نماد اعتماد

کامپیوتر های کارکرده و استوک پی سی

کامپیتور کارکرده - استفاده از انها

استوک پی سی

سرور استوک HP

 قیمت خرید و مشخصات سرور استوک اچ پی 

امروزه انواع مختلفی از کامپیوترها در زندگی روزمره ما مورد استفاده قرار می گیرند. در بیشتر نقاط جهان، استفاده از محصول یا خدماتی که از رایانه استفاده نمی کند غیرممکن است. در زیر نمونه هایی از صنایع، مناطق و زمینه های مختلف استفاده از رایانه آورده شده است.

رایانه استفاده شده به معنای رایانه یا پایانه اینترنتی یا دستگاهی است که به عنوان رایانه یا پایانه اینترنتی یا دستگاه مستعمل یا تعمیر شده به کاربران نهایی فروخته یا اهدا می شود، یا یک رایانه یا پایانه اینترنتی یا دستگاه در حال حاضر متعلق به رایانه یا اینترنت است.
کامپیوترها استوک در کجا استفاده می شوند؟
کامپیوترها در هر زمینه ای از زندگی نقش دارند. آنها در خانه ها، مشاغل، موسسات آموزشی، سازمان های تحقیقاتی، حوزه پزشکی، ادارات دولتی، سرگرمی و غیره استفاده می شوند.
چرا کامپیوترهای مورد استفاده قرار می گیرند؟
چرا از کامپیوتر استفاده می کنیم؟قابلیت اطمینان. می توان به رایانه ها برای انجام دقیق کارها، بدون خستگی یا حوصله، شکایت یا درخواست پول اعتماد کرد. در درجه اول، ایجاد یک راه حل کامپیوتری برای یک کار معمولا زمان بر و پرهزینه است.
10 کاربرد کامپیوتر استوک چیست؟
مبانی کامپیوتر: 20 نمونه از کاربردهای کامپیوتر امروزه تقریباً همه مشاغل از رایانه استفاده می کنند. آنها می توانند برای ذخیره و نگهداری حساب ها و سوابق پرسنل، مدیریت پروژه ها، ردیابی موجودی و ایجاد ارائه ها و گزارش ها استفاده شوند. آنها با استفاده از فن آوری های مختلف، از جمله ایمیل، ارتباط با افراد را در داخل و خارج از کسب و کار ممکن می سازند.

رایانه های رایج چیست؟4 نمونه از انواع مختلف کامپیوتر - میکرو کامپیوترها یک میکرو کامپیوتر که به عنوان رایانه شخصی نیز شناخته می شود، برای استفاده توسط یک کاربر در یک زمان طراحی شده است. واژه ریز رایانه به ریزپردازنده ای مربوط می شود که برای پردازش داده ها و کدهای دستورالعمل استفاده می شود. اینها رایج ترین انواع کامپیوتر هستند زیرا خیلی گران نیستند.
کامپیوترها چگونه مورد استفاده روزمره قرار می گیرند؟
می توانید یک بازی سرگرم کننده انجام دهید، به موسیقی گوش دهید، فیلم و ویدیو تماشا کنید یا با دوستان خود چت کنید. کامپیوتر در محاسبات، ذخیره سازی و تجزیه و تحلیل داده ها در بانک ها، مراکز تجاری و مغازه ها استفاده می شود و همچنین می توان از آن در خانه برای محاسبه بودجه خانواده استفاده کرد.
چه زمانی کامپیوتر در جهان مورد استفاده قرار گرفت؟

اولین بار در قرن شانزدهم برای شخصی که به محاسبه، یعنی انجام محاسبات استفاده می کرد، استفاده شد. این کلمه تا قرن بیستم به همان معنای اسم به کار می رفت. زنان به عنوان رایانه های انسانی برای انجام همه اشکال محاسبات و محاسبات استخدام شدند.
چرا امروزه در همه جا از رایانه استفاده می شود؟
خوشبختانه، یک کامپیوتر در حال حاضر با اجرای بسیاری از برنامه ها، از برنامه های قدیمی، مانند پردازش کلمه، صفحه گسترده، پاورپوینت، نرم افزارهای سرگرم کننده، به عنوان مثال، انواع بازی ها، تا شبکه های اجتماعی، می تواند کارهای زیادی را برای ما انجام دهد. شبکه، مانند انواع شبکه های اجتماعی مبتنی بر وب، mySpace، فیس بوک، که در آن

 • بانک ها و مالی
 • خودپرداز بانک
 • رایانه ها نقش مهمی در مدیریت تمام پول های جهان دارند. در زیر نمونه هایی از نحوه استفاده از رایانه در بازارهای مالی و مکان هایی که با پول سروکار دارند آورده شده است.
 • ATM - وقتی از دستگاه خودپرداز برداشت می کنید، از رایانه استفاده می کنید.
 • ارز دیجیتال - هنگام واریز پول در بانک، به عنوان رکورد دیجیتال ذخیره می شود. یک رایانه میزان پول در حساب شما را پیگیری می کند.
 • تجارت - سهام و کالاها با استفاده از رایانه معامله می شوند. در واقع، امروزه حتی هزاران رایانه از الگوریتم‌های پیشرفته استفاده می‌کنند که تجارت را بدون نیاز به انسان انجام می‌دهند.

