راهنمای خرید و قیمت سرور هاست

خرید سرور مناسب برای هاست وردپرس

سرور هاستینگ

انتخاب سرور دیتاسنتر

برای اینکه انتخاب سرور وردپرس  بهترین سولشن رو انتخاب کنیم چه کار باید بکنیم در این مقاله سعی می کنیم در این مورد صبحت کنیم.

خرید سرور مناسب برای هاست ورد پرس بسیار بالاست  اما سرمایه گذاری خوبی است. ما نشان می دهیم که برای ایجاد شرایط بهینه وردپرس چه مواردی در خرید سرور hp  باید در نظر گرفته شود.راهنماهای متعددی برای بهینه سازی هاست  وردپرس وجود دارد. با این حال، وقتی صحبت از بهترین نیازهای سخت افزاری به میان می آید، به سرعت با محدودیت هایی روبرو می شوید. زیرا بستگی به هدفی دارد که سایت شما قرار است انجام دهد: برخی به رم زیادی نیاز دارند، برخی دیگر به یک CPU بسیار سریع.یک سرور اچ پی برای خرید نیازمند بودجه کلانی هست یا شما می توانید با 10 میلیون تومان یک سرور اچ پی برای هاست wordpress خود خریداری کنید یا متوانید با 100 میلیون تومان نیز یک سرور اچ پی برای هاست وردپرس خود انتخاب کنید همه و همه بستکی به شما دارد و مشتری که می خواهید به اون سرویس مناسب سایت ارائه بدهید.

5 مورد مهم خرید سرور hp برای هاست وردپرس

انتخاب یک سرور اچ پی مناسب برای هاست وردپرس

اساساً سؤال سرعت بارگذاری صفحه نیز یک سؤال سخت افزاری است. و یک سوال بسیار مهم میباشد. زیرا وقتی نوبت به میزبانی و سخت افزار می رسد: هزینه انرژی بیشتر است، اما سرمایه گذاری معقولی نیز هست. قدرت محاسباتی و طرح میزبانی نیازهای اساسی وردپرس سرور شما را تعیین می کند. اگر این شرایط خوب باشند، می توانند بر نرخ تبدیل، تعامل صفحه و رتبه بندی گوگل شما تأثیر مثبت بگذارند.همه این ها مواردی هست که باید در انتخاب سخت افزار سرور هاست وردپرس خود مدنظر قرار بدهید هر چقدر سخت افزار شما بهینه تر باشد قدرت مخاسیاتی بهتر داشته باشید نتایح بهتری نیز در گوگل خواهید گرفت.اساساً عملکرد  سایت وردپرس شما مانند رایانه شخصی شما است: هر چه سرور قدرت بیشتری داشته باشد، برنامه ها سریعتر اجرا می شوند. ارائه دهندگان هاست اشتراکی بزرگ معمولاً ارقام کلیدی زیر را به شما می دهند:

  • فضای ذخیره سازی و نوع دیسک (معمولاً از پست الکترونیکی و ذخیره سازی پایگاه داده)
  • حافظه کاری و مقدار رم سرور اچ پی
  • مکان سرور اچ پی که میخواهید ان رو کولیکیت کنید
با این حال، قدرت CPU اغلب نادیده گرفته می شود، که یکی از مهم ترین نیازهای وردپرس است.

نیاز سخت افزار وردپرس 1: CPU - هر چه تعداد هسته بیشتر باشد، بهتر است

تراشه پردازنده قلب سرور اچ پی است. اساساً تعیین می کند که چه تعداد از فرآیندها را می توان با چه سرعتی پردازش کرد. امروزه، نوع و عملکرد خالص CPU کمتر تعیین کننده است - بسیاری از هاست ها از سخت افزار مدرن و در نتیجه بسیار قدرتمند استفاده می کنند - بلکه تعداد هسته ها را تعیین می کند.تعداد هسته ها اساساً توانایی چندوظیفه ای یک کامپیوتر را توصیف می کند. به طور کلی، یک سرور با دو هسته می تواند دو برابر بیشتر از یک CPU با یک هسته پردازش را در یک دقیقه انجام دهد. این بدان معناست که یک سرور با دو هسته برای یک سایت وردپرس سرور با تعداد زیادی کاربر همزمان بسیار بهتر از یک سرور با یک هسته مناسب است.

