نماد اعتماد

پاور سرور استوک

پاور اچ پی استوک 

برای سرور های قدیمی شما باید پاور های دستدوم و استوک قدیمی خریداری کنید چون پاور های قدیمی دیگر تولید نمی شود مثل پاور های نسل G6 G5 G7 G8 G9 که باید تمام این پاور ها رو کارکرده نصب کنید.

 پاور استوک چیست؟

اگر تمامی اجزای سرور اچ پی دست دوم خود را وارسی کنید، چیزی جز قطعاتی که از سیلیکون، نیکل، مس و چند عنصر ساده دیگر ساخته شده‌اند، نخواهید یافت.

قیمت پاور کارکرده

تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که این قطعات سرور چگونه دستوراتی را که ما به آن‌ها می‌دهیم، می‌فهمند و اجرا می‌کنند؟ مثلاً چگونه درک می‌کنند که ما از آن‌ها خواسته‌ایم آهنگ مورد علاقه‌مان را برایمان پخش کنند؟! 

اگر تمامی علوم کامپیوتری را واکاوی کنید، پاور سرور اچ پی در آخر به همان جمله تاریخی "هملت" می‌رسید: «بودن یا نبودن؛ مسئله این است!» و اینجا مسئله، بودن یا نبودن جریان الکتریسیته است.

پاور استوک سرور

می‌دانیم کامپیوتر به زبان 0 و 1 کار می‌کند. در واقع 1 همان بودن جریان الکتریسیته در یک نقطه از یک مدار، و 0 به معنای نبودن الکتریسیته در آن است.

شاید برای درک چگونگی این اتفاقات، مطالعات تخصصی بسیاری لازم باشد. آنچه برای ما اهمیت دارد تامین‌کننده این جریان الکتریسیته حیاتی در کامپیوتر، یعنی منبع تغذیه یا پاور کامپیوتر است.

خرید پاور سرور استوک اچ پی

در این مقاله سعی می‌کنیم به سوال وظیفه پاور کامپیوتر چیست پاسخ دهیم و همینطور شما را با انواع پاورهای کامپیوتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

کیس و کامپیوتر استوک

چرا کیس و کا مپیوتر استوک ؟ به دلیل افزایش قیمت‌ها و کاهش کم کیفیت ساختاری بعضی از جنس‌های تولید شده میتوان گفت خرید کامپیوتر استوک در این زمان کار درستی می‌باشد که در ادامه به ان می پردازیم .  کیس کامپیوتر استوک می‌توان مادربورد ، قطعات پردازشی ، حافظه ، فن ، پاور و درایو نوری  مانیتور . ورک‌استیشن و سرور و لپ تاپ و قیره را شامل شود  .

کیس‌ها و کامپیوتری دست‌دوم یا سرور و ورک استیشن برندهای معروف مانند HP ، Dell و lenovo معمولا از جنس فلزات مقاوم و ضد زنگ تهیه می شوند ، زیرا با توجه به ماهیت استفاده از آنها ، باید به صورت طولانی مدت و تحت شرایط مختلف قابلیت حفاظت از قطعات اصلی را داشته باشند . کامپیوتر‌های استوک معمولا به رنگهای خنثی مانند مشکی ، خاکستری و نقره ای تولید می‌شوند ، اما در مواردی مانند کیس‌های گیمینگ ، استفاده از رنگ‌های زنده تر را نیز شاهد هستیم .


در قسمت روبرویی کیس‌های کامپیوتری استوک ، دکمه پاور ، دکمه باز / بسته کردن درایو نوری ، برخی پورت های پرکاربرد مانند پورت USB و پورت هدفون / میکروفون قرار دارد . در قسمت پشتی کیس‌های دست دوم نیز کل پورت هایی که کاربران برای اتصال دستگاه های ورودی / خروجی یا انتقال اطلاعات نیاز دارند ، جای گرفته اند .

کامپیوتر استوک چیست ؟

شاید در ابتدا با شنیدن کلمه کامپیوتر استوک، یاده کامپیوتر کارکرده دست دوم از رده خارج شده بیفتید و با خودتان فکر کنید که این دستگاه‌ها به هیچ وجه ارزش خرید ندارند. اگر شما از کامپیوتر استوک این تصور را دارید باید بگوییم کاملا در اشتباه هستید. چند دقیقه وقت بگذارید و در این مقاله با ما همراه باشید تا با حقیقت کامپیوتر استوک و مزایای خرید آن ها آشنا شوید.

کامپیوتر استوک به کامپیوتر گفته می‌شود که از حالت آکبند یا بسته بندی کارخانه ای خارج شده باشد . یکی از سیاست‌های فروشگاه‌های اروپایی و امریکایی ، امکان بازپس گیری اجناس فروخته شده تا ۳۰ روز پس از خرید می‌باشد . این سیاست موجب می‌گردد که برخی افراد به دلایلی مانند تمایل به خرید مدل جدیدتر ، کامپیوتر نو را به فروشگاه بازگردانند .

از آنجایی که این کالاها از حالت بسته بندی اولیه خارج شده اند ، امکان فروش مجدد آن به عنوان جنس جدید وجود ندارد . بنابراین کامپیوتر‌های بازگردانده شده که در انبار موجود هستند پس از درجه بندی کیفی A ، B ، C و D قابل فروش در بازار مخصوص کامپیوتر استوک خواهند بود . و مجموعه اچ استوک (هوشمندنت) با تیم پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته خود سعی کرده است تا بهترین محصولات گرید a را تقدیم شما کند.

کامپیوتر استوک چیست ؟

شاید در ابتدا با شنیدن کلمه کامپیوتر استوک، یاده کامپیوتر کارکرده دست دوم از رده خارج شده بیفتید و با خودتان فکر کنید که این دستگاه ها به هیچ وجه ارزش خرید ندارند. اگر شما از کامپیوتر استوک این تصور را دارید باید بگوییم کاملا در اشتباه هستید در ادامه این مقاله توضیحات کاملی خواهیم داد