نماد اعتماد

بلنک هارد سرور -TRAY HP

 خرید کدی بلنک سرور G8 G9 G10 sff

باری چلوگیری از ورود گرد و خاک و تسویه مناسب هوای درون سرور این بلانک ها خیلی خیلی مهم هستند.

بلنک کاور سرور Blind Blank Cover Filler

HP 2.5" SFF Blindblende / Blind Cover / Blank Filler for Gen8 Gen9 Gen10 Server  

هر شرکت داده ای برای اطمینان از انباشت و پردازش یکپارچه داده ها به یک زیرساخت IT قوی نیاز دارد. در قلب این واحدهای پردازش داده هارد درایوهای سرور  HP قرار دارند که حجم عظیمی از داده های تولید شده از طریق شبکه را ذخیره می کنند تا از عملکرد روان کار اطمینان حاصل کنند. هارد دیسک های سرور بخشی جدایی ناپذیر از هر شبکه داده ای هستند، بنابراین، این سیستم ها باید در مدیریت سرریز و زیر جریان داده ها در داخل شبکه بسیار کارآمد باشند.

یلانک هارد سرور اچ پی

قابلیت اطمینان درایو برای کاربران سرور بسیار مهم است زیرا مقادیر زیادی از داده های مهم را در خود نگه می دارد. این تضمین می کند که هارد سرور در یک محیط کاری طولانی و بزرگ، حتی با حجم زیاد، به درستی کار کند. سرورها اغلب از هارد دیسک های SAS استفاده می کنند. این به این دلیل است که از مزایای برجسته هارد دیسک های SAS می توان به سرعت بالا، پایداری و جنبه های امنیتی بهتر اشاره کرد. علاوه بر این گونه هاردهای سرور، سیستم های سرور پایین رده می توانند از هارد دیسک ها استفاده کنند. معمولاً در اینجا درایوهای سرور SATA ارجحیت دارند. اخیراً درایوهای سرور SSD توسط بسیاری از سازمان ها نیز بر درایوهای سرور SAS ترجیح داده شده است.

بلنک کاور سرور Blind Blank Cover Filler

در مورد بلنک کدی های سرور های اچ پی می توان گفت که این کالا پلاستیکی به نام های تری هارد بلانک هارد یا درپوش هارد  شناخته می شود قیمت ان چنانی ندارد.
در تمام سرور های نیو اچ پی معمولا بلنک هارد موجود میباشد ولی در سری سرور های دست دوم اچ پی این بلانک خیلی کم هست و خب مشتریان ما بر اساس نیازمندی خودشان و سرور های اچ پی شان از دکتر اچ پی درخواست این تری های کدی هارد رو دارا هستند .این بلنک ها یا بلنک اچپی جلوی ورود گرد و خاک را به داخل سرور اچپی می‌گیرد. تری کدی ها جایگزین مناسبی برای هارد سرور HP برای جلوگیری از ورود گرد و خاک میباشد .
HP 2.5" SFF Blindblende / Blind Cover / Blank Filler for Gen8 Gen9 Gen10 Server 
part number : 652991-001 / 670033-001 / 777683-001

خرید blank hdd server tray hard hpe hp  بلانک سرور اچ پی

دلیل اصلی برای مشتریان نمای بیرونی و زیبایی این سرورهای این بلنک ها خریداری می شود ولی از نظر کلی این بلانک ها برای جلوگیری از ورود خاک و گرد در فضای دیتاسنتر بر روی مادبرد سرور اچ پی میباشدهمانطوری که شما بعد از سالها یک کیس سرور اچ پی را باز کنید می بینید داخل کیس سرور اچ پی پر از گر و خاک میباشد بخاطر اینکه جلوی ورود این گردوخاک را داخل سرور اچ پی بگیریم باید درپوش تمام درایوهای خالی  هارد اچ پی  را نصب کنیم تا جلوی ورود گرد و خاک میباشد.
متناسب با : سرور اچ پی نسل G10 و G8، G9

HP PROLIANT DL380 G10
HP PROLIANT DL380 G9
HP PROLIANT DL380 G8
HP PROLIANT DL380 G7
HP PROLIANT DL360 G10
HP PROLIANT DL360 G9
HP PROLIANT DL360 G8
HP PROLIANT DL360 G6

فروش blank hdd server tray hard hpe TRAY سرور اچ پی

این کالا درپوش پر کننده جای هارد کلا پلاستیکی میباشد و دارای گارانتی نمیباشد خرابی ندارد که بخواهد دارای گارانتی باشد .البته در صورت نیاز مشتری دکتر اچ پی گارانتی یکساله روی این کالا ارائه می دهد و میتوانید گارانتی یکساله را از فروشنده درخواست کنید.
اچ پی HP
652991-001 / 670033-001
HP 2.5" SFF Blindblende / Blind Cover / Blank Filler for Gen8 Gen9 Gen10 Server