جدید راهنمای خرید سرور اچ پی

راهنمای خرید سرور اچ پی

( hpserver-guid )

راهنمای خرید سرور HPE در ایران

چه شرایطی را برای خرید سرور اچ پی مناسب باید در نظر بگیریم؟

ایا خرید سرور اچ پی گران قیمت مشکل ما را حل  میکند؟

انتخاب سرور اچ پی به چه معیارهایی بستگی دارد؟

چگونه سرور مناسب برای کسب و کار خود را انتخاب کنید؟

در حال تکمیل این مقاله هستیم

چگونه سرور اچ پی مناسب خرید کنیم ؟

علاوه بر این، خطر حمله سایبری به طور تصاعدی افزایش می یابد. مهم ترین نکته ایکه باید در نظر بگیرید حملات سایبری هست خرید سرور برای سیستم ای پی فون  و پیاده سازی سیستم ای پی فون یکی از بزرگترین چالش های حملات سایبری میباشد  با افزایش تعداد هکرها با هر موجی از حملات پیچیده، محافظت از نرم افزارها و شبکه ها دیگر وجود ندارد کافی. امنیت باید رویکردی 360 درجه داشته باشد، یک دیدگاه جامع که با آن شروع می شود هر چیزی که به سرور می رود، صفر تا صد را باید بررسی کنید عدم دقت در پیاده سازی یک سیستم سروری ای پی فون ممکن هست تا میلیارد ها به شرکت شما ضرر و زیان بزند.

راهنمای خرید سرور HP

این واقعیت ترکیبی نیازمند یک رویکرد جدید، یک رویکرد نرم‌افزاری منعطف، ساختن است بر مبنای هوشی که با سرور شروع می شود. HPE ProLiant هوشمند است
پایه ای برای ابر هیبریدی که اتوماسیون، امنیت و بهینه سازی بی نظیری را ارائه می دهدکه روش کار و زندگی مردم را بهبود می بخشد.

لطفا این مفاهیم رو دست کم نگیرید هزینه ارزان گزاشتن پیامد های سخت تر و سنگین تری هم خواهد داشت.

بهینه‌سازی: هوش بنیادی HPE ProLiant فناوری اطلاعات را با بینش تبدیل می‌کند بهینه سازی پیکربندی ها، قرار دادن حجم کار، و مدل های هزینه، ایجاد چابکی سرمایه گذاری برای نتایج بهتر را سریعتر ارائه می دهد.

امنیت: HPE ProLiant که در هسته خود ایمن است، یک نمای 360 درجه هوشمند برای امنیت که از زنجیره تامین تولید شروع می شود و با یک سیستم کاملا حفاظت شده به پایان می رسد از کار انداختن هیچ قطعه ای در این سیستم بدون پاسخ و بدون پیشگویی نخواهد بود.

اتوماسیون: هوش تعبیه شده در هرسرور  HPE ProLiant ساده و خودکار می باشد و وظایف مدیریتی موجود منجر به ایجاد یک پایه محکم برای یک پلت فرم ابری ترکیبی باز با ترکیب پذیری فعال می شود.

چگونه یک سرور اچ پی خوب برای سازمان خود انتخاب کنیم؟

به دنبال راهی سریع، بی نقص و آسان برای پیکربندی سرورهای HPE هستید؟

در این مقاله که با گذشت زمان سعی در کامل کردن ان خواهم کرد تمام تلاش خود را خواهم کرد که یک مقاله خوب برای شما دوستداران سرور های اچ ای تکمیل کنم تا به وسیله اون بتونید بزرگترین مشکل سازمان های کوچکو بزرگ در انتخاب کردن سرور مناسب برای کسب و کار خودشان را حل کنید،من صادق قنبری بعد از 16 سال کار سرور تصمیم گرفتم کلیه تجربیات خود درمورد انتخاب سرور اچ پی را در این مقاله برای شما پیاده سازی کنم.

بنابراین اگر  شما تصمیم گرفته اید که یک سرور برای کسب و کار کوچک شما مناسب است و سروری را انتخاب کرده اید که بهترین نیازهای سازمان شما را برآورده می کند. من در این مقاله سعی مکنم یک پاسخ خوب و قاطع و جوابگو برای شما داشته باشم.

حالا چی؟ با HP نه تنها از مزایای استفاده از فناوری سرور HP بهره مند می شوید، بلکه با خدمات و فروشندگان HP Care Pack نیز می توانید از مزیت اضافی راه اندازی محلی و پشتیبانی فنی برای سرور و سیستم های ذخیره سازی HP خود بهره مند شوید.

