نماد اعتماد

ریل کیت سرور تک یونیت DL360 G9

قیمت و خرید ریل کیت سرور  HP DL360 G6 - G7 -  G8 - G9

خرید ریل سرور g9

 قیمت ریل کیت  dl360 

نصب آسان ریل g9 dl360 

قیمت ریل کیت  dl360 

ریل dl360 g9 در سرورها چیست؟
ریل های رک سرور برای نصب سرورها و سایر تجهیزات فناوری اطلاعات به کارآمدترین شکل ممکن طراحی شده اند. ریل ها بسیار نازک هستند و به فضای کمتری نسبت به قفسه نیاز دارند. استفاده از ریل برای نصب تمام تجهیزات سازگار باعث اتلاف فضای کمتر می شود آیا به ریل سرور نیاز دارید؟اساساً دلیلی وجود دارد که از ریل های سرور بسیار استفاده می شود. آنها از تجهیزات شما محافظت می کنند و صرفه جویی در فضاترین راه برای رک سرور هستند. با این حال، روش های جایگزین معتبری برای نصب وجود دارد.

قیمت ریل کیت سرور dl360 g9

خرید ریل dl360 g9 فعلا قیمتی حدود دو میلیون تومان هست که میتوناید از سایت ماهان شبکه ایرانیان خرید اینترنتی داسته باشید ،یا با تماس ۹۱۰۰۸۴۱۳ درخواست استعلام قیمت ریل سرور پیش فاکتور بدهید.ریل های سرور dl360 g9 به نگه داشتن سرورها در جای خود کمک می کند و بنابراین انتخاب صحیح آن بسیار مهم است. کیت نرده تضمین می کند که در یک رک سرور، همه چیز سر جای خود قرار دارد و در صورت ضربه مکانیکی خفیف، چیزها روی یکدیگر واژگون نمی شوند. با این حال، ممکن است داشتن دانش کافی در مورد آنها مهم باشد تا بتوان بهترین ها را برای یک هدف انتخاب کرد. خود سرورهای اچ پی و دل دارای کیت نرده های متعددی هستند و از این رو داشتن اطلاعات مناسب در مورد آنها می تواند به انتخاب آنها کمک کند. علاوه بر این، تعمیر و نگهداری و سرویس به نوع کیت نرده ای که در قفسه نصب می شود نیز بستگی دارد. کیت های نرده ای وجود دارد که با یک رک سرور خاص سازگار است و حتی ابزارهای نصب برای هر کیت می تواند متفاوت باشد. ریل های سریع و مقرون به صرفه یکی از نیازهای روز است تا بتوان وسایل غیر ضروری را از بین برد. کیت های ریل عمدتاً به ریل های ساکن و ریل های کشویی طبقه بندی می شوند که در زیر توضیح داده شده است.

ریل کیت g9 سرور تک یونیت HP DL360 

این ریل g9 با سرورهای hp زیر سازگار می باشد :

  • HPE ProLiant DL60 Gen9 (pilot version)
  • HPE ProLiant DL120 Gen9 (SFF & pilot version)
  • HPE ProLiant DL160 Gen9 (SFF & pilot version)
  • HPE ProLiant DL360 Gen9 (SFF version)
وزن : 2/80 کیلوگرم
HPE 1U LFF DL360 Gen9 Easy Install Rail Kit
part number : 789388-B21
HPE 1U SFF DL360 Gen9 Easy Install Rail Kit
part number : 734807-B21

 

 

rail kit dl360 g9

 

