اطلاعات تماس

واحد فروش :

واحد فروش شرکت ماهان شبکه ایرانیان متشکل از فروش سازمانی و فروش عادی می باشد. برای ارتباط با این بخش از اطلاعات تماس زیر بهره مند شوید :

021-91008413 داخلی 100 ( منشی فروش ) و داخلی 120 مدیریت فروش می باشد.

سایر خطوط :

021 - 88930071

021 - 88930072

021 - 88930073

021 - 88930074

021 - 88930076

همچنین برای پیگیری کالای خریداری شده و همچنین امور گارانتی با داخلی 300 ( منشی بخش فنی و خدمات پس از فروش ) در ارتباط باشید.

شماره های مستقیم ( انتقادات ، پیشنهادات و شکایات )

021-88930071

استعلام قیمت (تلگرام):

09128352023

پست الکترونیکی :

Contact[@]itmahan.com

آدرس دفتر:

تهران - میدان ولیعصر - کوچه ملائی - پلاک 9 ساختمان ماهان

نقد و بررسی 

نقد و بررسی

سرور HP

در این پست در مورد سرور hp صبحت خواهیم کرد و خواهیم گفت سرور hp چیست و در مورد چه جیزهای باید سرور hp را بررسی کنیم نقد و بررسی سرور اچ پی پیرامون موضوعاتی که مطرح هست را اینجا با همدیگر خواهیم دانیست.

هیولت پاکارد (HP) یکی از بزرگترین شرکت های فناوری اطلاعات مستقر در ایالات متحده است. این شرکت در سال 1939 تاسیس شد و اکنون یک پیشگام در ص...

سرور HP

در این پست در مورد سرور hp صبحت خواهیم کرد و خواهیم گفت سرور hp چیست و در مورد چه جیزهای باید سرور hp را بررسی کنیم نقد و بررسی سرور اچ پی پیرامون موضوعاتی که مطرح هست را اینجا با همدیگر خواهیم دانیست.

هیولت پاکارد (HP) یکی از بزرگترین شرکت های فناوری اطلاعات مستقر در ایالات متحده است. این شرکت در سال 1939 تاسیس شد و اکنون یک پیشگام در صنعت با تجربه گسترده در تولید نرم افزار و سخت افزار است. در سال 2015، این شرکت به HP Inc. و Hewlett-Packard Enterprise (HPE) تقسیم شد. شرکت HP رایانه های شخصی و چاپگرها را تولید می کند، در حالی که شرکت Hewlett-Packard Enterprise سرورها و تجهیزات سرور را تولید می کند. راه حل های HPE کیفیت و قابلیت اطمینان بالایی دارند و برای ساخت زیرساخت های فناوری اطلاعات مناسب هستند.

راه حل های پیشرفته. رها شده.
HPE ProLiant (PL) یک علامت تجاری برای سرورهای x86 است که پس از خرید Compaq در پاییز 1993 دریافت شد. اولین نسل فعلی مدل های ProLiant (Gen10 plus) در سال 2019 نشان داده شد. در سال 2021، مدل های اصلاح شده با پردازنده های جدید (Gen10 plus v2) معرفی شدند. . هر نسل جدید بهترین دانش را به ارث می برد و از آخرین فناوری ها و اجزا پشتیبانی می کند: PCIe 4.0، NVIDIA A100، Intel Xeon Scalable 3، AMD EPYC 7003، و بسیاری دیگر.

درخشش فلز و فناوری.
HPE چندین مدل ProLiant را توسعه می دهد:

  • MicroServer - سرورهایی برای کارهای اصلی اداری،
  • ML (خط مدولار) - سرورهای برج نصب شده همانطور که هست یا در یک قفسه نرده،
  • DL (خط تراکم) - سرورهای رک نصب شده،
  • BL (Blade Line) - سرورهای تیغه ای برای نصب بسیار متراکم روی شاسی ویژه. ماژول ها به صورت عمودی نصب می شوند،
  • SL (خط مقیاس پذیر) - سرورهای مدولار شبیه به سیستم های تیغه معمولی اما بر روی شاسی کوچکتر (در واحد) نصب شده اند، در حالی که سرورهای تیغه ای برای اهداف خاصی استفاده می شوند. ماژول ها به صورت افقی نصب می شوند.

در مورد سری HPE ProLiant:

  1. سری 10 - سرورهای مقیاس کوچک. آنها هم از نظر اندازه و هم از نظر عملکرد "مقیاس کوچک" هستند،
  2. سری 100 - سرورهایی با اندازه مناسب. تعادل کامل بین قیمت، عملکرد و عملکرد،
  3. سری 300 - سرورهای عملکرد همه کاره. سرورهای با چگالی بالا و محاسباتی بالا.
  4. سری 500 - سرورهای مقیاس‌پذیر. این سرورها را می توان به طرق مختلف افزایش داد.

سرورهای HPE ProLiant برای هر بودجه و کاری مناسب هستند: شما می توانید سرورهای کوچک را برای کارهای اداری و سیستم های بزرگ 10U blade را برای مراکز داده و شرکت ها انتخاب کنید. راه‌حل‌های HPE چشم‌انداز منحصربه‌فردی از استاندارد IPMI را پیاده‌سازی می‌کنند - چراغ‌های یکپارچه (iLO) برای کنترل از راه دور زیرساخت‌های فناوری اطلاعات از طریق مدیریت خارج از باند. برخی از مدل ها برای مقیاس بندی عمودی خوب هستند و برخی برای مقیاس بندی افقی تقریباً بی حد و حصر مناسب هستند. HPE بر پیشرفت های اختصاصی، کیفیت، ایمنی و قابلیت اطمینان تجهیزات استثنایی تمرکز دارد.

 

اکثر مشتریان شرکتی به HPE ProLiant به عنوان راه حل های سرور حرفه ای برای کسب و کارشان اعتماد دارند. سخت‌افزار و نرم‌افزار به‌صورت رایگان به‌روزرسانی می‌شوند، و برنامه پشتیبانی مبتنی بر هزینه خدمات مرکزی Hewlett Packard Enterprise Services (که قبلاً به عنوان Care Pack Central شناخته می‌شد) به شما کمک می‌کند هر مشکلی را در عرض چند ساعت برطرف کنید و به کار خود بازگردید.ردارای وضعیت HPE Business Partner است. ما راه حل های آماده ای را برای اهداف خاص ارائه می دهیم و به مشتریان خود توانایی پیکربندی سرورهای خود را ارائه می دهیم. ما سرورهای جدید و بازسازی شده، ذخیره سازی و سایر تجهیزات سرور نسل های مختلف را از تولید کنندگان مختلف می فروشیم.

بیشتر
8 محصول وجود دارد