اطلاعات تماس

واحد فروش :

واحد فروش شرکت ماهان شبکه ایرانیان متشکل از فروش سازمانی و فروش عادی می باشد. برای ارتباط با این بخش از اطلاعات تماس زیر بهره مند شوید :

021-91008413 داخلی 100 ( منشی فروش ) و داخلی 120 مدیریت فروش می باشد.

سایر خطوط :

021 - 88930071

021 - 88930072

021 - 88930073

021 - 88930074

021 - 88930076

همچنین برای پیگیری کالای خریداری شده و همچنین امور گارانتی با داخلی 300 ( منشی بخش فنی و خدمات پس از فروش ) در ارتباط باشید.

شماره های مستقیم ( انتقادات ، پیشنهادات و شکایات )

021-88930071

استعلام قیمت (تلگرام):

09195007450

09195004542

پست الکترونیکی :

Contact[@]itmahan.com

آدرس دفتر:

تهران - میدان ولیعصر - کوچه ملائی - پلاک 9 ساختمان ماهان

رم سرور HP 

رم سرور HP

خرید رم سرور اچ پی HP 

برای خرید رم سرور اچ پی کافیست با تیم فروش ماهان شبکه ایرانیان تماس بگیرید و در مورد سرور اچ پی خود توضیحات کافی بدهید همکاران فروش ما با توجه به نیازمندی شما بهترین رم را که با سرور شما کامپبل باشد به شما پیشنهاد می دهند این رم اچ پی تماما اورجینال میباشد و می توانید بهترین را خرید نکید مدنظر داشته باشید که تمام رم سرو...

خرید رم سرور اچ پی HP 

برای خرید رم سرور اچ پی کافیست با تیم فروش ماهان شبکه ایرانیان تماس بگیرید و در مورد سرور اچ پی خود توضیحات کافی بدهید همکاران فروش ما با توجه به نیازمندی شما بهترین رم را که با سرور شما کامپبل باشد به شما پیشنهاد می دهند این رم اچ پی تماما اورجینال میباشد و می توانید بهترین را خرید نکید مدنظر داشته باشید که تمام رم سرور اچ پی ما اورجینال می باشد .

قیمت رم سرور اچ پی 

برای قیمت رم سرور اچ پی باید موارد زیر را مدنظر داشته باشید .

 1. رم خریداری شده شما نیو می باشد یا دست دوم میباشد 
 2. رم های اورجینال می باشد یا رم غیر اروجینال 
 3. رم ها بصورت باز به شما تحویل داده می شود یا بصورت پک 
 4. این رم ها رو ی سرور شما با رم های قبلی سرور شام کامپتبل میباشد .
 5. رم سرور اچ پی اورچنیال شامل لیبل خود اچ پی هست یا نیست 
 6. تمام موارد بالا در قیمت رم سرور اچ پی تاثیر گزار میباشد.

رم سرور 

 • رم سرور با رم پی سی تفاوت بسیار بالایی دارد 
 • رم سرور به علت لینکه روی سرور نصب می شود و دائما در حال کار میباشد بسیار گران تر هست 
 • گیفیت ساخت رم سرور اچ پی بسیار بالاتر از رم های دیگر میباشد 
 • سایر رند های نیز رم سرور تولید می کنند ولی در بین همه برند های رم سرور اچ پی گران تر هست 
 • فروش رم سرور اچ پی بصورت باندگی رو روی دستگاه بسیار ارزان تر هست  
 • می توانید تمام رم سرور اچ پی رو در فروشگاه ماهان شبکه ایرانیان مشاهده کنید .
 • رم سرور تنوع بسیار بالایی دارد در خرید رم دقت کنید .

رم 64 گیگ سرور اچ پی |رم 128 گیگ سرور اچ پی|فروش رم سرور اچ پی | رم 32 گیگ سرور اچ پی | رم 16 گیگ سرور

رم سرور hp چیست؟

رم سرور اچ پی یک حافظه با دسترسی تصادفی رم سرور hp  (RAM) است که داده ها را از HDD به CPU پردازش می کند.  رم سرور  hp اچ پی به عنوان نوعی از حافظه فرار، زمانی که حافظه سرور خاموش می شود، تمام اطلاعات نگهداری شده خود را از دست می دهد. یکی از راه‌های فکر کردن به این موضوع این است که ماژول‌های رم سرور  hp اچ پی شما حافظه کوتاه‌مدت هستند و هارد دیسک‌ها حافظه بلندمدت هستند.

