علت پایین بودن قیمت رم اچ پی غیر اورجینال

چرا قیمت رم سرور اچ پی اینقدر متغیر هست ؟

ایا رم سرور اچ پی در همه جا یک کیفیت و یک برند هست ؟

علت لیبل اچ پی روی رم سرور HP برای چیست ؟

برای خرید سرور اچ پی  و فروش سرور اچ پی حتما نیازمند خرید رم سرور اچ پی نیز هستید و برای همین باید در مورد رم های اچ پی که در داخل سرور شما نصب می شود اطلاعات کافی داشته باشید .فروش رم سرور hp  قیمت رم سرور اچ پی اورجینال 30 تا 40 درصد بیشتر از قیمت رم های معمولی شرکت های دیگر تولید کننده رم سرور میباشد .رم سرور اچپی به خاطر ecc بودن گران تر میباشد که در مقالات قبلی در مورد این مفاهیم صبحت کرده ایم  رم های اچ پی با دارا بودن لیبل اچ پی ای  البته اگر لیبل اورجینال باشد دارای قیمت بسیار بالاتری نسبت به رم های دیگر سرور میباشد.چرا RAM در سرور مورد نیاز است؟به طور خلاصه، RAM (حافظه دسترسی تصادفی) حافظه کوتاه مدت یک سرور است. این به طور موقت داده های تمام برنامه ها و فرآیندهای در حال اجرا بر روی سرور را ذخیره می کند. این به CPU اجازه می دهد تا این داده ها را بسیار سریعتر از زمانی که قرار بود مستقیماً از هارد دیسک به داده ها دسترسی داشته باشد پردازش کند.

شاید برای شما هم تا الان پیش امده باشد که قیمت های بسیار عجیب و غریب برای یک مدل رم سرور HP برای چیست؟

این اختلاف قیمت بخاطر پارت نامبری اچ پی بودن هست زیرا ممکن هست همان رم رو از یک برند دیگر خریداری کنید بدوون لیبل اچ پی ولی با قیمت بسیار پایین تر ی برای شما تمام شود .HPE DDR4 SmartMemory بهینه‌سازی کل حافظه سرور را امکان‌پذیر می‌کند، با حداکثر سرعت توان کار می‌کند و یکی از کم مصرف‌ترین حافظه‌های موجود است. علاوه بر کارایی و کارایی، HPE DDR4 SmartMemory از قابلیت اطمینان نیز برخوردار است. فقط ماژول های DRAM با بالاترین کیفیت از تامین کنندگان برتر انتخاب می شوند.آیا سرورها رم دارند؟هر سرور، لپ تاپ و کامپیوتر دارای حافظه است. حافظه RAM داده ها را از هارد دیسک یا درایو حالت جامد پردازش می کند، این داده ها و دستورالعمل ها را ذخیره می کند و واحد پردازش مرکزی (CPU) را قادر می سازد به آن دسترسی داشته باشد. بدون حافظه، سیستم شما قادر به انجام هیچ کاری نخواهد بود.

چرا قیمت یک رم 16 گیگ در شرکت های مختلف اینقدر اختلاف دارند؟

رم های 16 گیگ سرور اچ پی به علت اینکه مشتریان زیادی دارد یک از پرفروش ترین رم هاست و برای درخاست بالایی که این رم سرور اچ پی در فروش سرور hp دارد قیمت بسیار بالایی دارد در بخش فروش رم سرور اچ پی میتوانید انواع رم سرور را مشاهده کنید.رم چیست و چرا اهمیت دارد؟RAM (حافظه دسترسی تصادفی) سخت افزار یک دستگاه محاسباتی است که در آن سیستم عامل (OS)، برنامه های کاربردی و داده های مورد استفاده فعلی نگهداری می شوند تا بتوانند به سرعت توسط پردازنده دستگاه به آنها دسترسی پیدا کنند. RAM حافظه اصلی کامپیوتر است.