نماد اعتماد

هتسینک سرور hp مدل DL380 G9

قیمت و خرید هیت سینک HP ProLiant DL380 G9

هیت سینک سرور اچ پی DL380 G9

خرید و قیمت هیت سینک HP ProLiant DL380 G9 

هیت سینک اچ پی مدل Proliant DL380 G9

هیت سینک سرور hp مدل ProLiant DL380 Gen9

هیت سینک HP ProLiant DL380 G9 برای استفاده در سرور DL380 نسل نهم تولید شده است. این هیت سینک با پردازنده های سری Intel Xeon E5-2600 ورژن 1 تا 3 یعنی تا 105 وات کار می‌کند. هیتسینک اچ پی جزو پرکاربردترین و مهم‌ترین قطعات سیستم به شمار می‌آید.

هیت سینک های اچ پی یکی از بهترین انتخاب های موجود توسط کاربران در جهان است زیرا از کیفیت بالا، توان مناسب، طراحی عالی برخوردارند و به همین دلیل محبوبیت زیادی میان کاربران دارند.خرید هیتسینک سرور hp مدل DL380 G9 با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش | برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با 91008413 تماس بگیرید. هیت سینک ها معمولاً از آلومینیوم و مس و بصورت یکپارچه فلزی، ساخته می شوند.

این فلز بطور مستقیم به پردازنده متصل می شود تا دمای بسیار بالای آن را پایین نگه دارد.و می توان گفت که وجود ان بسیار لازم هست اگر هم چند ساعتی پردازنده بدون هیت سینک روشن باشد مشکلی پیش نمی اید ولی در پردازش های شدید نیازمند داشتن این هت سینک هستیم.

مشخصات فنی هیت‌ سینک سرور اچ پی مدل ProLiant DL380 Gen9

  • P/N: 001 - 777290
  • Brand: HP
  • Proliant DL380 G9 Heatsink

اهمیت هیت سینک سرور hp مدل ProLiant DL380 Gen9

هتسینک سرور hp مدل DL380 G9 ( HIGH PRFORMANCE)

HP HIGH PRFORMANCE HEATSINK FOR PROLIANT DL380 G9 - HIGH END HE SCREW DOWN 120W
part number : 777291-001

این هتسینک با سرورهای زیر سازگار می باشد :

هتسینک سرور hp مدل DL380 G9 ( HIGH PRFORMANCE)

پردازنده ها قطعات بسیار مهمی در سرور هستند و به خاطر عملکردشان گرما و حرارت بسیار زیادی تولید می‌کنند به همین علت نیاز است که از هیت سینک در آن ها استفاده شود تا گرما را جذب و خارج کنند و دما متعادل شود.

هیت سینک ها مانند فن ها پره برای خنک کردن ندارند و ساختار آن ها با فن ها متفاوت است. هیت سینک از اهمیت ویژه‌ای در سرور برخودار است زیرا باعث افزایش طول عمر آن و کارایی بیشتر همه‌ی قطعات می‌شود. اگر هیتسینک ها به درستی کار نکنند سرور و تجهیزات آن بسیار داغ می‌شوند و باعث خاموش شدن و صدمه‌ی زیاد به سیستم می‌شود.

قیمت و خرید هیت سینک سرور hp مدل ProLiant DL380 Gen9

هیت سینک سرورهای اچ پی مانند دیگر محصولات این برند از تنوع و مدل های گوناگونی برخوردار هستند که هر کدام به نسبت کارایی قیمت های متفاوتی دارند. کاربرانی که قصد خرید هیت سینک سرور دارند می‌توانند با توجه به کارایی و عملکرد که انتظار دارند مدل مورد نظر را انتخاب و خریداری کنند. اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد هیت‌ سینک سرور اچ پی مدل ProLiant DL380 Gen7 می‌توانید با کارشناسان فروش ما در دکتر اچ پی تماس بگیرید.

هیت سینک HP ProLiant DL380 G9 Heatsink 747608-001

هیت سینک HP ProLiant DL380 G9 همانطور که از نام آن پیداست، برای استفاده در سرور DL380 نسل G9 طراحی تولید شده است. این هیت سینک با پردازنده های سری Intel Xeon E5-2600 ورژن 1 تا 3 (تا 105 وات) سازگار می باشد.

هیت سینک یا همان  HEAT SINK  از دو کلمه HEAT  به معنی گرما  و SINK که در اینجا به معنی پایین آورنده می باشد شده است.  هیت سینک به دلیل ( جنس ماده تشکیل دهنده ) باید ویژگی هایی داشته باشد که بارزترین این ویژگی ها خاصیت خنک کنندگی است . میتوان اینگونه عنوان کرد که هیت سینک در کنار هر منبع حرارتی که قرار بگیرد به شرط مچ شدن یا اتصال مناسب با آن منبع ، میتواند حرارت تولید شده را از منبع گرفته ، جذب بدنه خود کند و این حرارت را به تدریج از خود تخلیه کند . این محصول جزیی از قطعات سرور می باشد.

هیت سینک ها معمولاً از آلیاژ آلومینیوم و مس و بصورت کاملآً یکپارچه فلزی، تولید می شوند. این قطعه  به پردازنده متصل می شود تا دمای بسیار بالای آن را متعادل نگه دارد.هیت سینک ها معمولاً از آلیاژ آلومینیوم و مس و بصورت کاملآً یکپارچه فلزی، تولید می شوند.

این قطعه بطور مستقیم به پردازنده متصل می شود تا دمای بسیار بالای آن را متعادل نگه دارد. ممکن بر اساس طراحی سرور یا حتی کامپیوتر، روی هیت سینک، فن نصب شود؛ اما در مواردی که در سرورهای سری DL برند HPE می بینیم، هیت سینک ها بدون فن روی آن طراحی شده اند. در واقع فن ها در این سرور ها طوری تعبیه شده اند که هوای گرم داخل سرور را به بیرون منتقل شود.

هیت سینک ها معمولاً از آلیاژ آلومینیوم و مس و بصورت کاملآً یکپارچه فلزی، تولید می شوند. این قطعه بطور مستقیم به پردازنده متصل می شود تا دمای بسیار بالای آن را متعادل نگه دارد.

اچ پی HP
777290-001
HP HEATSINK FOR PROLIANT DL380 G9 - SCREW DOWN TYPE 105W