قیمت رم سرور اچ پی

 رم سرور HP چیست؟

هر سرور، لپ تاپ و کامپیوتر دارای حافظه است. حافظه RAM رم سرور  hp اچ پی  داده ها را از هارد دیسک یا درایو حالت جامد پردازش می کند، این داده ها و دستورالعمل ها را ذخیره می کند و واحد پردازش مرکزی (CPU) را قادر می سازد به آن دسترسی داشته باشد. بدون رم سرور  hp اچ پی ، سیستم شما قادر به انجام هیچ کاری نخواهد بود.

نگاه دقیق‌تر به ساختار رم سرور اچ پی

رم سرور  hp اچ پی رم سرور یک حافظه با دسترسی تصادفی (RAM) است که داده ها را از HDD به CPU فرامیخواند . به عنوان نوعی از رم سرور  hp اچ پی فرار، زمانی که رم سرور  رم سرور  hp اچ پی خاموش می شود، تمام اطلاعات نگهداری شده خود را از دست می دهد. یکی از راه‌های تصور کردن این مطلب  این است که ماژول‌های رم شما حافظه کوتاه‌مدت و هارد دیسک‌های شما حافظه بلندمدت هستند.

رم های سروری HPبنابراین، اگر از قبل حافظه بلند مدت دارید، چرا از حافظه کوتاه مدت استفاده کنید؟

پاسخ این است  که رم سرور  hp اچ پی RAM بسیار سریعتر از حافظه غیر فرار است. به جای جستجوی داده ها یا دستورالعمل ها در دیسک سخت، CPU می تواند این ذخیره سازی کندتر یعنی همان هارد  را دور بزند و مستقیماً به رم سرور  hp اچ پی سرور برود. این امکان زمان خواندن بهتر در سرور شما را فراهم می کند.

قیمت رم سرور اچ پیبا افزودن حافظه  رم سرور  hp اچ پی بیشتر یا با افزایش سرعت و پهنای باند حافظه، سرورها می‌توانند ماشین‌های مجازی (VM) بیشتری را مدیریت کنند و رم سرور  hp اچ پی  بارهای خود را به طور مؤثرتری توزیع کنند و به کسب‌وکارها کمک کنند کارآمدتر کار کنند.

خرید سرور اچ پی | قیمت سرور HP 

اگر رم سرور   رم سرور  hp اچ پی از کار بیفتد، این می تواند منجر به از دست رفتن داده ها و خطاهای سرور شود که می تواند منجر به دوره های طولانی از کار افتادن و از دست دادن تولید شود.رم سرور  hp اچ پی  با سوختن یک عدد رم حتی سرور ممکن هست با کمبود منابع پردازشی رو برو شده و مجبور به ریست گردد که این باعت خسارت های جبران ناپذیری خواهد شد.

قیمت سرور جی 10اگر رم سرور  hp اچ پی رم خود را مانند یک میز یا میز کار فکر می کنید، RAM تقریباً همیشه توسط رایانه یا سیستم شما استفاده می شود تا به پروژه های مختلفی اجازه کار در یک زمان را بدهد. و هر چه حجم رم رم سرور  hp اچ پی شما بزرگتر باشد، وظایف بیشتری را می توانید انجام دهید.

انواع رم سرور اچ پی

انواع مختلفی از رم سرور  hp اچ پی وجود دارد، از جمله RAM (حافظه دسترسی تصادفی) رم سرور  hp اچ پی و ROM (حافظه فقط خواندنی) -رم سرور  hp اچ پی  که هر دو نوع حافظه سرور هستند. حافظه کش نیز وجود دارد که همکار من در اینجا بیشتر در مورد آن نوشته است و حافظه غیر فرار که به ذخیره سازی رم سرور  hp اچ پی مانند HDD ها، SSD ها و درایوهای نوار اشاره دارد.

