مدیریت دارایی فناوری اطلاعات (ITAD)

ایا نیاز  هست مراقبت از سخت افزار را به شرکت های بیرونی منتقل کنید؟

نحوه فروش دارایی IT (ITAD) به رئیس خود

شما مدیر فناوری اطلاعات هستید که همیشه به دنبال راه‌هایی برای عملکرد مؤثرتر، کاهش ارزش بیشتر از دارایی‌های فناوری اطلاعات و مدیریت دقیق ریسک هستید.  یکی از بزرگترین چالش های شما این است که تشخیص دهید تیم شما ظرفیتی برای مدیریت تمام جنبه های چرخه عمر تجهیزات شما ندارد. اما چگونه تصمیم می گیرید چه چیزی را در خانه نگه دارید و چه چیزی را برون سپاری کنید، به خصوص وقتی مدیریت ریسک بسیار مهم است؟

 چگونه می توانید ایده برون سپاری چیزی به مهمی مانند دارایی های فناوری اطلاعات را به تیم رهبری خود بفروشید؟

بسیاری از مشتریان ما در ابتدا این نگرانی ها را دارند. با این حال، هنگامی که با یک شریک حرفه ای مدیریت دارایی فناوری اطلاعات (ITAD) کار می کنید، در واقع از شرکت خود در سه حوزه خطر حیاتی محافظت می کنید:

  • امنیت داده ها
  • اثرات زیست محیطی
  • بازده مالی

بیایید نگاهی دقیق تر به هر یک از این زمینه ها بیندازیم.

امنیت داده ها
زمانی که شرکت‌ها نیاز دارند دارایی‌های فناوری اطلاعات حامل داده را از بین ببرند، با طیف گسترده‌ای از خطرات امنیت داده‌ها و انطباق قانونی مواجه می‌شوند. قوانین پیچیده هستند و عدم رعایت آنها می تواند هزینه بر باشد و به طور قابل توجهی به برند شما آسیب برساند. اکثر شرکت ها منابع لازم برای مدیریت این فرآیند یا برآورده کردن الزامات مسیر حسابرسی را در داخل ندارند.

وقتی با یک فروشنده حرفه ای ITAD شریک می شوید، خطرات امنیت داده ها را کاهش می دهید و از داده های حساس مشتریان خود محافظت می کنید. بعلاوه، شرکت را با مجموعه ای از مقررات ایالتی، فدرال و بین المللی که بر امنیت داده ها و شیوه های حفظ حریم خصوصی حاکم است (به عنوان مثال، HIPAA، GDPR، CCPA، FACTA، و GLBA) مطابقت می دهید.

نکات صحبت شما:
شرکای ITAD می دانند که چگونه به طور حرفه ای داده های ارزشمند را به طور موثر پاک یا خرد کنند، بنابراین در دستان اشتباه قرار نمی گیرند. کارکنان متخصص آنها و فرآیندهای بهترین عمل تایید شده تضمین می کنند که هر دستگاه به طور کامل اداره می شود.شرکای ITAD یک گواهی تخریب و یک گواهی بهداشتی را ارائه می دهند تا ثابت کنند که از پروتکل های مناسب پیروی می کنند، که همچنین مسیر حسابرسی شما را برای انطباق قانونی ایجاد می کند.
اثرات زیست محیطی
برخی از شرکت ها تلاش های زیست محیطی خود را بر فناوری اطلاعات سبز یا مدیریت مراکز داده برای کاهش کل تخلیه انرژی متمرکز می کنند. این اولین قدم ضروری است، اما به تأثیرات محیطی بالقوه تجهیزات آماده برای دفع نمی‌پردازد. و این به شما کمک نمی کند که در برابر ماموریت خود یا ابتکارات محیطی، اجتماعی و حاکمیت شرکتی (ESG) پیشرفت معناداری داشته باشید.

هنگامی که با یک شریک حرفه ای در زمینه مدیریت دارایی IT کار می کنید، وارد مرحله بعدی در نظارت بر محیط زیست می شوید. فروشندگان ITAD فراتر از کاهش اثرات زیست محیطی به ایجاد مزایای زیست محیطی می روند. این جایی است که چرخه عمر دارایی های IT واگذار شده با ورود به اقتصاد دایره ای گسترش می یابد.

