اطلاعات تماس

واحد فروش :

واحد فروش شرکت ماهان شبکه ایرانیان متشکل از فروش سازمانی و فروش عادی می باشد. برای ارتباط با این بخش از اطلاعات تماس زیر بهره مند شوید :

021-91008413 داخلی 100 ( منشی فروش ) و داخلی 120 مدیریت فروش می باشد.

سایر خطوط :

021 - 88930071

021 - 88930072

021 - 88930073

021 - 88930074

021 - 88930076

همچنین برای پیگیری کالای خریداری شده و همچنین امور گارانتی با داخلی 300 ( منشی بخش فنی و خدمات پس از فروش ) در ارتباط باشید.

شماره های مستقیم ( انتقادات ، پیشنهادات و شکایات )

021-88930071

استعلام قیمت (تلگرام):

09128352023

پست الکترونیکی :

Contact[@]itmahan.com

آدرس دفتر:

تهران - میدان ولیعصر - کوچه ملائی - پلاک 9 ساختمان ماهان

باتری ریدکنترلر ( Raid.C Battery ) 

باتری ریدکنترلر ( Raid.C Battery )

خرید باتری سرور hp | بهترین قیمت باتری سرور اچ پی

خازن های RAID و باتری های کش هوشمند این باتری ها برای محافظت از محتویات حافظه پنهان کارت RAID سخت افزاری در برابر گم شدن در صورت قطع برق استفاده می شوند.اگر از یک کنترلر RAID نرم افزاری یا یک آداپتور گذرگاه میزبان (HBA) استفاده می کنید که دارای بافر کش نیست، این مقاله برای شما صدق نمی کند. مثل...

خرید باتری سرور hp | بهترین قیمت باتری سرور اچ پی

خازن های RAID و باتری های کش هوشمند این باتری ها برای محافظت از محتویات حافظه پنهان کارت RAID سخت افزاری در برابر گم شدن در صورت قطع برق استفاده می شوند.اگر از یک کنترلر RAID نرم افزاری یا یک آداپتور گذرگاه میزبان (HBA) استفاده می کنید که دارای بافر کش نیست، این مقاله برای شما صدق نمی کند. مثلا برای h240  که باتری ندارد این مقاله صدق نمیکند ولی برای کارت های رید سخت اقزاری مثل p420 , p440 اچ پی مفید هست .اگر یک کنترل‌کننده RAID سخت‌افزاری دارید، مانند Intel RS3DC080، که دارای بافر کش سخت‌افزاری است - معمولاً 512 مگابایت تا 2 گیگابایت اندازه دارد، این مقاله کاربرد دارد.برخی از خازن‌های RAID یا باتری‌های کش می‌توانند بسیار گران باشند. علاوه بر این، بسیاری از باتری های کش عمر محدودی دارند و باید انتظار داشته باشید که هر 3 تا 5 سال یا بیشتر آنها را تعویض کنید.

 
کارت های RAID سخت افزاری را می توان برای استفاده از بافر خود به یکی از دو روش پیکربندی کرد:حافظه پنهان فقط خواندنی (همچنین به عنوان خواندن از طریق نوشتن یا نوشتن از طریق خواندن نیز شناخته می شود) خواندن و نوشتن حافظه پنهان (همچنین به عنوان نوشتن بازگشت شناخته می شود) در حالت کش خواندن و نوشتن، در صورت قطع برق غیرمنتظره، محتویات کش نوشتن از بین می‌رود، یعنی به دیسک متصل نمی‌شود. باتری یا خازن حافظه پنهان نوشتن اختیاری می تواند از محتویات این کش نوشتن برای مدت زمان محدودی، معمولاً 48 ساعت یا کمتر، محافظت کند. هنگامی که برق بازیابی می شود، کنترلر RAID محتویات کش را به دیسک اختصاص می دهد.با این حال، سیستم عامل شما همچنان از خاموش شدن ناپاک رنج می برد و هیچ تضمینی وجود ندارد که سیستم فایل یا وضعیت برنامه شما بهتر از عدم نصب باتری کش RAID باشد.

