سرور تاور HPE ML350 G10 12LFF

بررسی و مشخصات سرور تاورML350 G10 LFF

قیمت و مشخصات سرور ML350 G10 4LFF

خرید سرور تاور HPE ML350 G10 8LFF

قیمت سرور اچ پی ای ML350 G10 12LFF

قیمت و مشخصات سرور ML350 G10 LFF

بخشی از بازار وجود دارد که به عنوان سرور تاور دو سوکت تعریف شده است که می تواند در یک قفسه نیز نصب شود. این سرورها تمایل دارند خدمات و ذخیره سازی را در دفاتر شعبه راه دور که در آن رک ها در دسترس نباشند، اجرا کنند. این دقیقا همان جایی است که4LFF 8LFF 12LFF  HPE ProLiant ML350 Gen10 بازی می کند. در HPE ProLiant ML350 Gen10، ما می خواهیم نشان دهیم که چگونه این سرور دوگانه Intel Xeon Scalable نیازهای آن بازار را برطرف می کند.

نمای کلی سخت افزار  4LFF HPE ProLiant ML350 Gen10
HPE ProLiant ML350 Gen10 یک سرور بزرگ است. ما دستگاه را در پیکربندی برج آزمایش کردیم و متوجه شدیم که به طور قابل توجهی بزرگتر از HPE ProLiant ML110 Gen10 است که بررسی کردیم. این فضای اضافی با قابلیت های محاسباتی، حافظه، ذخیره سازی و PCIe بیشتر به خوبی مورد استفاده قرار می گیرد که در این بررسی به آنها اشاره خواهیم کرد.

می توانید در مورد سرور ML350 G10 اینجا مطالعه کنید .

HPE پیکربندی‌های درایو مختلفی دارد، اما می‌توان نمودار HPE را از یک شاسی درایو 2.5 اینچی SFF 24×2.5 اینچی در زیر مشاهده کرد.

 

HPE پیکربندی‌های درایو مختلفی دارد، اما می‌توان نمودار HPE را از یک شاسی درایو 3.5 اینچی LFF 12×3.5 اینچی در زیر مشاهده کرد.

سیستم آزمایشی ما از اتصالات SAS3 از یک کنترلر HPE SmartArray RAID استفاده می‌کند، اما پورت‌های SATA نیز از مادربرد موجود است. هر پورت SFF-8087 دارای چهار خط SATA III از Intel Lewisburg PCH است. اگر از نرم‌افزار RAID و درایوهای LFF 3.5 اینچی استفاده می‌کنید، این می‌تواند به کاهش قیمت اولیه خرید و همچنین مصرف انرژی کمی کمتر کمک کند. برخی از فروشندگان از آرایه بزرگی از کابل های SATA 7 پین استفاده می کنند که با نصب چهار یا هشت کابل، مدیریت آن دشوارتر می شود.

ما یک ثانیه وقت می گذاریم تا کمترین قسمت مورد علاقه مان از سرور، قاب قاب جلویی را برجسته کنیم. برای آزاد کردن پنل جلویی، باید پانل کناری را جدا کنید. سپس باید این اهرم را به سمت بالا فشار دهید و قاب جلویی دور می‌شود. اگر از نمای بیرونی به سرور نگاه می کنید، این قفل قابل مشاهده نیست. این امر خدمات رسانی را به طور غیر ضروری پیچیده می کند. ما این بازخورد را به تیم HPE دادیم و آنها گفتند که برای نسل‌های آینده آن را بررسی خواهند کرد. این یک خرده کوچک است، اما اگر به منبعی غیرفنی برای سرویس دهی به سرور در زمینه تعمیر و نگهداری اضطراری نیاز دارید، می تواند مهم باشد.