در مورد انتخاب سخت افزار، سوال میانگین و حداکثر تعداد کاربران همزمان در نهایت تعیین می کند که شما به چه قدرت سروری نیاز دارید.

نیاز سخت افزار وردپرس 2: هارد دیسک - SSD تا 20 برابر سریعتر از هارد دیسک

هارد دیسک نیز یک نیاز مهم وردپرس است، اما به فرآیند متفاوتی اشاره دارد. در حالی که پردازنده تعیین می کند که چه تعداد محاسبه می تواند انجام شود و با چه سرعتی می توان انجام داد، هارد دیسک تعیین می کند که داده های محاسبه این فرآیندها با چه سرعتی می توانند در CPU بارگذاری شوند.نوع هارد دیسک hp مهمترین عامل برای عملکرد بهتر است. بین درایوهای هارد دیسک ارزانتر و کندتر (HDD) و درایوهای حالت جامد سریعتر و گرانتر (SSD) تفاوت قائل می شود.

سرعت بالای SSD ها از ساخت آنها ناشی می شود: هارد دیسک ها حاوی اجزای مکانیکی هستند که باید جابجا شوند. از طرف دیگر، SSD ها با USB قابل مقایسه هستند: آنها حاوی هیچ قسمت متحرکی نیستند که باید به حرکت درآیند و حرکت داده شوند.بنابراین SSD ها نیز کمتر در معرض ضربه هستند و به این سرعت خراب نمی شوند. علاوه بر این، آنها به طور قابل توجهی زیست محیطی تر هستند. هرکسی که خواهان یک سرور سریع و بدون انطباق است، قطعا باید SSD را انتخاب کند. اگر شما بک سایت بسیار سریع تر می خواهید حتما روی انتخاب هارد های اس اس دی اچ پی بسیار توجه داشته باشید مدنظر داشته باشید که در قسمت اس اس دی ها نیز شما دو انتخاب بین SAS   SATA دارید که سرعت اس اس دی سس 4 برابر سرعت اس اس دی ساتا میباشد و این خیلی خیلی مهم هست اگر یک سایت ورد پرس پرسرعت می خواهید روی سس خیلی فکر کنید.برخی از ارائه دهندگان پایگاه داده را روی یک هارد دیسک SSD ذخیره می کنند، اما تمام داده های دیگر را روی هارد دیسک ذخیره می کنند. این راه حل مصالحه ای بین صرفه جویی و کارایی است و در مجموع به طور قابل توجهی سریعتر از پیشنهادی است که در آن تمام داده ها روی هارد دیسک ذخیره می شود.

با این حال، زمانی که تمام داده ها روی SSD ذخیره می شوند، بهترین شرایط وردپرس را دارید.  

نیاز سخت افزار وردپرس 3: حافظه کاری - هر چه بیشتر، بهتر

RAM یا حافظه با دسترسی تصادفی، توسط بسیاری به عنوان جزء حیاتی عملکرد سرور در نظر گرفته می شود. RAM بین هارد دیسک و CPU قرار دارد. داده ها را از حافظه سرور برای پردازش در پردازنده آماده می کند. این به این دلیل است که دسترسی به RAM بسیار سریعتر از هارد دیسک است. این بدان معناست که هرچه رم بزرگتر باشد، فرآیندهای محاسباتی بیشتری را می توان برای CPU "آماده به کار" ذخیره کرد. بنابراین، کل پردازش داده ها سریعتر می شود.

