افزایش رم سرور DL380 G9

چگونه بدانیم که رم سرور Dl380 G9 نیازمند افزایش و بروز رسانی میباشد؟

بروز رسانی و ارتقائ رم سرور hp dl380 g9 را با همدیگر بررسی خواهیم کرد. اینکه چه رم هایی نیازمند هست ، چند ظرفیتی مناسب کار ماست و اینکه از کجا بفهمیم سرور dl380 g9 نیازمند اپدیت و ارتقاء رم hp میباشد.

چه زمانی باید رم سرور خود را ارتقا دهم؟

 • چه زمانی رم را ارتقا دهیم
 • زمان بارگذاری کند برای وب سایت ها و برنامه ها.
 • راه اندازی مجدد سرور غیرمنتظره
 • خاتمه فرآیندهای غیر بحرانی
 • استفاده مکرر از Swap Memory توسط سیستم.

پشت هر سرور با عملکرد بالا، رم سرور وجود دارد. RAM داده های سرور شما را از هارد دیسک به CPU پردازش می کند که انجام وظایف سرور را قادر می سازد. افزایش RAM با ارتقای حافظه سرور یا با افزودن حافظه بیشتر به این معنی است که کارهای بیشتری را می توان تکمیل کرد و عملکرد سرور را افزایش داد. در اینجا در دکتر اچ پی ما اهمیت حافظه سرور را تشخیص داده و مزایای تقویت آن را بیان کرده ایم.

حافظه سرور HPE که برای بهره وری انرژی طراحی شده است به کاهش مصرف انرژی کلی سرور کمک می کند، بنابراین هزینه های عملیاتی سرور را کاهش می دهد و در عین حال اطمینان می دهد که عملکرد و قابلیت اطمینان به خطر نمی افتد. رم HPE در محیط های عملیاتی شدید آزمایش می شود تا از قابلیت اطمینان و حداکثر زمان کارکرد سیستم اطمینان حاصل شود HPE SmartMemory یک فناوری منحصربه‌فرد است که برای سرورهای HP ProLiant Gen8 معرفی شده است که ویژگی‌های عملکرد و کارایی بالا را که فقط در حافظه سرور HPE موجود است را باز می‌کند.اگر برای یافتن حافظه سرور HPE یا HP مناسب به کمک نیاز دارید، یا برای شناسایی نوع مورد نیاز خود به کمک نیاز دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید.

آیا می توان رم را روی سرور ارتقا داد؟
RAM داده های سرور شما را از هارد دیسک به CPU پردازش می کند که انجام وظایف سرور را قادر می سازد. افزایش RAM با ارتقای حافظه سرور یا با افزودن حافظه بیشتر به این معنی است که کارهای بیشتری را می توان تکمیل کرد و عملکرد سرور را افزایش داد.

1. ارتقاء حافظه سرور عملکرد سرور را بهبود می بخشد
اثربخشی حافظه سرور شما بهره وری کل سرور شما را تعیین می کند. حافظه ناکافی سرور می‌تواند باعث ایجاد تنگنای دردناک شود، به این معنی که واحد پردازش مرکزی (CPU) شما در انتظار تکمیل وظایف باقی می‌ماند، که از رسیدن سرور شما به پتانسیل کامل خود جلوگیری می‌کند.ارتقای سیستم شما تضمین می‌کند که رم بیشتری دارد، به این معنی که سرور شما می‌تواند ماشین‌های مجازی (VM) بیشتری را مدیریت کند و بارهای آن‌ها را به طور موثرتری توزیع کند و به کسب‌وکارها کمک کند کارآمدتر کار کنند. ارتقاء همچنین می‌تواند سرعت حافظه و پهنای باند بالاتری را فراهم کند که در نتیجه پردازش داده‌ها سریع‌تر و احتمال تنگنا به حداقل می‌رسد.

2. ارزان تر از خرید سرورهای بیشتر است
ارتقاء حافظه سرور شما بهترین راه برای افزایش بهره وری سیستم و سرعت پردازش داده ها بدون شکستن بانک است. افزایش مقدار RAM در سرور شما جایگزین ارزان‌تری برای خرید سرور جدید است، زیرا ظهور فناوری مجازی‌سازی به این معنی است که می‌توانید با همان قدرت محاسباتی و بدون افزودن سرورهای فیزیکی بیشتر، عملکرد بهتری را تجربه کنید. این باعث صرفه جویی در فضا می شود و ردپای کربن شما را به حداقل می رساند زیرا به سخت افزار کمتری نیاز است. مجازی‌سازی چندین سیستم عامل را قادر می‌سازد تا همزمان بر روی یک دستگاه اجرا شوند، که با به حداقل رساندن مصرف انرژی، هزینه عملیاتی کلی را کاهش می‌دهد.با خرید حافظه بازسازی شده  یا کارکرده می توان هزینه ها را حتی بیشتر کاهش داد. در دکتر اچ پی ، ما تجهیزات مرکز داده به‌شدت آزمایش‌شده و بازسازی‌شده را ارائه می‌دهیم که به شما اطمینان می‌دهد که بیشترین بهره را از بودجه فناوری اطلاعات خود ببرید و در عین حال عملکرد عالی مشابه جدید را تجربه کنید.

