نماد اعتماد

هتسینک سرور hp مدل DL380p G8

( 727065-001 )

خرید هتسینک سرور hp مدل ProLiant DL380p Gen8 | برای اطلاع از آخرین قیمت با شماره 91008413 تماس بگیرید.

هیتسینک سرور hp مدل HP DL380p Gen8

این هیتسینک با سرور زیر سازگار است:

  • HPE ProLiant DL380p Gen8

هتسینک سرور hp مدل DL380p G8

شرکت اچ پی ای تولید کننده پیشرو در در زمینه هیت سینک های اچ پی استاندارد و سفارشی، لوازم جانبی هیت سینک و مجموعه های هیت سینک است. فروشگاه دکتر اچ پی بزرگترین طیف هیت سینک های HP را ارائه می‌کند و شما می‌توانید با خیالی راحت اقدام به خرید انواع مختلف هیت سینک سرور کنید.

دکتر اچ پی یک تامین کننده پیشرو در طیف گسترده ای از هیت سینک های طراحی شده سفارشی برای مشتریان در صنایع کامپیوتری و سرور ی ، روشنایی LED، خورشیدی، تجهیزات الکتریکی و صنعتی، خودرو و صنایع دریایی است.  با ارائه خدمات کامل از واردات تا پیش خرید ، پشتیبانی فنی و تحویل سریع، ارائه‌دهنده شماره 1 هیت سینک در ایران است.


هیت سینک های اچ پی ای رایج ترین نوع مورد استفاده برای مدیریت حرارت هستند. مشتریان سرور های اچ پی معمولاً از هیت سینک‌های hp برای سیستم‌هایی با توان متوسط ​​هم در جابجایی طبیعی و هم به صورت اجباری استفاده می‌کنند. هت سینک های سری 380 جی 8 یک نمونه از این مدل ها است که می‌توانند پروفیل‌های استاندارد را ارائه دهند یا طبق طرح‌های سفارشی مشخص شده توسط مشتریان برای دستیابی به عملکرد بهینه کار کنند. هیت سینک‌های DL380 G8 شده ما می‌توانند به صورت ریتیل یعنی پک شده توسط کمپانی یا بصورت فله‌ای و باز عرضه شوند.


در مدیریت حرارتی، هیت سینک های استاندارد و سفارشی، صفحات سرد، محلول های خنک کننده مایع و مجموعه های حرارتی متخصص هستند. آنها با ارائه طیف گسترده ای از هیت سینک های هوا خنک و آلومینیومی، مجموعه گسترده ای از هیت سینک های با کیفیت بالا را دارند که به راحتی با قیمت های بی نظیر در انبار موجود است و خدمات تحویل روز بعد را ارائه می دهند. محدوده هیت سینک را بر اساس نوع دستگاه، شماره قطعه یا راهنمای مقایسه مرور کنید. راهنمای مقایسه به شما امکان می دهد اندازه های مختلف هر دستگاه را با هم مقایسه کنید.

خرید هیت سینک سرور مدل DL380p G8

هت سینک های سرور ی اچ پی سری DL380 G8 پشتیبانی فنی را بر روی تمام سرورهای نسل هشتم از جمله الزامات اتلاف حرارت خاص ارائه می‌کنند. لطفاً روی شماره قطعه هیت سینک زیر کلیک کنید تا دیتا شیت های کامل را مشاهده کنید. برای اطلاع از آخرین قیمت انواع سرور و heatsink می‌توانید با کارشناسان فروش دکتر HP تماس بگیرید.

اچ پی HP
727065-001
HP PROLIANT DL380p G8 / DL380z G8