خرید رم سرور اچ پیحافظه رم سرور  hp اچ پی همچنین دارای سه نوع اصلی فرم فاکتور است - ضریب فرم نشان می دهد که رم با چه نوع ماشینی سازگار است: ثبت شده (RDIMM) رم سرور  hp اچ پی ، ثبت نشده/بدون بافر (UDIMM) و بار کاهش یافته (LRDIMM). RDIMM ها (که به عنوان حافظه بافر نیز شناخته می شوند)رم سرور  hp اچ پی  واحدهای حافظه را تثبیت می کنند تا CPU به سرعت به داده ها دسترسی پیدا کند.

رم سرور  hp اچ پی باعث افزایش سرعت کل سیستم شما می شود. UDIMM (ثبت نشده) این ویژگی را ندارند. حافظه کاهش بار (LRDIMM) ثبت نشده است و در عوض دارای یک تراشه MP است که از تراکم بالاتر پشتیبانی می کند.

DIMM مخفف رم سرور  hp اچ پی  "Dual In-line Memory Module" است و شامل یک یا چند تراشه رم سرور  hp اچ پی روی یک برد مدار کوچک است.


ماژول های رم سرور اچ پی با سطوح مختلف عملکرد، قابلیت اطمینان، کارایی و هزینه ارائه می شوند، رم سرور  hp اچ پی طوری که متخصصان فناوری اطلاعات می توانند بهترین راه حل حافظه را متناسب با نیازهای تجاری خود انتخاب کنند.

رم سرور  hp اچ پی این چیزی است که متخصصان فناوری اطلاعات ما می توانند به ان اعتماد کنند واقعا هم قابل اعتماد هست .

چرا خرید رم سرور اچ پی ؟

یک سوال همیشگی که بسیاری از مشتریان دکتر اچ پی رم سرور  hp اچ پی همیشه از پرسنل واحد فروش میپرسند این است که چرا باید دوبرابر قیمت یک رم معمولی را برای خرید رم سرور اچ پی پرداخت کنیم؟

اگر قیمت رم سرور معمولی مثلا پانصد هزارتومان باشد شما باید حدود 1 میلیون تومان بابت خرید رم سرور HP پرداخت کنید و این هزینه برای خرید رم سرور اچ پی کمی سنگین و غیر فابل پذیرش برای مشتری‌ها است. 

اینجاست که مسئله رم های ارزان قیمت اچ پی یا رم های غیر اورجینال مطرح می‌شود. می‌توانید در مورد این موضوع رم های غیر اورجینال اچ پی و قیمت رم اچ پی غیر اورجینال اچ پی اینجا مطالعه کنید.

قیمت بسیار بالای رم های HP

خرید رم سروری HP

قیمت رم سرور اچ پی به موارد بسیاری بستگی دارد ولی تا آنجایی که برای ما در این مقاله مقدور باشد در مورد بعضی موارد که تاثیر مستقیم در قیمت رم سرور HP دارد صبحت خواهیم کرد و خواهیم گفت برای خرید رم سرور اچ پی چرا باید هزینه بالایی پرداخت کنید و قیمت رم اچ پی چرا منطقی هست از نظر ما.

فروش رم سرور اچ پی در بازار ایران بسیار زیاد است و شاید روزانه بصورت عمومی تعداد رم سرور که به فروش میرسد بالا 100-200 هزار عدد باشد که از این تعداد ربع تعداد شاید برای رم سرور HP باشد. برای همین باید ببنیم چرا باید رم سرور اچ پی اینقدر مهم هست و ما حاضر هستیم برای خرید رم سرور HP این همه هزینه پرداخت کنیم و خرید رم اچ پی خیلی خیلی برای ما مهم هست .