مورد نیاز سخت افزار وردپرس 4: محدودیت حافظه PHP

علاوه بر اندازه صرف حافظه کاری، مقدار دوم وردپرس تعیین کننده است: به اصطلاح محدودیت حافظه PHP. این مقدار مقدار حافظه ذخیره شده برای اجرای فرآیندهای مبتنی بر PHP را توصیف می کند. از آنجایی که پلاگین های PHP باید برای هر مرحله از محاسبه تم ها خوانده شوند، محدودیت حافظه PHP سرعت مهم ترین توابع را تعیین می کند.اما کدام محدودیت RAM شرایط بهینه وردپرس را ارائه می دهد؟ اینجا، مثل همیشه: بستگی دارد.طبق گفته وردپرس، اکثر نصب ها با 64 مگابایت به خوبی اجرا می شوند. استاندارد برای اکثر میزبان ها بین 100 مگابایت تا 128 مگابایت است. تعرفه های قدرتمندتر نیز 256 مگابایت یا بیشتر را ارائه می دهند.توجه به این نکته ضروری است که نه تنها محدودیت حافظه PHP مهم است، بلکه مقدار RAM باقیمانده نیز مهم است (محدودیت PHP از RAM معمولی مشتق شده است). اگر RAM باقیمانده خیلی کوچک باشد، ممکن است فرآیندهای محاسباتی متوقف شوند.در خرید سرور اچ پی شما مجدودیت اسلات رم ندارید و به راحتی می توانید رم زیادی به سرور اچ پی خود اضافه کنید در خرید سرور های اچ پی برای میزبانی هاست وردپرس خود نگران چیزی نباشید.

نیاز سخت افزار وردپرس 5: مکان سرور - هر چه نزدیک تر، بهتر

مکان سرور نیز بر سرعت بارگذاری تأثیر دارد. به راحتی می توان تصور کرد که فاصله بین کاربر و سرور بر سرعت تحویل صفحه تأثیر می گذارد: اگر یک سرور در ایالات متحده باید برای هر درخواست آدرس داده شود، این به سادگی بیشتر از زمانی است که سرور در اروپا قرار دارد. حتی اگر مکان سرور مطمئناً مهمترین نیاز وردپرس نباشد، می تواند تأثیر تعیین کننده ای بر عملکرد صفحه داشته باشد.

نتیجه: سخت افزار مهم است، اما فقط نیمی از قدرت سایت وردپرس شما خواهد بود

موارد زیر در مورد عملکرد سرور اعمال می شود:

  • هر چه  پول بیشتر پرداخت کنید، عملکرد سایت  بیشتری دریافت می کنید. و سرعت لود سایت شما بیشتر خواهد بود
  • بنابراین، این سوال که واقعاً به کدام سرور برای وردپرس نیاز دارید بسیار مهم است.

این سوال صرف نظر از اینکه قبلاً سایت خود را راه اندازی می کنید یا وردپرس را از ابتدا راه اندازی می کنید مطرح می شود. با این حال، اگر نمونه وردپرس شما از قبل آنلاین است، بهتر است ابتدا یک بهینه سازی صفحه انجام دهید. این کار رایگان است (اگرچه زمان بر است). فقط در این صورت باید به سرمایه گذاری های عملکردی اضافی فکر کنید.بهتر هست تمام موارد نرم افزاری سایت را نیز بررسی کنید کدهای سایتتون و سرعت لود اولیه و حجم عکس ها ر ا نیز بهتر هست کمتر کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.با این حال، بدون انتخاب برنامه میزبانی مناسب، عملکرد سرور شما می تواند به سرعت از بین برود. زیرا اگر مجبور هستید سخت افزار را با ده ها یا صدها مشتری دیگر به اشتراک بگذارید، شرایط وردپرس را نسبتاً نامطلوب ارائه می دهید. بنابراین در قسمت بعدی این مجموعه به مهم ترین فاکتورهای عملکرد هاست می پردازیم.

اما قبل از آن مطمئناً مایلیم بدانیم که تاکنون چه تجربه ای در زمینه سخت افزار داشته اید. کدام سرورها ثابت کرده‌اند که سریع هستند و چه چیزی را می‌توانید به سایر کاربران وردپرس توصیه کنید، مثلاً در مورد محدودیت PHP؟

ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظر شما هستیم.انتخاب سرور وردپرس راهنمای خوب برای این انتخاب هست.نظرات خود را درباره  راهنمای خرید سرور اچ پی و هاست هایی که سرعت بیشتر ی خواهند داشت برای ما کامنت کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فنی و امکانات دیگر سرورها، فروش انواع سرور dell استوک و خرید سرور Hp و dell با بهترین قیمت با ما تماس بگیرید.و یا به سایت ما ماهان شبکه ایرانیان مراجعه کنید.