این پاسخ سوال چه برندی از سرور را که در ایران انتخاب کنم؟ دارای پشتیبانی و موجود بودن قطعات در کشور باشد؟

برای پیکربندی سرور HPE ما کمک شما خواهیم بود . ابزار ما شما را قادر می سازد تا با توجه به بودجه خود، سرورها و اجزای مختلف بازسازی شده را آزمایش کنید و بهترین راه حل سرور را برای نیازهای خاص IT خود کشف کنید.

یعنی باخرید سرور اچ پی خدمات HP Care Pack را نیز دریافت مکنید  و  اینگونه خطرات خرابی سرور را با سطوح پشتیبانی از ابتدایی تا حیاتی کاهش می دهید. آنها تمام محصولات فناوری اطلاعاتی را که کسب و کار کوچک شما به آنها متکی است پوشش می دهند انها منظور شرکت های معتبر فروشنده سرور های اچ پی ای در ایران هستند : سرورها، ذخیره سازی، شبکه، رایانه های رومیزی، محاسبات تلفن همراه، چاپ و تصویربرداری، و نرم افزار. به طور خلاصه، HP Care Pack Services شما را قادر می‌سازد تا روی کسب‌وکار خود تمرکز کنید و نگران فناوری‌ای نباشید که به حفظ آن کمک می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های راه اندازی و پشتیبانی HP، برای جزئیات بیشتر به وب سایت سرور  اچ پی  مراجعه کنید.

چگونه سرور مناسب برای کسب و کار خود را انتخاب کنید؟

فناوری اطلاعات مدرن شامل سرور و شبکه و کابل و فایروال  هسته اصلی تجارت امروزی است و به ایجاد ارزش و تجربیات جدید کمک می کند در دنیایی که تقریباً همه و همه داده‌ها را تولید و به اشتراک می‌گذارند.

چه داخل یا خارج از محل کار ؛ بدون فلز، مجازی سازی یا ظروف؛ در یک ابر عمومی یا خصوصی، فناوری اطلاعات مدرن باید طیف کاملی از امکانات ابر ترکیبی را درک کند .

استقرار منابع سریعتر از هر زمان دیگری، استفاده از یک عملیات امن و مشترک مدلی برای برآورده کردن نیازهای فردی برنامه و کاربر و در عین حال حفظ دید و کنترل هزینه ها، امنیت و حاکمیت.

فناوری اطلاعات باید فعال باشد، تقاضاها  را پیش بینی کند، با انعطاف و ظرفیت آماده باشد نیازهای کسب و کار را در لحظه ها برآورده کنید، نه روزها یا هفته ها. این یعنی مانیتورینگ سرور ومدیریت باید ساده شود، استقرار و تأمین خودکار باید انجام شود آزاد برای تمرکز بر ابتکارات استراتژیک که ارزش واقعی ایجاد می کند.

ما سرور نمخریم که دوباره ساعت ها و روزها دگیر و منتظر برای یک گزارش ساده و معمولی باشیم سرور میخریم که در ان لحظه اگر نیازمند گزارش گیری باشیم بتوانیم از ان استفاده بکنیم.

چرا سرورهای HPE PROLIANT RACK و TOWER را انتخاب کنید؟

HPE متعهد به نوآوری، کیفیت و تجربه مشتری عالی است. رویکرد ما به برتری در نوآوری و کیفیت ما در سراسر چرخه عمر محصول، از ما القا می شود رویکرد مشتری اول برای طراحی، به انتخاب تامین کننده ما، کیفیت و مدیریت، به ماتولید در سطح جهانی و آزمایش دقیق محصول، به خدمات پشتیبانی جهانی ما، و
شبکه شرکای کانال با سرورهای رک و برج HPE ProLiant، می‌توانید یک رویکرد نرم‌افزاری منعطف را ارائه دهید که بر پایه هوش ساخته شده است که با سرور شروع می شود.

HPE ProLiant این است پایه محاسباتی هوشمند برای ابر هیبریدی، ارائه بهینه‌سازی حجم کار بی‌نظیر،امنیت و اتوماسیون، همه به عنوان یک سرویس زیرساخت ابری ترکیبی شما در دسترس است.

راهنمای خرید سرور HP


سرورهای رک و برج در این خانواده ها موجود هستند:

سه مدل کلا سرور اچ پی داریم که در راهنمایی برای خرید سرور اچ پی این سه مدل و  جاهایی که باید خرید شوند را با همدیگر بررسیم می کنیم.
• میکرو سرور  (HPE ProLiant MicroServer )HPE ProLiant
• HPE ProLiant ML
• HPE ProLiant DL

در حالی که هر سه خانواده برای مدیریت بارهای کاری متعدد طراحی شده اند، هر خانواده بهینه شده است برای موارد استفاده خاص که ما کمک میکنیم شما انتخاب کنید که کدام خانواده از سرور های اچ پی ای برای خرید شما بهترین گزینه میباشد .