رم سرور HPE دارای کیفیت بسیار بالایی هست اگر شما با چند نفر از افراد متخصص در این زمینه صحبت کنید در مورد کیفیت رم سرور اچ پی حتما به شما نکاتی بسیار مهم را خواهند گفت و از نظر اون دوست فنی پرداخت این هزینه بالا برای خرید رم سرور اچ پی واجب هست و حتما حتما باید رم سرور اچ پی اورجینال بر روی سرور اچ پی نصب گردد.

رم سرور HP G8 G9 G10

رم سرور اچ پی جی 8 یا رم سرور اچ پی جی 9 یا رم سرور اچ پی جی 10 همه و همه در بازار داخل دارای اورجینال و غیر اورجینال می‌باشند و شما یک زمانی برای خرید رم سرور اچ پی اقدام کنید با توجه به قیمت رم های اچ پی متوجه این نکته خواهید شد. ولی خرید شما بستگی به شرایط شما دارد. در فروشگاه دکتر اچ پی بسیار بر روی خرید رم سرور اچ پی اورجینال تاکید می‌شود. ولی برای نسل سرورهای اچ پی جی 5 جی 4 و پایین‌تر، رم سرور اچ پی اورجینال پیدا نمی‌شود و باید اقدام به خرید رم سرور اچ پی غیر اورجینال کنید.

فروش رم سرور اچپی در دکتر اچ پی همیشه به همراه فروش سرورهای اچ پی انجام می‌شود. تمام تلاش دکتر اچ پی در این است که رم سرور اچ پی اورجینال روی رم سرور  hp اچ پیمشتری نصب شود. برای همین است که قیمت سرور اچ پی در دکتر اچ پی شاید نسبت به بازار کمی تندتر و بالاتر باشد و برای خرید سرور اچ پی از دکتر اچ پی شما باید هزینه ی بالاتری رو پرداخت کنید. قیمت رم سرور اچ پی در دکتر اچ پی به نسبت کیفیتی که دارد با سود بسیار پایین به مشتریان عزیز اعلام می‌شود.

رم های سرور اچ پی 16 گیگ و رم سرور اچ پی 32 گیگ پرفروش ترین رم سرور HP در ایران است تا زمانی که ما در حال نگارش این مقاله هستیم و دکتر اچ پی نیز مثل سایر همکاران مشغول در برندیگ اچ پی تلاش خود را برای ارائه سرور اچ پی خوب و با کیفیت بالا انجام می دهد.

نکات مهم در مورد خرید رم سرور HP

خرید رم سرور HP

اما آنچه را که باید در مورد رم اچ پی مد نظر شما باشد این هست که کمپانی شرکت اچ پی برای تولید رم اچ پی اقدام نمی‌کند. همانظور که می دانید شرکت اچ پی ای برای تولید برخی محصولات یکسری چک لیست های شدید و بسیار حساس دارد و تیم فنی شرکت اچ پی این چک لیست ها را از تست رم های hp سری جدید شرکت های مختلف استخراج میکند. مثلا شرکت سامسونگ رم ddr5 را به تازگی وارد بازار کرده است. هیچ وقت شرکت اچ پی خود اقدام به رقابت با این شرکت بزرگ تولید کننده ی رم های سروری نمی‌کند یا سایر شرکت های تولید کننده رم سرور یا pc.

نکته‌ای که در مورد رم سرور اچ پی باید بدانید این است که شرکت اچ پی با توجه به نیازمندی‌‎ها و انتظاراتی که مشتریان از سرور های نسل جدید دارد در تیم خود یکسری نیازمندی ها اعلام می‌کند. مثلا رم سرور اچ پی 32 گیگ باید بتواند روی سرور اچ پی حداقل 3 سال کار کند و یعنی ماکزیمم ممکن است تا 20 سال 30 سال کارکند. ولی ما این ماژول رم 32 گیگ رو برای شرایطی می‌خواهیم که سرور اچ پی 3 سال پشت سر هم خاموش نمیشود و گرمای داخل سرور ما همیشه بالای 20 درجه هست و این رم سرور اچ پی باید بتواند با 24 عدد رم دیگر بر روی یک مادربرد نصب شده و با همدیگر روی سرور اچ پی کارکند.