کسب و کار با پی سی استوک
تجارت یکی دیگر از بخش های بزرگ رایانه است و بیشتر پولی که به دست می آید و خرج می شود با استفاده از رایانه انجام می شود. در زیر نمونه هایی از نحوه استفاده از رایانه در تجارت آورده شده است.

 • ثبت - اگر تجارت با فروش کالا به یک مصرف کننده (به عنوان مثال، یک فروشگاه مواد غذایی) سروکار دارد، از صندوق پول (یک رایانه) برای تکمیل معاملات استفاده می شود.
 • رایانه کارگران - بسیاری از کسب و کارها به هر کارمند رایانه ای اختصاص می دهند که به آنها اجازه می دهد کار تولید کنند و مشکلات شرکت را حل کنند.
 • سرور - اگر کسب و کار از رایانه استفاده می کند، به اینترنت متصل می شود یا ایمیل و فایل ها را مدیریت می کند، از یک سرور برای کمک به مدیریت همه چیز استفاده می شود.
 • ارتباط
 • هدست HyperX Cloud با میکروفون
 • ارتباطات امروزی در سرتاسر جهان تقریباً تماماً دیجیتالی است و توسط رایانه انجام می شود. در زیر نمونه هایی از نحوه استفاده از رایانه در صنعت ارتباطات آورده شده است.
 • تلفن هوشمند - اگر گوشی هوشمند دارید، یک کامپیوتر در جیب خود دارید.
 • پست الکترونیکی - امروزه ایمیل های الکترونیکی (ایمیل) بیشتری نسبت به پست های پستی (پست حلزون) ارسال می شود و رایانه ها تمام ایجاد و توزیع آن ایمیل را انجام می دهند.
 • VoIP - تمام ارتباطات صوتی از طریق IP (VoIP) توسط رایانه ها مدیریت و انجام می شود.
 • گفتار به کمک رایانه - کسانی که ناتوان هستند یا نمی توانند صحبت کنند می توانند از رایانه برای کمک به برقراری ارتباط استفاده کنند. به عنوان مثال، استیون هاوکینگ از رایانه برای برقراری ارتباط استفاده می کند.

تشخیص صدا - تشخیص صدا از رایانه برای ترجمه صدای ضبط شده به متن یا داده های دیگر استفاده می کند.
دفاعی و نظامی
بسیاری از فن‌آوری‌ها (به عنوان مثال، GPS و اینترنت) در ابتدا با هدف دفاعی ایجاد یا شروع شدند. امروزه کامپیوترها هنوز یکی از جنبه های مهم صنعت دفاعی هستند.

رمزگذاری - ارتباطات ایمن در صنعت دفاعی حیاتی است و رایانه ها ارتباطاتی را رمزگذاری می کنند که باید مخفی بماند.
GPS - استفاده از رایانه های مجهز به GPS به ارتش اجازه می دهد تا افراد و تجهیزات را ردیابی کند و امروزه نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
پرواز به کمک رایانه - بسیاری از جت ها و سایر هواپیماهای امروزی برای پرواز و کار کردن به رایانه نیاز دارند.
هواپیماهای بدون سرنشین - یک پهپاد یا خودران است یا از راه دور هدایت می شود و از رایانه برای کار استفاده می کند.
تحصیلات
همانطور که رایانه ها تکامل می یابند، نحوه استفاده از رایانه در زمینه آموزش نیز تغییر می کند. در زیر فهرستی از نحوه استفاده از رایانه در مدارس و یادگیری آورده شده است.

اینترنت - اتصال دانش آموز به اینترنت به او امکان دسترسی بی پایان به دانش را می دهد. همانطور که بعداً اشاره شد، اینترنت بدون رایانه امکان پذیر نخواهد بود.
یادگیری - رایانه ها همچنین می توانند برای کمک به طراحی و ایجاد تجربه یادگیری بصری تر برای دانش آموزان استفاده شوند. استفاده از وایت بردهای الکترونیکی با رایانه نیز می‌تواند برای دانش‌آموزان مفید باشد و تجربه عملی بیشتری به آنها بدهد.
نوشتن - اگرچه هنوز می توان گزارش ها را با استفاده از خودکار، مداد یا حتی ماشین تحریر انجام داد، اما کامپیوتر نوشتن، قالب بندی، ذخیره، اشتراک گذاری و چاپ گزارش ها را آسان تر می کند.
سوابق را نگه دارید - رایانه ها نمرات دانش آموزان را ردیابی می کنند، دانش آموزان در حال مبارزه را شناسایی می کنند و یک گزارش نهایی ایجاد می کنند.
تست کردن - رایانه ها می توانند دانش آموزان و معلمان را در فرآیند آزمون با گام برداشتن دانش آموز در سؤالات و پیگیری نتایج کمک کنند.