آموزش نصب ریل کیت dl360 سرور g9

در مورد نصب ریل کیت میتواید درهمین سایت در پست قبلی که مربوط به ریل کیت سرور DL360 g8 بود مشهده کنید که بصورت ویدویی در مورد نصب ریل کیت سرور نشان داده شده هست.ریل‌های کشویی می‌توانند راحت باشند – کیت نرده‌ای را بخرید که در طبیعت کشویی است، به طوری که به راحتی بتواند با تمام اجزا و سرورها در آن به بیرون سر بخورد. در صورت نیاز به خدمات یا تعمیر و نگهداری، به راحتی می تواند بدون نیاز به خارج کردن فیزیکی سروری dl360  که نیاز به توجه دارد، به داخل و خارج شود. ریل های استاتیک نیز می توانند مفید باشند - ریل های استاتیک ممکن است به اندازه ریل کشویی از نظر سرویس و نگهداری راحتی نداشته باشند، اما در این صورت این ریل ها می توانند انعطاف پذیرتر باشند. انتخاب نوع نصب و رک پشتیبانی شده در ریل های استاتیک می تواند بسیار آسان و مفید باشد. بنابراین از این ریل ها نیز استفاده می شود.

 خرید و قیمت ریل سرور  g9

ریل کیت سرور اچ پی برای نصب و نگهداشتن سرور اچ پی در رک سرور استقاده می شود که می توانید برای سرور های رک مونت این رک سرور اچ پی را تهیه کنید مدنظر داشته باشید که رک سرور اچ پی نیز باید توانایی و مقاومت برای نگهداری ریل کیت را داشته باشید.حتما ریل کیت فوق را اورجینال تهیه کنید زیرا سری های چینی کج شده و قابل اعتماد نیستند.

ریل کیت سرور تک یونیت HP DL360p Gen8 SFF

قیمت و خرید ریل کیت سرور HP ProLiant DL360 G8 - G9

ریل کیت سرور تک یونیت HP DL360 p G8 SFF

ریل سرور dl360 G8

ریل g8 dl360

ریل کیت سرور اچ پی HP DL360 G8

ریل کیت سرور HP 1U LFF Rail Kit DL360 G8/G9/G10

این ریل کیت g8 با سرورهای HP  زیر سازگار می باشد :

HPE ProLiant DL360p Gen8 (SFF version)
HPE Rackmount Rails
HP 1U Small Form Factor Easy Install Rail Kit / DL360p Gen8
part number : 734807-B21
جنس ریل کیت سرور اچ پی  
HPE Rackmount Rails. ریل کیت رکمونت
 ریل تک یونیت HP 1U Small Form Factor Easy Install Rail Kit / DL360p Gen8
part number : 734807-B21
 ریل کیت سرور های اچ  پی انهم سری دی ال 360 باید برای تحمل وزن بسیار بالای سرور های اچ پی از جنس بسیار مرغوبی ساخته شده باشد تا بتوانتد تحمل وزن بالایسرور اچ پی ای  ها را داشته باشد و بتواند در گرمای بسیار بالای دیتاسنتر و سنگینی وزن سرور اچ پی را تحمل بکند.ریل سرور dl360 یک یونیت هست یعنی فقط یک یونیت از رک را می گیرد.
آموزش نصب ریل کیت سرور DL360 gen8 :

 

ریل کیت سرور اچ پی دارای دو مدل های اورجینال اچ پی و مدل چینی میباشد که در بازار ایران به وفور یاقت می شود سری های اورجینال که روی سرور های اچ پی با کالا های نیو وارد کشور می شود این سری ریل کیت اچ پی ها معمولا مشکلات انچنانی ندارند و به راحتی بر روی سرور های اچ پی و رک اچ پی نصب می شوند اما بر روی سرور های دست دوم یا سرور استوک hp که ریل سرور hp به همراه خود ندارند شما دو انتخاب دارید یا سری اورجینال rail kit خریداری کنید که این در کار بسیار به سود شماست  و دیگر هیچ دردسری نخواهید داشت ولی اگر سری های غیر اوررجینال ریل g8  را خریداری بکنید با مشکلاتی رو برو خواهید شد.مشکلات ریل کیت های اچ پی غیر اورجینال چیست ؟اصلی ترین مشکل شما عدم سازگاری سرور و رک ی خواهد بود که می خواهید ریل کیت ر ا برو رو ی ان نصب کنید الیته کمی با دردسر موفق خواهید شد سرور خود را نصب کتید و لی این کمی شما رو اذیت خواهد کرد.در مورد دوم ممکن هست با گذشت زمان ریل کیت شما اون مقاومت اولیه خود را در رک از دست داده و باعث شود سرور hp شما به قول معروف تاب بردارد .در مورد دیگر هم می توان گفت عملا شما شاید عر چند وقت یکبار نیازمند جابجایی سرور شوید و این کمی شما رو اذیت خواهد کرداما مزیت این ریل کیت های غیر اورجینال قیمت بسیار پایین انها می باشد و با قیمتی پایین میتوانید این ریل کیت ها را از بازار تهیه کنید.