یک رم 32 گیگ کینگستون برای استفاده روی پی سی شخصی شما طراحی شده تولید انبوه شده و با قیمت 200 هزارتومان به فروش می رسد.

حال این سوال در مورد سرور HP مطرح هست که آیا این رم که برای کارهای ابتدایی و معمولی ساخته شده هست و شاید بخواهد روزانه دو یا سه ساعت پی سی شما روشن باشد یا کلا با 4 رم دیگر بخواهد کار کند و زیر بار آنچنانی نرود، می‌تواند در سرور اچ پی نیز نصب شده و کار کند؟

خرید رم سرور HP برای سرور اچ پی

خرید رم سرورهای اچ پی با گارانتی

سوال اساسی اینجا مطرح می‌شود چرا باید برای سرو ر اچ پی ، رم سرور اچ پی را نیز خریداری کنید و قیمت رم اچ پی چرا باید این‌همه گران باشد و چرا تا این حد هزینه برای خرید رم سرور HP پرداخت می‌کنید. تا الان جواب این سوالات رو گرفتید یا نه ؟

نیاز هست بیشتر توضیح دهم؟ رم سرور اچ پی اگر در نگاه ظاهری هیچ فرقی با یک رم سامسونگ سروری ندارد. نکته مهم زیر ساخت‌های درونی رم است که قیمت این رم سرور اچ پی را اینقدر بالا برده است. البته می توانید در قسمت بلاگ دکتر اچ پی مقالات بیشتری را در این مورد مطالعه کنید.

کافیست روی لینک کلیک کنید و وارد صفحه بلاگ سرور دکتر اچ پی شده و مقالات متنوعی را مطالعه کنید.

یکی از مهم ترین معیارها در رم های سرور اچ پی ECC بودن رم سرور اچ پی است. همانطوری که می‌دانید ECC مزیت های بسیار زیادی دارد؛ در قسمت بلاگ سرور ما این موضوع را نیز به خوبی بررسی کرده‌ایم. 

وقتی تصمیم به خرید رم سرور اچ پی می‌گیرید باید بدانید که این رم سرور بر اساس چک لیست‌هایی که شرکت اچ پی به یکی از شرکت‌های تولید کننده رم داده است، تولید می‌شود؛ یکی از دلایل بالا بودن قیمت رم سروری HP به همین خاطر است.  

نحوه تولید رم سرور HP

اچ پی به شرکت تولید کننده رم سرور  hp اچ پی  اعلام می‌کند که برای سرور های نسل 10 اچ پی نیاز به رم های DDR4 با سرعت 2933 دارد، ولی تنها سرعت و نسل رم سرور  hp اچ پی مهم نیست؛ اچ پی در هنگام سفارش این رم سرور  hp اچ پی اعلام می‌کند که برای این سری از رم سرور  hp اچ پی های سرور اچ پی باید این امتیازها و این کمیت‌ها به دقت رعایت شود. یعنی اگر در شرکت سامسونگ برای تولید یک رم 3ساعت زمان مفید نیاز هست برای تولید رم سرور HP  رم سرور  hp اچ پی شاید 5 ساعت زمان باید بگذارد تا بتواند کمیت‌های مورد نیاز شرکت HP را به خوبی مدیریت کند.

برای همین رم سرور اچ پی با هزینه هایی بالاتر از رم های معمولی که شرکت تولید کننده درست میکند تولید میشود و این رم ها با لیبل اچ پی ای به شرکت تحویل داده می شود. شرکت HP نیز این رم ها  HP  را که با قیمت بسیار بالاتری که به شرکت تولید کننده رم HP   سفارش داده است، روی سرور  HP  نصب می‌کند و تعدادی را هم بصورت ریتیل یا بالک یا پک در بازار ازاد  HP  می فروشد. فروش رم سرور HP کار بسیار آسانی نبوده و شرکت فروشنده HP  باید توانایی تشخیص رم های اورجینال اچ پی HP   با غیر اورجینال HP   را داشته باشد و رم فیک HP  یا غیر اورجینال HP  تحویل مشتری ندهد.

بیشتر
در صفحه
62 محصول وجود دارد