باتری سرور چیست؟

در مورد سرور اچ پی یک نکته بسیار مهم هست که هر سرور اچ پی ای دارای یک عدد باتری سرور برای کارهای ذخیره سازی دیتا در داخل کش سرور اچ پی ای میباشد این باتری سرور که معمولا داده ها را در صورت قطع برق تا 72 ساعت در خود تگهداری می کند این باتری سرور خیلی خیلی مهم هست و خرابی این باتری سرور ممکن هست ضرر های جبران ناپذیری را بر سرور وارد کند که حداقل ان از بین رفتن رید موجود در سرور شما میباشد رید کنترلر سرور اچ پی ای همه دارای یک عدد باتری سرور میباشد باتری سرور G10  , باتری سرور G9 ,باتری سرور G8 ,باتری سرور G7  ,  G6 و G5  »هم ترین این بانری ها هستند که برای خرید باتری سرور می توانید بصورت اینترنتی وارد سایت ماهان شبکه ایرانیان شده و خرید ان را انحا دهید می تواند با کلیک https://mahanshabake.com/computer/hp/hp-battery-server/   نیز بصورت مستقیم خرید باتری سرور را انجام دهید.

انواع باتری کش سرور hp

می دانیدکه در مورد باتری سرور اچ پی ای در مدل های مختلف وارد بازار شده هست این باتری جون خرابی بسیار بالایی دارد اگز شما این باتری سرور رو حتی استفاده هم نکنید ممکن هست دی شارژ شده و باتری سرور شما خراب شود باری همین هست که می گوییم شده هر ماه سرور خود رو روشن کنید 48 ساعت روشن بماند تا باتری سرور دی شارژ نشده و خراب نشود اگر باتری سرور خود را می خواهید سالم بمانید از دستمالی کردن هارد سرور اچ پی خود جلوگیری کنید . هارد سرور hp و کنترلر رید سرور خود را اپدیت نگه دارید.

قیمت باتری سرور اچ پی

باتری سرور اچ پی بسته به مدلی سرور که شما دارید قیمت های متفاوتی دارد و می دانید که این باتری سرور های اچ پی ای از نسل 5 تا نسل ده حتی سری  باتری بلید نیز در ماهان شبکه ایرانیان موجود هست و میتوانید استعلام قیمت باتری را بصورت انلاین و برخط داشته باشید.

خرید باتری کش بلید سرور  bl460 hp

  • در راستای حمایت از مصرف کنندگان دکتر اچ پی باتری های بلید سرور اچ پی ای را نیز وارد کشور کرده هست اگر باتری سرور اچ پی شما خراب شد می توانید برای تعمیرات یا  جابجایی ان با همکاران ما در واحد تعمیرات سرور اچ پی ای تماس بگیرید.

باتری رید کنترلر اورجینال hp همانطور که احتمالا می دانید، یک کنترل کننده دیسک RAID یک ویژگی ایمن سیستم است که به دیسک موجود در آرایه دیسک اجازه می دهد بدون از کار انداختن سیستم از کار بیفتد.کش تعبیه شده در کنترلر RAID یک بافر رم است. بافر به پردازنده می‌گوید که «نوشتن داده‌ها در دیسک» کامل شده است، بنابراین سیستم «می‌داند» به پردازنده برگردد تا داده‌های بیشتری برای ارسال به دیسک‌ها دریافت کند.خیلی ساده، بافر کش سرعت داده ها را از پردازنده به دیسک افزایش می دهد.و این بافر کش دارای یک باتری است تا داده ها را در بافر کش تا زمانی که روی درایوهای دیسک نوشته شود ایمن نگه می دارد.پس وقتی این باتری از کار می افتد چه اتفاقی می افتد؟ آیا داده های من در معرض خطر است؟ از آنجایی که این باتری انرژی خود را از دست می دهد، یک پیام هشدار در کنسول خود دریافت می کنید تا به ارائه دهنده خدمات خود اطلاع دهید. هنگامی که به طور کلی از کار بیفتد، داده های شما هرگز در معرض خطر قرار نمی گیرند. از سوی دیگر، متوجه خواهید شد که عملکرد سیستم شما کاهش می یابد.

