هتسینک سرور hp مدل DL360 G7

( 462628-001 )

خرید هیتسینک سرور hp مدل ProLiant DL360 Gen7 با گارانتی معتبر از دکتر اچ پی | برای خرید هیت سینک g7 با کارشناسان فروش دکتر HP تماس بگیرید. 

قیمت هتسینک g7

خرید هت سینک hp g7 dl360

هیت سینک سرور HP مدل Hp DL360 Gen7

هیت سینک سرور hp مدل ProLiant DL360 Gen7 مناسب برای سرورهای g7 DL360 نسل 6 و 7 است. هیت سینک قطعه ای برای کنترل و مدیریت گرما در سرور hp است. این دستگاه گرمای تولید شده‌ای که سی‌پی‌یو hp بر اثر عملکرد خود تولید می‌کند را می‌گیرد و به وسیله‌ی فن hp آن را به هوای اطراف می فرستد. هیت سینک‌ها hp معمولا به همراه فن‌ها hp در سرور hp قرار می‌گیرند.

مشخصات فنی هیت سینک سرور اچ پی hp DL360 G7

• P/N: 507672-001
• Brand: HP
• Proliant DL360 G7 Heatsink

انواع هیت سینک HP

هیتسینک Active: این نوع هتسینک‌ها برای خنک کردن سرور از پاور استفاده می‌کنند. هیت سینک اکتیو ممکن است که دارای فن باشد در این صورت به آن‌ها HSF که مخفف Heat Sink and Fan گفته می‌شود.

هیتسینک Passive: هیچ جزء مکانیکی در این نوع هتسینک وجود ندارد. هیتسینک پسیو برای استفاده‌ی طولانی مدت بسیار مناسب است. جنس پره‌های این هیت سینک آلومینیومی است که دما را از طریق جریان هوا متعادل می‌کند و گرما را دفع می‌کند.

نصب هیت سینک سرور HP مدل ProLiant DL360 Gen7

برای نصب هتسینک‌ها اولین کاری که باید انجام شود خاموش کردن سیستم است و بعد از آن باید همه‌ی کابل ها را از سیستم جدا کرد. پیشنهاد می‌کنیم نصب هیتسینک را حتما به متخصصان دکتر اچ پی بسپارید.

جنس هیت سینک ها hp

معمولا برای ساخت هیت سینک سرور از فلزات مشخصی استفاده می‌شود. برای مثال بعضی از آن ها از مس ساخته می‌شوند، چون می‌تواند حرارت به خوبی هدایت کند ولی وزن بالایی دارد، انعطاف کمی هم دارد.
بعضی دیگر از آلومینیوم ساخته می‌شوند زیرا وزن پایینی دارد و همچنین از نظر هزینه ای مناسب است و شکل پذیری گسترده‌ای دارد. از مزیت‌های دیگر این فلز می‌توان به جذب نکردن رطوبت، ترک نخوردن، متورم نشدن، فاسد نشدن و منقبض نشدن اشاره کرد.

طلا هم فلز مناسبی است اما به خاطر قیمت بالایی که دارد معمولا در موارد بسیار ویژه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تجهیزات همراه هیت سینک ها به طور معمول فن ها یا سیستم های خنک کننده مایع است که هوای گرم را برای جذب حرارت به بیرون هدایت می‌کند و فرآیند خنک کردن را آسان می کند.

قیمت هیت سینک سرور HP مدل ProLiant DL360 Gen7

هیت سینک‌ها با توجه به انواع و مدل‌های متنوعی که دارند از قیمت‌های متفاوتی برخوردارند. شما با توجه به مدل و کارایی که مدنظر دارید می‌توانید هیت سینک مورد نظر خود را انتخاب کنید و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی بیشتر می‌توانید با کارشناسان فروش ما در دکتر اچ پی تماس بگیرید.

اچ پی HP
462628-001
HP PROLIANT DL360 G6 / DL360 G7