خرید ریل کیت اورجینال hp G8 از کجا میسر میباشد ؟

در ماهان شبگه ایرانیان تمام ریل کیت سرور های اچ پی ای بصورت اورجینال موجود میباشد و میتوانید بهترین کیفیت این ریل کیت های سرور اچ پی را خریداری بکنید این ریل کیت ها در دوسته دی ال 380 و دی ال 360  به مشتریان عزیز فروخته می شود.قیمت ریل کیت اورجینال hp  چرا اینقدر بالاست ؟قیمت ریل کیت در صورت معمولی بصورت اورجینال دومیلیون تومان هست و غیر اورجینال معمولا 1 میلیون تومان به فروش می رسد ریل کیت اورجنال اچ پی به راحتی روی سرور نصب می شود و شما رو در نصب سرور اچ پی رو رک اذیت نمکند.کیت های ریلی RackSolutions به عنوان جایگزینی برای ریل های OEM استاندارد صادر شده توسط HP، IBM، Dell، و سایر تولید کنندگان پیشرو سرور OEM طراحی شده اند. ریل های نصب رک جهانی ما راه حلی انعطاف پذیر برای ریل های رک سرور ناسازگار در رک 19 اینچی شما ارائه می دهند. با این حال، ریل های ما به قفسه های 19 اینچی محدود نمی شوند. در صورت نیاز می‌توان آن‌ها را به قفسه‌های پهن‌تر و باریک‌تر متصل کرد. ریل‌های رک سرور یونیورسال 1U، 2U، یا 3U برای برآورده کردن تمام نیازهای شما، بدون توجه به اندازه شاسی سرور، در دسترس هستند. ریل های نصب شده روی سرور ما برای پشتیبانی از انواع قفسه های سرور، از جمله آنهایی که سوراخ های مربعی، گرد و رزوه ای دارند، طراحی شده اند.

ریل کیت سرورهای تک یونیت HP DL360 Gen6 / Gen7
خرید ریل کیت g7
قیمت ریل کیت g7 
ریل  g6
ریل کیت سرورهای تک یونیت HP DL360 Gen6 / Gen7
این ریل کیت با سرورهای زیر سازگار می باشد :
  • HPE ProLiant DL360 Gen6
  • HPE ProLiant DL360 Gen7
HPE Rackmount Rails
HP 1U Easy Install Rail Kit / DL360 Gen6
HP 1U Easy Install Rail Kit / DL360 Gen7
part number : 533877-001
آموزش نصب ریل کیت سرور DL360 gen6 / Gen7 :
 قیمت ریل کیت سرور hp dl380 g7
این ریل کیت هم می توانید در ماهان شبکه ایرانیان خریداری کنید می توانید وارد سایت اصلی شرکت به شده و خرید اینترنتی این کالار ا انحام بدهید.
سرور dl360 g8 , rail kit , railkit , ریل کیت
 
HP
728440-001
HPE ProLiant DL60 Gen9 (pilot version) - HPE ProLiant DL120 Gen9 (SFF & pilot version) - HPE ProLiant DL160 Gen9 (SFF & pilot version) - HPE ProLiant DL360 Gen9 (SFF version)
2800 گرم

خرید ریل کیت سرور hp بنظرم اصلا مهم نیت ی سینی بزاید ریل کیت رو بندازید سرور رو ش خیلی هم بهتر از ریل کیت هست.