خرید باتری سرور

مراقب پیام های کنسول ویژه باشید و به محض دریافت پیام خطا به ما اطلاع دهید.علیرغم ظاهر رایج این باتری (به نظر می رسد که در دوربین یا دستگاه الکترونیکی کوچک شما وجود دارد)، تنها یک تامین کننده وجود دارد - IBM. تهیه این باتری از چند ساعت تا یک روز طول می کشد. سپس، در بیشتر موارد، باید زمانی را برنامه ریزی کنیم که بتوانیم AS400 شما را برای تعویض این باتری پایین بیاوریم. این مورد ضروری است زیرا اکثر AS400 در این زمینه کارت‌های RAID «قابل تعویض داغ» ندارند.هنگامی که باتری جدید در جای خود قرار گرفت، متوجه عملکرد سرور خود با سرعت بالای اولیه خود خواهید شد.در سرور های اچ پی نیز همین گونه میباشد یک باطری کوچک متصل به بافر بیا همان کش کنترلر شما که این کش ممکن هست ظرفیتهای 512 مگ یا 1 گیگ یا 2 گیگ یا 4 گیگی داشته باشد هم اکنون که در سال 1401 یعنی 20 روز دیگه مونده من این مقاله رو مینویسم ماکزیمم ظرفیت کش ها 4 گیگ شده و برای همین هم باطری ها ی خاص خودشون رو طراحی شده توسط اچ پی که شما در همین دسته بندی نیز می توانید انواع انها را مشاهده کنید .

باتری کش اورجینال اچ پی

Smart Array Raid Controller Battery

اسمارت رید استارت سرور شما وظیفه چک کردن کلیه هارد های سرور اچ پی شما و همچنین باتری سرور اچ پی شما را برعهده دارد حتما از طریق  اسمارت استارت سرور خود تنظیمات باتری و رید بندی خود رو هر جند ماه یکبار چک کنید تا از سالم بودن رید کنترلر خود یا باتری سرور خود مطمئن  گردید. همیشه یک سیستم یو پی اس کاملاً آزمایش شده و پیکربندی شده داشته باشید که وقتی باتری به سطح پایینی برسد سیستم شما را خاموش می کند. در این مرحله باید زمان اجرای کافی برای خاموش کردن یا توقف هر ماشین مجازی و سپس خاموش کردن هاست وجود داشته باشد. بسته به پیکربندی شما، کل زمان خاموش شدن احتمالاً حدود 8 دقیقه است.اگر امنیت و قابلیت اطمینان داده ها از اهمیت بالایی برخوردار است و عملکرد مشکلی ندارد، همیشه قابلیت نوشتن حافظه پنهان درایوهای مجازی خود و همچنین غیرفعال کردن کش واقعی هارد دیسک را خاموش کنید.در بیشتر شرایط، نیازهای عملکردی وجود دارد و ویژگی حافظه پنهان نوشتن کنترلر RAID مفید است. در این شرایط، علاوه بر UPS فوق، یک باتری کش RAID در عین حفظ عملکرد، سطح کمی از حفاظت را ارائه می‌کند، اما در نظر داشته باشید که فقط از یک بخش از جریان داده از برنامه به دیسک محافظت می‌کند.اگر از ایراد UPS آگاه هستید، یا UPS ندارید، و باتری یا خازن RAID ندارید، تا زمانی که ایراد باقی است، باید ویژگی حافظه پنهان نوشتن درایوهای مجازی خود را با استفاده از کنسول وب RAID اینتل خاموش کنید. .همیشه باتری های یو پی اس را به طور مرتب تست کنید. باتری های یو پی اس بسته به تعداد چرخه های شارژ/دشارژ و دما به طور متوسط ​​بین 3 تا 5 سال عمر می کنند.همیشه مطمئن شوید که پشتیبان‌گیری کافی و یک طرح بازیابی بلایا دارید.نحوه خاموش کردن Write Caching در سطح درایو مجازی .Intel RAID Web Console / LSI MegaRaid Storage Manager را باز کنیدبا استفاده از نام کاربری و رمز عبور مدیر ویندوز خود وارد سیستم شویدبه تب Logical برویدبه تنظیمات Write cache Policy موجود در سمت راست توجه کنید برای هر درایو مجازی، روی درایو مجازی کلیک راست کرده و سپس روی Set Virtual Drive Properties کلیک چپ کنید.