3. ارتقای حافظه سرور هنگام افزایش حجم کاری ایده آل است
از آنجایی که فناوری تقاضای بیشتری می‌کند و کسب‌وکارها به جدیدترین نرم‌افزار و بزرگترین برنامه‌های پایگاه داده ارتقا می‌یابند، اطمینان از اینکه حافظه شما می‌تواند از سیستم شما پشتیبانی کند، ضروری است. برای مثال، پردازش سریع داده‌ها برای استفاده حداکثری از یک مدل جدید بسیار مهم است، زیرا آخرین چیزی که هنگام پیاده‌سازی یک سیستم می‌خواهید، خرابی یا زمان بارگذاری کند است. به عنوان مثال، اجرای یک سایت تجارت الکترونیک به حجم زیادی از داده نیاز دارد و باید مطمئن شوید که حافظه شما می تواند با جهش های غیرمنتظره در ترافیک وب سایت مقابله کند. ارتقا یا افزایش حافظه سرور باعث می شود برنامه های بیشتری به طور همزمان اجرا شوند و حداکثر زمان به کارگیری سیستم را تضمین می کند.

4. این یکی از ساده ترین راه ها برای ارتقاء زیرساخت شما است
یافتن حافظه سرور دقیق برای حجم کاری و سیستم خاص خود  آسان است. با توضیحات دقیق محصول و تیم دارای رتبه پنج ستاره برای پشتیبانی، می توانید برای اولین بار حافظه سازگار را برای سرور خود پیدا کنید. علاوه بر این، ما حمل و نقل سریع و ضمانت سه ساله را به صورت استاندارد با ضمانت مادام العمر ارائه می دهیم، بنابراین می توانید خیالتان راحت باشد که محصول شما به سرعت و در شرایط عالی به دستتان می رسد.دکتر اچ پی یک متخصص فروش سرورها، تجهیزات ذخیره سازی و شبکه است. تیم   بیش از یک دهه است که بودجه فناوری اطلاعات را به حداکثر رسانده و خدمات و محصولات متنوعی از جمله پیکربندی سرور، خرد کردن هارد دیسک و مدیریت دارایی های فناوری اطلاعات را ارائه می دهد. در اینجا به طیف کامل حافظه سرور ما نگاهی بیندازید.

ارتقا رم سرور چه می کند؟
ارتقاء حافظه سرور شما تضمین می کند که سرور دارای RAM (حافظه دسترسی تصادفی) بیشتری است. این بدان معناست که سرور اکنون می‌تواند ماشین‌های مجازی یا ماشین‌های مجازی اضافی را مدیریت کند و بارها را با کارآمدی بیشتری توزیع کند تا اطمینان حاصل شود که فرآیندهای تجاری روان‌تر و کارآمدتر اجرا می‌شوند.

حداکثر حافظه پشتیبانی شده توسط سرور HPE ProLiant DL380 Gen9 چقدر است؟

سرور HPE ProLiant DL380 G9 حداکثر پیکربندی استاندارد 768 گیگابایت را با استفاده از بیست و چهار 32 گیگابایت RDIMM امکان پذیر می کند و می توان آن را با استفاده از 24 LRDIMM 128 به 3 ترابایت ارتقا داد.برای خرید سرور اچ پی ای   خرید سرور dl380 g9  می توانید وارد این لینک شده و اطلاعات بیشتر در مورد تمام قطعات سرور فوق را چک کرده و مطالعه کنید و قیمت دقیق را یک ب یک چک کنید.

برای خرید رم سرور dl380 g9 شما باید رم های رو ی سرور اچ پی خود را چک کنید که چه مدل ی هست و دقیقا همان مدل رابخرید تا در کارایی سرور شما بسیار تاثیز گزار باشد مدل رم های که برای سرور DL380 G9 می توانید خردارید کنید .

 • رم 8 گیگ 2133 
 • رم 8گیگ 2400 
 • رم 16 گیگ 2133  
 • رم 32 گیگ 2133 
 • رم 16گیگ سری 2400
 • رم 32 گیگ سری 2133  
 • رم 64 گیگ  سری 2133  و 2400

این رم های بالا استاندادر برای نضب روی سرور فوق هستند ولی اگر شما می توانید رم های زیر را نیز که کامپتبل هست را نیز نصب کنید:

 • رم 8G 16G 32G  سری 2666

بهتر هست قبل خرید رم برای سرور G9  با دوستان قنی و فروش ما یک تماس تلفنی برقرار کرده و در مورد سرور اچ پی خود توضیحاتی بدهید تا راهنمایی دقیق تری برای شما داشته باشند.

آیا رم بیشتر سرور را سریعتر می کند؟
هر چه رم یک سرور بیشتر باشد، CPU کمتر باید اطلاعات را از هارد دیسک بخواند. این بدان معناست که سرور شما ممکن است سریعتر کار کند زیرا RAM سرور معمولاً بسیار سریعتر از هارد دیسک کار می کند  چه مقدار رم باید برای سرور داشته باشم؟ توصیه های کلی RAM با این حال، به طور کلی، بسیاری از هاست ها محدوده ای در حدود 16 تا 64 گیگابایت رم برای هر سرور ارائه می دهند. نکته اصلی در مورد توصیه های رم این است که هر چه برنامه های کاربردی سرور و سایت شما بیشتر اجرا شود، به رم بیشتری نیاز خواهید داشت.

درمورد رم سرور DL380 G9 خیلی مطالب حوبی گفتید عالیه