نماد اعتماد

هارد دیسک HP SSD 240GB SATA 6G SFF (2.5in)

( )

خرید و قیمت هارد SSD سرور HP SATA 240GB 6G

خرید و قیمت هارد 240 گیگ ssd

هارد سرور HP 240GB 6G SATA SSD

هارد دیسک HP SSD 240GB SATA 6G SFF (2.5in)

 ssd سرور اچ پی دارای ظرفیت 240 گیگابایت است و از رابط SATA استفاده می‌کند. با سرعت 6 گیگابایت بر ثانیه قادر به انتقال اطلاعات است. این هارد دیسک مجهز به فرم فاکتور 2.5 اینچ SFF است. این ssd سرور سرعت خواندن و نوشتن بالایی دارند.
به لطف سازگاری آن با نرم‌افزار انحصاری «HP SmartSSD Wear Gauge»، می‌توانید از دست دادن داده‌ها جلوگیری کنید و در ابزارهای مدیریتی سایش SSD را کنترل کنید. بر اساس فناوری NAND flash، درایوهای حالت جامد HP (SSD) با سرورهای HP ProLiant و بسترهای ذخیره سازی سرور سازگار هستند. این درایوها در قالب‌های 2.5 اینچی و 3.5 اینچی، مجهز یا مجهز به پایه اتصال داغ و فناوری "SFF Quick Release" در دسترس هستند، بنابراین انعطاف‌پذیری زیادی در نصب شما فراهم می‌کنند. این دیسک‌ها عملکرد بهتر، تاخیر بهتری را ارائه می‌کنند و در مقایسه با هارد دیسک‌های سنتی راه‌حلی کم‌مصرف انرژی را نشان می‌دهند. به علاوه، آنها به طور یکپارچه در زیرساخت سرور HP موجود قرار می گیرند.

مشخصات فنی هارد دیسک HP SSD 240GB SATA 6G SFF (2.5in)

• نوع هارد :Enterprise
• ظرفیت : 240 گیگابایت
• نوع رابط :SATA 6Gb/s
• سرعت چرخش دیسک:N/A 
• ضخامت : 7 میلی‌متر
حافظه‌های SSD نوع پیشرفته‌‌تری از هارد‌های HDD هستند، که بسیاری از مردم از آن به جای هارد HDD استفاده می‌کنند. SSD ها یکی از جدیدترین سخت‌افزارهای ذخیره اطلاعات هستند و این نوع از حافظه بر مبنای همان فناوری حافظه‌های معروف به فلش ساخته شدند.حافظه SSD عملکردی مشابه هارد دیسک‌های سخت (HDD) دارد، اما اجزای داخلی آن‌ها باهم تفاوت دارند.در SSDها، اطلاعات به‌ جای دیسک چرخان، در فلش ناند ذخیره می‌شوند. ناند خود از اجزایی ساخته شده است که ترانزیستورهای گیت شناور نامیده می‌شوند.فلش ناند به گونه‌ای طراحی شده است که حتی اگر منبع انرژی در دسترسش نباشد باز هم بتواند حالت شارژ یا دشارژ خود را حفظ کند. همین امر موجب شده است که ناند را در دسته‌ی حافظه‌های غیر فرار دسته‌بندی کنند.

قیمت ssd 240g سرور hp

قیمت هارد سرور اچ پی کاملا وابسته کارایی و عملکرد آن هاست. در دکتر اچ پی می‌توانید با مناسب‌ترین قیمت ها هارد سرور مورد نظر خود را خریداری کنید و از خدمات ارسال فوری بهره‌مند شوید.همچنین دکتر اچ پی با بهترین خدمات پس از فروش این اطمینان را به شما می‌دهد که با اعتماد کامل خرید خود را انجام دهید و از خرید خود لذت ببرید.برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ها می‌توانید با کارشناسان دکتر اچ پی در بخش فروش تماس بگیرید.
 
Proliant HardDrive
757366-001
SSD
240 گیگابایت
6 گیگابایت بر ثانیه
450 گرم
59500
14300

قیمت اعلام کنید لطفا