خرید باتری سرور g5

در قسمت محصولات سرور در مورد این باتری سرور g5 , خرید باتری سرور g5 ,قیمت باتری سرور g5 ,نصب باتری سرور g5 ,و تمام مواردی که باید در مورد باتری g5 بدانید امده است. می توانید به محصولات مرتبط با باتری های سرور های نسل G5 مراجعه کنید و هر انچه که باید در مورد بارتری سرور های G5 بدانید انجا هست .

خرید باتری سرور g6 ,g7

سری جدید تر باتری سرور اچپی که خرابی کنتری دارتد باتری g6 میباشد این دو نسل باتری که نزدیکی زیادی به هم دارند میتوان مثل دو نسل سرور g9, g10باتری هاشان را برای همدیگر استفاده کرد برلی خرید باتری g6 میتوانید با قسمت فروش باتری شرکت دکتر اچپی تماس بگیرید و برای خرید باتری g7 وارد سایت ماهان شبکه ایرانیان شده و خرید اینترنتی انجام بدهید.

خرید باتری g8

در مورد خرید باتری سرور مثل باتری سرور dl380 g8 یا سرور dl360 g6 یک مدل معروف دارد به راحتی میتوانید خرید باتری برای این گدل سرور اچپی انجلم بدهید البته در قیمت محصول در م ورد این مدل عکس و تصاویر زیادی اومده هست.

خرید باتری سرور G9

متاسفانه نسل جدید سرور های G9 خرابی بسیار زیادی دارد و درخواست خرید باتری های سرور G9 بسیار بالاست ما رد ماهان شبکه ایرانیان تمام تلاش خود را برای پشتیبانی این کالای ارزشمند انجام می دیدم ومدنظر دارید که تمام باتری های که برای سرور های حدید وارد کشور می شود اورجینال و دارای گارانتی های معتبر باشد.

خرید باتری سرور g10

این سری باتری نسل ده نیز که بعد از باتری های جی 9 وارد بازار شد امیدوار بودیم که این سری باتری ها قوی تر از باتری های سری های G9 باشد ولی نه اینکه بهتر نشد بلکه این باتری های سرور های نسل ده بدتر از باتری های نسل 9 شد و خرابی بیش از اندازه این بارتری ها واقعا مشکل سازی شده هست.

خرید باتری g10 plus

باتری های جدید برای سرور های G10 PLUS می توان گفت که فعلا هنو ز این سرور های در داخل کشور انچنان فروش گسترده ندارد و زیاد با خرابی باتری روبرو نیستیم.

ما در ماهان شبکه ایرانیان با برند تجازی دکتر اچ پی تلاش بر این داریم که بتوانیم تمام سرور های و فطعات جانبی سرور اچ پی ای را در تمام نسل های سرور اچ پی پشتیبانی کنیم وبهترین محصولات را برای شما دوستان و مشتریان عزیز داشته باشیم خرید قطعات اورجینال و سالم و گارانتی های مناسب برای سرور های اچ پی ای در تمام نسل سرور های اچ پی ای در جیطه تخصص ماست می توانید لیست قیمت تمام محصولات را در سایت تخصصی ما در ماهان شبکه ایرانیان www.mahanshabake.com مشاهده کنید.

قیمت سرور dl360 g8

قیمت سرور hp

قیمت سرور dl360 g9 

قیمت سرور dl360 g10

قیمت سرور dl380 g8

قیمت سرور dl380 g9 

قیمت سرور dl380 g10

 

 

 

بیشتر
6 محصول وجود دارد