اطلاعات تماس

واحد فروش :

واحد فروش شرکت ماهان شبکه ایرانیان متشکل از فروش سازمانی و فروش عادی می باشد. برای ارتباط با این بخش از اطلاعات تماس زیر بهره مند شوید :

021-91008413 داخلی 100 ( منشی فروش ) و داخلی 120 مدیریت فروش می باشد.

سایر خطوط :

021 - 88930071

021 - 88930072

021 - 88930073

021 - 88930074

021 - 88930076

همچنین برای پیگیری کالای خریداری شده و همچنین امور گارانتی با داخلی 300 ( منشی بخش فنی و خدمات پس از فروش ) در ارتباط باشید.

شماره های مستقیم ( انتقادات ، پیشنهادات و شکایات )

021-88930071

استعلام قیمت (تلگرام):

09195007450

09195004542

پست الکترونیکی :

Contact[@]itmahan.com

آدرس دفتر:

تهران - میدان ولیعصر - کوچه ملائی - پلاک 9 ساختمان ماهان

ایستگاه کاری ( workstation ) 

ایستگاه کاری ( workstation )

workstation (ایستگاه کاری)

کیس رندرینگ سرور HP

خط بین رایانه های شخصی اداری استاندارد و ایستگاه های کاری از آغاز هزاره تا حد زیادی محو شده است. با این حال، این خط هنوز تا حدی وجود دارد، و در حالی که رایانه های شخصی کالا می توانند تمام عملکرد مورد نیاز کارمندان اداری را ارائه دهند، متخصصان در صنایع فنی، علمی و مالی به موارد بیشتری نیاز دارند....

workstation (ایستگاه کاری)

کیس رندرینگ سرور HP

خط بین رایانه های شخصی اداری استاندارد و ایستگاه های کاری از آغاز هزاره تا حد زیادی محو شده است. با این حال، این خط هنوز تا حدی وجود دارد، و در حالی که رایانه های شخصی کالا می توانند تمام عملکرد مورد نیاز کارمندان اداری را ارائه دهند، متخصصان در صنایع فنی، علمی و مالی به موارد بیشتری نیاز دارند. خوشبختانه Sun، Dell و HP طیف وسیعی از کامپیوترهای قدرتمند را تولید می کنند که با برنامه های کاربردی سخت طراحی شده اند. و درست مانند خرید یک رایانه شخصی یا سرور، خریدار می تواند با مراجعه به یک مدل بازسازی شده، پول زیادی را ذخیره کند.

ورک استشن اچ پی


چه مشاغلی باید ایستگاه های کاری را برای فعالیت های خود در نظر بگیرند؟

رایانه های شخصی کالا، مانند رایانه های موجود در دفاتر در سراسر جهان، برای استفاده در عملیات های فشرده حافظه یا گرافیک در نظر گرفته نشده اند. آنها تمایل دارند با پردازنده های مقرون به صرفه طراحی شوند و حتی ممکن است به جای کارت گرافیک اختصاصی به گرافیک یکپارچه مجهز شوند. به عبارت دیگر، انجام هر کاری بیش از کارهای اداری اولیه، کامپیوتر را متوقف می کند و احتمالاً منجر به بی ثباتی می شود.

کیس اچ پی برای رندرینگ و طراحیبدیهی است که همه صنایع برای عملیات خود به بهترین سخت افزار نیاز ندارند، اما متخصصانی که با داده ها یا گرافیک های زیادی سر و کار دارند به عملکرد اضافی نیاز دارند. با ظرفیت بیشتر آنها در اجرای شبیه سازی ها، مدیریت بارهای داده های عظیم و ارائه گرافیک های پیشرفته، آنها برای دانشمندان، مهندسان، کارشناسان مالی و طراحان ایده آل هستند.

تفاوت بین ماشین‌های با کارایی بالا و رایانه‌های شخصی استاندارد تماماً در اجزایی است که با آنها ساخته شده‌اند. با پردازنده های سطح بالا، رم اضافی و یک یا چند کارت گرافیک پیشرفته، ایستگاه های کاری می توانند بسیار فراتر از رایانه های استاندارد پیش بروند.

ورک استشن Z200 اچ پیبرخی از مدل‌های محبوب که شرکت‌ها می‌توانند آن‌ها را بازسازی کنند کدامند؟

Sun و HP هر دو مدل‌های مختلفی برای انتخاب دارند، و اگرچه Sun دیگر مدل‌های جدیدی تولید نمی‌کند، Ultra 25 و Ultra 45 آن هنوز در برنامه‌های کاربردی حیاتی، از جمله دولتی و دفاعی استفاده می‌شوند. هر دو بر روی تراشه SPARC بسیار مورد احترام این برند کار می کنند و به دلیل عملکرد و قابلیت اطمینان عالی مورد توجه قرار می گیرند. هر دو با حداکثر 16 گیگابایت رم پیکربندی شده اند و از سیستم عامل Solaris این برند استفاده می کنند. آنها می توانند چهار درایو SATA یا SAS را با حداکثر یک TB فضای ذخیره سازی اداره کنند.