نکات صحبت شما:
شرکای ITAD تجهیزات را برای استفاده مجدد در بازار ثانویه یا بازیافت مسئولانه با رعایت قوانین زیست محیطی ارسال می کنند. این امر از مواد مضر در محل دفن زباله و بازیافت نادرست جلوگیری می کند، گازهای گلخانه ای را کاهش می دهد، مصرف انرژی را کاهش می دهد و استخراج مواد خام را حذف می کند.
قوانین فدرال، ایالتی و محلی زیادی در مورد استفاده صحیح از تجهیزات الکترونیکی وجود دارد. استفاده از یک شریک حرفه ای ITAD بار انطباق را کاهش می دهد.
ما می توانیم اعتبار این تلاش را در برنامه و گزارش ESG شرکت بدانیم.
بازده مالی
بخش های فناوری اطلاعات معمولاً به عنوان مراکز هزینه در نظر گرفته می شوند. تجهیزات جدید و خدمات قراردادی برای حفظ بی‌نظیری کسب‌وکار برای کاربران نهایی ضروری است، اما آنها را از نتیجه خارج می‌کند.

هنگامی که شما با یک شریک حرفه ای مدیریت دارایی IT کار می کنید، می توانید برخی از این هزینه ها را از طریق سهم درآمد ITAD یا قرارداد خرید جبران کنید. این مانند دریافت پول برای تجهیزاتی است که دیگر از آن استفاده نمی کنید. و خرید یا استقرار مجدد تجهیزات مورد استفاده پس از پردازش مناسب توسط یک شریک ITAD بسیار بهتر از خرید جدید است.

نکات صحبت شما:
شرکای ITAD صرفاً یک هزینه نیستند. آنها به شرکت ها کمک می کنند تا ارزش تجهیزات فناوری اطلاعات خود را بازیابی کنند و وجوه را به بودجه فناوری اطلاعات بازگردانند.
در شریک IT Asset Disposition به دنبال چه چیزی باشید هنگام انتخاب شریک واگذاری دارایی IT، باید آنها را بر اساس چندین معیار بررسی کنید. از جمله مهمترین آنها عبارتند از:

  • گواهینامه های صنعت – استاندارد صنعتی جدید فروشندگانی هستند که دارای گواهی R2v3 هستند. Summit 360 با دریافت زودهنگام این گواهینامه به یک گروه منتخب جهانی پیوست. این یک استاندارد صنعتی داوطلبانه و جامع برای بازیافت‌کنندگان و فروشندگان سخت‌افزار فناوری اطلاعات است که توسط Sustainable Electronics Recycling International (SERI) مدیریت می‌شود.
  • فرآیند اثبات شده - شما فروشنده ای می خواهید با فرآیند اثبات شده و شفافیت در مورد آنچه در هر مرحله اتفاق می افتد. رویکرد 360 ما پیشنهادات زباله‌های الکترونیکی و ITAD ما را راهنمایی می‌کند، با نقاط بازرسی در هر مرحله که به امنیت داده‌ها، گزارش‌دهی و دقت در محیط‌زیست و همچنین تمرکز ما بر به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه مشتری مرتبط است.
  • سالها تجربه - زمینه ITAD در حال تکامل است و پیچیده تر از همیشه است. به همین دلیل است که توصیه می کنیم با شریکی با حداقل ده سال تجربه کار کنید. ما با شرکت های l کار کرده ایم

مثل شما برای نزدیک به 30 سال است. در طول آن مدت، ما به دلیل فراتر رفتن از انتظارات مشتری از طریق خدمات باورنکردنی و پروتکل‌های امنیت داده شهرت پیدا کرده‌ایم.کار با شریکی با این شرایط به این معنی است که خیالتان راحت است که داده‌های شرکتتان ایمن باقی می‌مانند، انتخابی پایدار برای محیط‌زیست انجام می‌دهید و منابع مالی خود را به حداکثر می‌رسانید.

برای فروش دارایی IT به رئیس خود آماده هستید؟ 

سرور استوک 

ما از فرصتی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند ITAD و جلب اعتماد شما سپاسگزاریم.