نماد اعتماد

کابل پاور اچ پی HPE C13-NEMA 6-15P 10A/250V 3.6m Black Power Cord

پارت نامبر محصول: A0K06A

کابل پاور اچ پی HPE C13-NEMA 6-15P 10A/250V 3.6m Black Power Cord

کابل سرور اچ پی (HP)

قیمت و خرید و فروش کابل شبکه و سرور اورجینال

 کابل برق پاور سرور اچ پی

برای اتصال منبع تغذیه سرور یا پاور سرور اچ پی یا مانیتور به شبکه برق شهری به کابل‌های خاصی نیاز است. این کابل‌ها معمولا قطر زیادی دارند تا بتوانند به صورت پیوسته، برق مورد نیاز سرور اچ پی را تامین کند. این کابل برق 1.8 متری از کیفیت خوبی برخوردار است و به سادگی نیازتان را برطرف می‌کند.

حتما در خرید کابل سرور برای پاور سرور اچ پی اورجینال بخرید چون گرمای بسیار بالایی دارد و می تواند کابل ها فیک یا عیر اچ پی ای ر ا ذوب کند این کابل ها در داخل هر سرور اچ پی ای دوعدد میباشد و می توانید از اون استفاده بکنید .

قیمت کابل سرور hp

برای خرید کابل پاور سرور اچ پی کافیست ازما بخواهید که روی سرور ها استوک شما کابل پاور نیز منظور کنیم.

اگر کابل پاور سرور غفیر اصلی برای سرور خود نصب کنید در غیر این صورت داغ شدن کابل منجر به مختل شدن عملکرد سرور و در نتیجه آسیب رسیدن به دستگاه خواهد شد. کابل‌هایی که برای سرورها و دستگاه‌هایی با مصرف بالای برق مورد استفاده قرار می‌گیرند، دارای قطر بیشتری در مقایسه با کابل‌های معمول هستند.

این کابل‌ها ظرفیت جریان‌های بالا را دارند و در نتیجه در هنگام استفاده‌ی مداوم گرم نمی‌شوند. در واقع کابل برق سرور را کابل3*1.5 نامیده‌اند. عدد 3 بیانگر وجود سه رشته و عدد 1.5 نماد ضخامت رشته‌ سیم‌های به کار رفته در این کابل است. اورجینال بودن باغث می شود که کابل ماومت بیشتر در مقابلا گرمای تولید شده در اتاق سرور داشته باشد یا خود کابل مقاومت بیشتری در مقابل گرما داشته باشد و از دوب شده و گرم شدن و اتس سوزی جلوگزی گردد.

رشته‌ سیم‌های مورد استفاده در این کابل  پاور سرور اچ پی تماما مسی هستند تا به صورت پیوسته جریان مورد نیاز سرورها را تامین کنند. شیلد این کابل‌ها را نیز غالبا از مس می‌سازند. الیاف مسی مقاومت بالایی در برابر آسیب‌های فیزیکی همچون کشش و پارگی برای کابل برق سرور فراهم می‌کند.

انواع کابل برق سرورhp

هر منبع تغذیه‌ای نیاز به یک کابل مجزا برای پشتیبانی دارد. کابل برق متصل به سرورها و واحدهای توزیع برق(PDU) نقش اساسی در عملکرد این سیستم‌ها دارند. استاندارد تعریف شده در کابل‌های برق، برای انواع کانکتورها و سطح ولتاژهای مختلف در هر کشوری متفاوت است.

بنابراین انتخاب مناسب‌ترین کابل برق برای هر سروری از اهمیت ویژه برخوردار است. اگرچه در مناطق مختلف جهان از کابل‌های متنوعی استفاده می‌شود، اما همگی دارای یک ساختار واحد هستند.

تمامی کابل‌های برق از سه قسمت اصلی شاخه اتصال، سیم و گیرنده تشکیل شده‌اند. کابل‌های IEC60320و NEMA متداول‌ترین انواع این کابل‌ها هستند. نوع اول غالبا در آمریکا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

می توانید بهترین کابل برق پاور سرور اچ پی را در دکتر اچ پی سفارش بدهید ما کابل های برق و پاور اورجینال برای شما تامین می کنیم خرید پاور و کابل پاور دو گزینه بسیار مهم درخرید سرور های اچ پی میباشد.

در حالی که مدل دوم در بسیاری از کشورهایی که از استاندارد NEMA تبعیت می‌کنند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. در بین انواع کابل‌های برق سرور، کابل C13 نسبت به C14 پرکاربردتر و محبوب‌تر است. در عکس‌های زیر تعدادی از کابل‌های برق سرور نشان داده شده است؛