پیشنهادات فروش بچه های شرکت ماهان شبکه ایرانیان برای راهنمایی خرید سرور اچ پی  HPE SMB ProLiant که به طور خاص با در نظر گرفتن مشتریان ما توسعه یافته اند، رقابتی هستند و قیمت رقابتی ، موجود بودن در انبار، و مطابق با اکثر الگوهای خرید کسب و کارهای کوچک است.

اینها پیشنهادات SMB در منطقه به عنوان پیشنهادات خرید سریع HPE هوشمند (NA)، پیشنهادات با ارزش بالا در دسترس هستند (EMEA)، یا پیشنهادات خرید هوشمند/پیشنهادهای خرید هوشمند اکسپرس (APJ) برای    HPE ProLiant   سرورهای MicroServer، ML و DL. بخش کلیدی این مجموعه از پیشنهادات SMB ProLiant است
راه‌حل‌های کسب‌وکار کوچک HPE برای موارد استفاده از ابر هیبریدی ساخته شده است. ساختن استقرار سرور آسان و سریع، ما HPE Rapid Setup را ارائه می دهیم، یک ویژگی در HPE intelligent تدارکاتی که هر استقرار سرور جدید را از جمله راه‌اندازی HW RAID به یک فوریت تبدیل می‌کند با یک کلیک این یک فرآیند ساده و خودکار برای نصب سیستم سازگار است، راه‌اندازی و پیکربندی - 33.3 درصد نصب سریع‌تر را ارائه می‌کند.
1
 از طریق HPE Rapid Setup
در مسیر، مشتریان همچنین می‌توانند درباره نحوه خرید ابر عمومی Azure و Office 365 بیاموزند
خدمات از خدمات HPE Pointnext.

 HPE ProLiant MicroServer

به صورت خیلی محدود وارد بازار ایران میشود الان هم که دارم این مقاله رو برای شما می نویسم نمیدونم که ایا میتونید تو بازار پیدا کنید یا نه؟ ولی فوق العاده مناسب برای محیط های کوچگ و به قول دوستان small میباشد .

فشرده، بی صدا و شیک، HPE ProLiant MicroServer به عنوان اولین راه حل ایده آل برای  کسب کار  های خرد. با عملکرد درست در اندازه ای  که استفاده و سرویس دهی آسان است، MicroServer به شما کمک می کند تا هزینه ها را کاهش دهید و در عین حال بهره وری و کارایی را بهبود ببخشید.

HPE ProLiant MicroServer Gen10 Plus دارای ویژگی های بیشتری است که SMB ها دوست دارند. و ما هم دوست داریم سروی کوچکتر با ویژگی های بیشتری تهیه کنیم .
  از پردازنده های Intel® Xeon® و Pentium®، HPE iLO 5 با ریشه سیلیکونی HPE پشتیبانی می کند.
اعتماد، HPE InfoSight، و در شکل بسیار کوچکتر  و سایز کم حجمم تری نسبت به نسل قبلی ارائه شده هست.

راهنمای خرید سرور اچ پی در ماهان شبکه ایرانیان

برای خرید سرور اچ پی در ماهان شبکه ایرانیان باید راهنمایی کامل در مورد قیمت سرور  خرید سرور کانفیگ سرور مورد نظر  و تمام قطعات سرور مورد نظر برای مشتریان عزیز توسظ کارشناسان فروش انجام پذیرد و مشتری نسبت به خرید اتچه که انجام می دهد توجیه باشد در مورد راهنمای خرید سرور اچ پی در اینجا می توانید کلیک کرده و مطالعه کنید ما سعی کرده ایم تمام انچه را که باید در مورد خرید سرور اچ پی بدانید برای شما تشریح کنیم .

انواع سرور hp

درمورد انواع سرور اچ پی می توان گفت تنوع بسیار بالایی از این سرورها در بازار ایران وجود ندارد و شما کلادر مورد سرور اچ پی بین دو مدل دی ال  و ام ال  که اولی سری سرور کتابی یا رک مونت هست و دومی سری کیس سرور اچ پی یا سری ام ال هست باید انتخاب کنید که با توجه به شرایط خارج از ایران محدودیت بسیار بالایی دارید.

راهنمای خرید سرور اچ پی

راهنمای خرید سرور hp

تمام تلاش ما در اینجا هست که در مورد خرید سرور اجپی که قیمت بسیار بالایی دارد راهنمایی بسیار دقیقی برای شما دوستان انجام بدهیم تا در این مورد با مشکلات بیشتر بعد از خرید سرور HP روبرو نشوید امروره با توجه به پرداخت های بالایی صد میلیون تومان برای خرید سرور HP باید بسیار دقت کنید که این سرور کارایی لازم برای کسب و کار شما را داشته باشد .