انواع کارت گرافیک سرور hpHP در سال های اخیر ایستگاه های کاری متعددی را منتشر کرده است، بنابراین می تواند عملکرد چشمگیرتری را با محصولات خود ارائه دهد. آنها با خط E5 پردازنده های Xeon ساخته شده اند و 16 اسلات DIMM برای حداکثر 512 گیگابایت رم ارائه می دهند. همچنین می‌توان آن‌ها را به خط کارت‌های گرافیکی معتبر Quadro NVIDIA ارتقا داد، که برای برنامه‌های گرافیکی بسیار فشرده، مانند برنامه‌های طراحی سه بعدی، ایده‌آل هستند. از محبوب ترین مدل های HP می توان به Z600، Z620، Z800 و Z820 اشاره کرد.

دل همچنین تعدادی از مدل‌های معتبر را در خط Precision خود ارائه می‌کند، از جمله T7610، یک ضریب فرم برج، و R7910، یک ضریب فرم رک. هر دو می توانند چندین کارت گرافیک را در خود جای دهند و با سری پردازنده های Xeon اینتل ساخته شده اند.

هارد آس آس دی کیس رندرینگهنگامی که رایانه شخصی باغی آن را کاهش نمی دهد، صاحبان مشاغل باید ایستگاه های کاری را برای متخصصان خود در نظر بگیرند. افزایش عملکرد یک منظره خوشایند برای کارکنان خواهد بود و منجر به مزایای بهره وری فوری خواهد شد.

ورک استشن Z400 اچ پی

 اچ پی ورک استشن | کیس رندر اچ پی |Z600

ورک استشن Z800 hp | کیس رندرینگ اچ پی

مزیت های کیس رندرینگ سرور اچ پی

خرید سرور اچ پی | قیمت سرور HP 

بیشتر
5 محصول وجود دارد
 • ( 0 نظر )
  0 ریال

  سیستم‌های کامپیوتری آماده، با مشخصات استاندارد عرضه می‌شوند تا توانایی پاسخ‌گویی به نیازها و خواسته‌های طیف گسترده‌ای از کاربران و خصوصا شرکت ها  و سازمانهای عمومی نظیر بانک‌ها و ادارات دولتی را داشته باشند. ولی سیستم هایی وجود دارد که برای کارایی بالاتر و کاربری حرفه ای تر تولید می شود. یکی از این سیستم های بسیار قدرتمند مدل HP Z620 Workstation می باشد.

  0 ریال
 • ( 0 نظر )
  96,000,000 ریال

  خرید ورک استشن اچ پی  HP Workstation Z820 قیمت ورک استشن  HP  Z820  سیستم هایی وجود دارد که برای کارایی بالاتر و کاربری حرفه ای تر تولید می شود. یکی از این سیستم های بسیار قدرتمند مدل HP Z820 Workstation می باشد.

  96,000,000 ریال
 • ( 0 نظر )
  0 ریال

  سیستم‌های کامپیوتری آماده، با مشخصات استاندارد عرضه می‌شوند تا توانایی پاسخ‌گویی به نیازها و خواسته‌های طیف گسترده‌ای از کاربران و خصوصا شرکت ها  و سازمانهای عمومی نظیر بانک‌ها و ادارات دولتی را داشته باشند. ولی سیستم هایی وجود دارد که برای کارایی بالاتر و کاربری حرفه ای تر تولید می شود. یکی از این سیستم های بسیار قدرتمند مدل HP Z600 Workstation می باشد.

  0 ریال
 • ( 0 نظر )
  0 ریال 0 ریال 5%

  سیستم‌های کامپیوتری آماده، با مشخصات استاندارد عرضه می‌شوند تا توانایی پاسخ‌گویی به نیازها و خواسته‌های طیف گسترده‌ای از کاربران و خصوصا شرکت ها  و سازمانهای عمومی نظیر بانک‌ها و ادارات دولتی را داشته باشند. ولی سیستم هایی وجود دارد که برای کارایی بالاتر و کاربری حرفه ای تر تولید می شود. یکی از این سیستم های بسیار قدرتمند مدل HP Z800 Workstation می باشد.

  0 ریال 0 ریال 5%
 • ( 0 نظر )
  159,000,000 ریال

  خرید ورک استیشن اچ پی Z840 قیمت سرور z840 فروش ورک استشن z840

  159,000,000 ریال