سرور اچ پی   DL360 G8

با حذف چهار پورت گیگابیتی DL360 G7 از مادربرد، شبکه‌ها مجدداً طراحی شده‌اند. به جای آنها یک کانکتور FlexLOM قرار دارد که انواع کارت ها را می پذیرد. ما نسخه چهار گیگابیتی را در اختیار داشتیم، اما HP یک نسخه دوگانه 10 گیگابیتی با گزینه های 40 گیگابیت و Infiniband را نیز در راه دارد.

سیستم بررسی با یک جفت منبع تغذیه 460 واتی ارائه شده و همچنین HP گزینه ‌های 750 وات و 1200 وات را برای حجم کاری سنگین‌تر ارائه می‌کند. این سرور با دو زئون 8 هسته ای E5-2650 با فرکانس 2 گیگاهرتز عرضه شده و ما متوجه شدیم مصرف انرژی به طور قابل توجهی کم شده است با ویندوز سرور 2008 R2 در حالت آماده به کار، 92 وات را اندازه‌گیری شد. با استفاده از اپلیکیشن محک زنی SiSoft Sandra که تمام 32 هسته منطقی را به حداکثر بار می رساند، ما شاهد افزایش آن به فقط 220 وات بودیم.

ما می‌توانستیم عملکرد iLO4 را در حین آزمایش ببینیم و بشنویم، زیرا به طور منظم سرعت فن را در زمانی که پردازنده‌ها تحت بار سنگین قرار داشتند تنظیم می‌کرد.
در كل HP با DL360p Gen8 تمام مراحل را پشت سر گذاشته است زیرا طیف وسیعی از ویژگی های نوآورانه قابل توجهی را ارائه می دهد. طراحی و کیفیت ساخت بهتر نخواهد شد و مدیران مدیریت خودکار و قابلیت‌ های نظارت کنترلر جدید iLO4 را مورد تایید قرار خواهند داد.

مدیریت سرور اچ پی   DL360 G8

ProLiant DL360p Gen8 به خوبی طراحی شده است و مشخصات بالایی را در شاسی rack 1U جمع و جور خود قرار داده است. پتانسیل ذخیره سازی عالی است، زیرا فضای زیادی برای ارتقا وجود دارد و کنترلر جدید iLO4 HP در مورد ویژگی های مدیریت و نظارت شکست ناپذیر است.
شاسی: rack 1U CPU: 2 x 2GHz Xeon E5-2650
حافظه: 32GB 1600MHz DDR3 RDIMM قابل ارتقا تا 256GB (768GB با LR-DIMM)
 فضای ذخیره سازی: 2x2GHz 600GB HP 10k SAS دیسک های هوشمند RAIDDAS 2 با 2 گیگابایت FBWC
 پشتیبانی از آرایش خازن: RAID0, 1, 10, 5, 50, 6, 60
گسترش: 2 x اسلات PCI-e Gen3
شبکه: 4 گیگابیت FlexLOM
دیگر: پورت USB داخلی و اسلات کارت SD قدرت: 2 x منابع داغ 460 واتی
مدیریت: HP iLO4 استاندارد با 10/100 نرم افزار: نرم افزار HP Insight Control
گارانتی: 3 سال در محل NBD

intel - اینتل
Intel® Xeon® Processor E5 Family
PC3-14900
1866 مگاهرتز
اچ پی HP
ُSmart Array P420i
NETWORK ADAPTER - 4 PORTS
1 گیگابایت بر ثانیه
8SFF
SAS SC
Hot-Swap
512 مگابایت
FBWC Battery
سری P
4.8 وات
500 میلی آمپر