قیمت سرور hp

موضوع بسیار مهمی که در خرید سرور HP باید مد نظر قرار دهید کیفیت کالایی که میخرید با قیمت سرور اچ پی مناسب ان هست امروز در بازار اچ پی ایران انواع کالاها برای سرور های HP موجود هست و شما نمیتوانید نسبت به این موضوع بی خیال باشید البته نیازمندی بازار به اتواع متفاوت کالا نیز میباشد ولی برای اینکه یک خرید متناسب و بهترین قیمت سرور HP   را داشته باشید باید نسبت به قطعات سرور HP اشنایی کامل داشته باشید وبتوانید در مورد هر کالایی قیمت دقیق ان را بدانید ممکن هست در یک خرید پانصد میلیون تومان سرور اچ پی و قیمت سرور HP شما رقمی حدود پنجاه ملیون تومان متفاوت باشد.

قطعات سرور hp

قیمت سرور اچ پی  را میتوان گفت بستگی مستقیم به فطعات سرور hp بکار برده شده در سرور اچ پی خریداری شده دارد و نمیتوان گفت که تمام قطعات قیمت های رند و یک رقمی را دارا هست در مورد قطعات شما باید چک کنید که ایا این قطعات سرور پک ریتیل اچ پی میباشد یا باز نیو هست که روی سرور اسمبل شده وارد کشور می شود یا این قطعات سرور اچ پی کارکرده و سرور های دست دو  و قدیمی باز شده هست که بسته به همه این موارد باید قیمت سرور اچ پی سنجیده شود .

مادربرد سرور hp

یکی از اصلی ترین قطعات سرور اچ پی که می توان در مورد ان صحبت کرد مادربرد سرور اچ پی  میباشد که متاسفانه با توجه به ورود کالاهای دست دوم  و ریفر بسیار زیاد شده هست مثلا میتوان گفت که مادربرد سرور hp  از کارخانه اچ پی بصورت ریفر به بازار عرضه میشود که هیچ فرقی با کالای نیو و مادربرد سرور اچ پی ندارد ولی با قیمت پایین ترین HPE به بازار عرضه میکند.

خرید رم سرور hp

خرید قطعات سرور

برای خرید قطعات سرور مثلا در مورد کانفیگ سرور  hp dl380 g8 یکسری مسایل رو باید بسیار توجه کرده و مدنظرتان باشد  مثلا فروشندگان سرور اچ پی برای فروش بهتر و تمام شده قیمت های خودشون سعی میکنند که تمام قطعات سرور اچ پی را بصورت باز ر وی سرور شما اسمبل کنند تا قیمت تمام شده ی سرور به پایین ترین قیمت نزول کند که این خود در مورد کانفیگ سرور hp dl380 g8  مشکلات خاصی رو به وحود می اورد که در قسمت های مختلف این مقاله سعی شده هست همه این موارد مدنظر باشد.

 کانفیگ سرور hp dl380 g8

این سرور چون یکی از پر فروش ترین سرورهای دست دو موجود در بازار هست بصورت ریز در مورد قطعاتی که باید برای خرید سرور اچ پی جی 8 مدنظر باشد توضیحاتی داده می شود .
در مورد شاسی سرور که باید بدانید همه این سرور های دست دو هستند و نیو  این سرور موجود نمیباشد در مورد سرور G9 نیز همین موضوع صادق هست و تمام شاسی های نسل سرور های G8  G9 بصورت دست دو و کارکرده در بازار موجود میباشند اما همنطوری قیمت رم اچ پی و سی پی یو اچ پی که روی این سرور های کانفیگ می شود همه بصورت دست دو هستند و نیو این قطعات سرور اچ پی موجود نمیباشد البته زیاد هم مهم نیست چون این قطعات خراب ی ندارند و هر زمان خاستید می توانید انها را عوض کرده یا اپدیت کنید .
در مورد هارد سرور اچ پی مدنظر داشته باشید که هارد های نیو اچ پی موجود در بازار روی این سرور اوکی هست و می توانید هارد نیو خریدارید کرده و سری های 12G DS رو این سرور نسل هشت کانفیگ کرده و استرس و نگزانی درمورد هارد این سرور رو نداشته باشید .
خرید قطعات سرورپرفروش ترین سرورهای HP

Top HPE Servers


برای اشنایی کانل با سرور اچ پی بهتر هست قبل از هر کاری لینک زیر مطلب راهنمای جامع خرید سرور اچ پی را حتما مطالعه کنید سپس از قسمت دوم یعتی استعلام قیمت سرور اچ پی ای  فرم مربوط به درخواست اسعلام قیمت و صدور پیش فاکتور خرید سرور اچ پی را پر کنید تا همکاران مادر سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگریند.