اطلاعات تماس

واحد فروش :

واحد فروش شرکت ماهان شبکه ایرانیان متشکل از فروش سازمانی و فروش عادی می باشد. برای ارتباط با این بخش از اطلاعات تماس زیر بهره مند شوید :

021-91008413 داخلی 100 ( منشی فروش ) و داخلی 120 مدیریت فروش می باشد.

سایر خطوط :

021 - 88930071

021 - 88930072

021 - 88930073

021 - 88930074

021 - 88930076

همچنین برای پیگیری کالای خریداری شده و همچنین امور گارانتی با داخلی 300 ( منشی بخش فنی و خدمات پس از فروش ) در ارتباط باشید.

شماره های مستقیم ( انتقادات ، پیشنهادات و شکایات )

021-88930071

استعلام قیمت (تلگرام):

09195007450

09195004542

پست الکترونیکی :

Contact[@]itmahan.com

آدرس دفتر:

تهران - میدان ولیعصر - کوچه ملائی - پلاک 9 ساختمان ماهان

مادربرد سرور HP 

مادربرد سرور HP

قیمت سرور اچ پی

مادربرد hp اصلی ترین برد مدار چاپی در سرورها همه منظوره و سایر سیستم های قابل ارتقا است.

ارتباط بین بسیاری از اجزای الکترونیکی حیاتی یک سیستم مانند واحد پردازش مرکزی و حافظه را نگه می دارد و اجازه می دهد تا ارتباط بین بسیاری از اجزای الکترونیکی حیاتی یک سیستم را حفظ کند و اتصالاتی را برای سایر لوازم جانبی فراهم کند.

به طور متناوب به عنوان mb، m...

قیمت سرور اچ پی

مادربرد hp اصلی ترین برد مدار چاپی در سرورها همه منظوره و سایر سیستم های قابل ارتقا است.

ارتباط بین بسیاری از اجزای الکترونیکی حیاتی یک سیستم مانند واحد پردازش مرکزی و حافظه را نگه می دارد و اجازه می دهد تا ارتباط بین بسیاری از اجزای الکترونیکی حیاتی یک سیستم را حفظ کند و اتصالاتی را برای سایر لوازم جانبی فراهم کند.

به طور متناوب به عنوان mb، mainboard، mboard، mobo، mobd، backplane board، تخته پایه، برد مدار اصلی، تخته مسطح، برد سیستم، یا یک برد منطقی در رایانه های اپل نیز گفته می شود. مادربرداچپی  یک برد مدار چاپی و پایه یک سرور است که بزرگترین برد در یک شاسی سرور است. توان را تخصیص می دهد و امکان ارتباط بین CPU، RAM و سایر اجزای سخت افزار سرور را فراهم می کند.

نمای کلی مادربرد سرور اچپی


مادربرد بین اجزای سخت افزاری سرور مانند پردازنده (CPU)، حافظه (RAM)، هارد دیسک و کارت گرافیک ارتباط برقرار می کند. انواع مختلفی از مادربردها وجود دارد که متناسب با انواع و اندازه های مختلف کامپیوتر طراحی شده اند.

هر نوع مادربرد اچپی  برای کار با انواع خاصی از پردازنده ها و حافظه ها طراحی شده است، بنابراین با هر پردازنده و نوع حافظه ای کار نمی کند. با این حال، هارد دیسک ها عمدتا جهانی هستند و با اکثر مادربردها، صرف نظر از نوع یا نام تجاری، کار می کنند.

در زیر تصویری از مادربرد  با برچسب‌هایی در کنار هر یک از اجزای اصلی آن مشاهده می‌شود. با کلیک بر روی تصویر شما را به یک نسخه بزرگتر و دقیق تر هدایت می کند.

خرید مادربرد سرور hpComputer motherboard

مادربرد hp کجاست؟


مادربرد سرور در داخل کیس سرور قرار دارد و محل اتصال بیشتر قطعات و لوازم جانبی کامپیوتر است. با کامپیوترهای برج، مادربرد در سمت چپ یا راست برج قرار دارد و بزرگترین برد مدار است.

اجزای مادربرد مادربرد سرور اچپی 


در زیر پیوندهایی به صفحات با جزئیات بیشتر برای هر یک از اجزای مادربرد ذکر شده در بخش قبل وجود دارد. پیوندها به ترتیب جهت عقربه های ساعت از گوشه سمت چپ بالای تصویر فهرست شده اند. اجزای بدون برچسب در تصویر بالا در بخش های بعدی این صفحه یافت می شوند.

مین برد  اچ پی  چیست و چه وظایفی دارد؟


تعریف مادربرد اچ پی :

مادربرد مدار اصلی داخل کامپیوتر است که قسمت های مختلف کامپیوتر را به هم متصل می کند. ... تمام بخش های جداگانه یک کامپیوتر را به هم پیوند می دهد و همچنین، به CPU اجازه می دهد تا به این بخش های جداگانه دسترسی پیدا کند و کنترل کند.

مادربرد اورجینال سرورهای اچ پی

سرور های اچ پی بایدبگویی خرابی ندارند اگر واقعا طبق استانداردهایی که خود شرکت اچ پی ای ارائه می دهد شرایط مناسب را برای این سرور ها فراهم کنید احتملا درصد خرابی این مادربرد ها به صفر در صد میرسد و دیگر نیازی به تعمیرات یا جابجایی مادربرد نخواهید داشت .

ولی اگر طبق هر شرایطی مشکلی به وجود بیاید و عملا در کشو ما قابلیت تعمیرات این ماردبرد های اچ پی ای نیست این مادربرد ها دارای چندین سطح میباشند برای همین سولشن جابجایی مادربرد  وخرید مادربرد جدید بهتر از تعمیرات ان میباشد .

قیمت سرور HP 

سیستم برد اورجینال سرورهای اچ پی

Hp Servers Motherboard

Hp Servers System Board+

قیمت مادربرد سرور اچ پی

بیشتر
3 محصول وجود دارد