نماد اعتماد

اتوماسیون شرکت برق

سرور شرکت برق

راه حل های اتوماسیون توزیع برق

معرفی
در چشم انداز معاصر توسعه شبکه هوشمند، اتوماسیون توزیع برق نقش مهمی دارد. ادغام یکپارچه و سازگاری سیستم ها عوامل حیاتی هستند که به کارایی عملیات شبکه و قابلیت اطمینان سیستم کلی کمک می کنند.

در سراسر طیف جهانی، پیاده‌سازی فناوری‌های شبکه هوشمند گام‌های مهمی در به حداقل رساندن موارد قطع برق، و همچنین مشخص کردن محرک‌های اساسی در خاموشی و افت ولتاژ برداشته است. این پیشرفت منجر به افزایش زمان‌بندی بازیابی و کاهش هزینه‌های عملیاتی می‌شود.

سرور های شرکت برق

سیستم مورد نیاز
طیف گسترده ای از دماهای عملیاتی ساخته شده برای مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار و در عین حال افزایش حفاظت EMC/EMI یک سیستم کامل از دستگاه های شبکه اترنت صنعتی لایه 2 و لایه 3 بازیابی سریع شبکه مرتبط با خرابی دستگاه و ایزوله سازی خطا، حفاظت امنیت سایبری اتصال سریال برای قدیمی دستگاه ها گسترش آسان شبکه بدون قطع اتصال دستگاه های شبکه موجود نرم افزار مدیریت شبکه یکپارچه برای نگهداری سریع و کارآمد.

چرا کیلند اچ پی

ارائه کامل راه حل های شبکه صنعتی شامل سوئیچ های لایه 2 و لایه 3 که به طور کامل با گزینه های Gateway و FTU DRP با زمان بازیابی سریع در 20 میلی ثانیه برای افزونگی یکپارچه شده است. پشتیبانی از DRP مبتنی بر VLAN برای ساخت چندین شبکه اضافی با لینک‌های آپلود متغیر پروتکل DHP با طرح‌های زنجیره اضافی انعطاف‌پذیر برای گسترش شبکه ویژگی‌های امنیتی شبکه: SSH، SSL، SNMP v3، IEEE802.3x، TACAS+، پورت‌های اترنت Radius و ACL و پورت‌های سریال RS232/RS48 گزینه های برق 110VDC و 220VAC بر اساس پردازنده اینتل با عملکرد بالا، که ثبات کل سیستم و پاسخ سریع را به ارمغان می آورد.

سرور اداری اتوماسیون