فن معمولی HPE DL380 G6

خرید فن معمولی HPE DL380 G6 با بهترین کیفیت و قیمت عالی از دکتر اچ پی | برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با کارشناسان دکتر HP تماس بگیرید.

فن معمولی HP DL380 G6

فن سرور HP DL380 G6 مناسب برای سرورهای مدل HP DL380 نسل ششم است. جای نصب این فن سرورها معمولا جاوی مادربرد است و جریان هوا را به پشت سرور منتقل می‌کنند. اگر در سرور از یک پردازنده استفاده کنیم، تعداد 4 فن برای سرور کافی است.

اگر در سرور دو پردازنده استفاده شود تعداد فن ها به 6 عدد تغییر پیدا می‌کند.

مشخصات فنی فن سرور مدل HP DL380 G6

• مناسب: سرور نسل 6 مدل DL380
• برند: HP
• نوع فن: سرور
• امکان تعویض در حالت روشن: دارد

انتخاب مناسب فن سرور های اچ پی

سرورهای اچ پی از پر استفاده ترین و محبوب ترین سرورها در دنیا هستند. طول عمر و عملکرد این سرورها و قطعات آن ها مقدار زیادی به قدرت خنک کردن سرور و عملکرد فن های سرور بستگی دارد.

به همین علت به طور مداوم باید سعی کرد تا بهترین فن ها و را با توجه به عملکرد قطعاتی مانند مادربرد و CPU در سرور مورد استفاده قرار داد.

سرورهای اچ پی برخلاف رایانه ها و لپ تاپ ها ممکن است از چند فن استفاده کنند. این فن ها با توجه به کارکرد خود می‌توانند هوا را در داخل سرور به جریان بیاندازند و سایر قطعات سخت افزاری مانند هارد، سی پی یو، پردازنده های گرافیکی را به دمای متعادل برسانند.

نکته حائز اهمیت این است که فن های سرور HP را می توان به صورت اضافه Redundant بر روی مادربرد سرورهای مختلف اچ پی مورد استفاده قرار داد.

فن سرور HP دارای سنسور است تا در صورت خرابی پیامی برای سرور ارسال کند و همین باعث می‌شود که سرور برای متعادل کردن دما دور چرخش فن های دیگر را افزایش دهد تا مشکلی به وجود نیاید.

قیمت فن سرور های اچ پی

فن سرورهای اچ پی در مقایسه با قطعات و تجهیزات دیگر مورد استفاده در سرور از قیمت های مناسبی برخوردارند.

اگر قصد خرید فن سرور اچ پی مناسب با سرور خود را دارید، برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان فروش ما در دکتر اچ پی تماس بگیرید.