نماد اعتماد

پردازنده ی سرور اچ پی Intel Xeon Processor E5-2699 v4

قیمت پردازنده سرور Intel Xeon E5-2699 V4 - ماهان شبکه ایرانیان

قیمت سی پی یو سرور Intel Xeon Processor E5-2699 v4

پردازنده سرور Intel Xeon Processor E5-2699 v4

پردازنده اینتل Xeon E5-2699 V4 

ارزیابی کنید که برای چه چیزی از سرور خود استفاده می کنید. از برنامه هایی که استفاده می کنید یادداشت کنید. آیا شما بازی انجام می دهید؟ آیا ویرایش ویدئو انجام می دهید؟ مدل سازی سه بعدی؟ هنگامی که ایده خوبی از کاری که می خواهید با سرور اچ پی خود انجام دهید به دست آوردید، به مرحله بعدی بروید.در مورد تعدادی هسته تصمیم بگیرید. ریزپردازنده های مدرن با بیش از یک هسته عرضه می شوند. هر هسته مانند پردازنده خودش است و همه آنها با هم به عنوان یک پردازنده کار می کنند. پردازنده هایی با چندین هسته این قابلیت را دارند که با تقسیم بار کاری بین هر هسته، فرآیندهای بیشتری را همزمان اجرا کنند. لازم به ذکر است که تنها در صورت اجرای برنامه هایی که برای استفاده از هسته های اضافی بهینه شده اند، شاهد افزایش عملکرد خواهید بود.
به طور معمول اگر قصد دارید کارهایی مانند مدل سازی سه بعدی یا ویرایش ویدیو را انجام دهید، حداقل چهار هسته می خواهید. اگر قصد دارید بازی کنید، علیرغم باور عمومی، تعداد کمی از بازی‌ها واقعاً از داشتن بیش از چهار هسته سود می‌برند، اگرچه برخی از بازی‌ها هستند که وقتی بیش از چهار هسته به آنها بدهید، عملکردشان بهبود می‌یابد. اگر فقط در حال مرور وب هستید، بسته به سرعت، یک هسته برای شما مناسب است. با این حال، برخی از برنامه ها و بازی ها حتی برای اجرا به حداقل تعداد هسته نیاز دارند، بنابراین مطمئن شوید که CPU را انتخاب کنید که بتواند این الزامات را برآورده کند.سی پی یو اینتل E5-2699 V4  در خانواده نسل ۴ سی پی یو های شرکت اینتل قرار دارد و از پرمصرف ترین CPU سرور های سروری میباشد.خرید پردازنده سرور اچ پی 2699 V4Cpu سرور  2699 v4 قوی ترین سی پی یو سرور hp برای نسل ،G9 اچ پی میباشد قوی ترین سی پی یو از نطر تعداد کور هسته در نسل ۹ سری پردازنده ۲۶۹۹ وی۴ میباشد و اگر از نظر قدرت هسته حساب کنیم سری پردازنده 2667 v4 قوی ترین میباشد.

CPU: Intel Xeon E5-2699 V4 فروشندگان و قیمت پردازنده

خانواده محصولات قدرتمند پردازنده Xeon® Intel® E5-2600 v4 تطبیق پذیری را در بارهای کاری متنوع ارائه می دهد. این پردازنده‌های جدید اینتل  برای معماری مراکز داده نسل بعدی در حال اجرا، زیرساخت‌های نرم‌افزاری تعریف‌شده برای بهره‌وری، عملکرد و ارائه خدمات چابک در برنامه‌های کاربردی ابری و سنتی طراحی شده‌اند. پردازنده 2699 v4 آنها از بار کاری برای ابر، محاسبات با عملکرد بالا، شبکه و ذخیره سازی پشتیبانی می کنند.  و این باور کردنی نیست فوق العاده میباشد و بسیار تحسین برانگیز میباشد‌.

مشخصات فنی سی پی یو سرور Intel Xeon Processor E5-2699 v4
 
سی پی یو E5-2699 V4 دارای فرکانس پایه ۲٫۲۰ گیگا هرتز ,فرکانس توربو تا ۳٫۶۰ گیگاهرتز ، ۲۲ هسته واقعی , ۴۴ هسته مجازی یا رشته و حافظه کش ۵۵MB می باشد و مصرف انرژی این پردازنده  ۱۴۵ وات میباشد .
  • 2.2GHZ
  • 145W

  فروش cpu سرور hp کارایی CPU 2699 V4 سی پی یو پردازنده Intel® Xeon® E5 v4 که بر اساس فناوری پردازش 14 نانومتری ساخته شده است برای سرور hp  ، حداکثر 22 هسته / 44 رشته در هر سوکت و 55 مگابایت حافظه نهان سطح آخر (LLC) در هر سوکت را برای افزایش کارایی و همچنین برنامه‌های افزودنی همگام‌سازی تعاملی Intel® ارائه می‌کند. (Intel® TSX) برای افزایش عملکرد بار کاری موازی. قیمت پردازنده  2699  می توانید تمای با دکتر اچ پی و یا پر کردن فرم استعلام سرور اچ پی در صفحه ی استعلام قیمت سرور در سایت ماهان شبکه ایرانیان آخرین قیمت فروش پردازنده ۲۶۹۹ v4 درخواست پیش فاکتور بدهید.با فناوری Intel® Resource Director (Intel® RDT) که فناوری نظارت و تخصیص حافظه پنهان، اولویت‌بندی کد و داده، و نظارت بر پهنای باند حافظه را ارائه می‌کند، منابع مشترک را به طور پویا مدیریت کنید و استفاده از منابع را افزایش دهید. این یعنی فوق العاده هست .سرور با سری 2699 وی 4  خدایی خواهد کرد و یک انتخاب بسیار مناسب میباشد  امنیت پیشرفته در پردازنده سرور اچ پی 2699 v4  عملکرد رمزنگاری سریع داده‌های رمزگذاری‌شده را قادر می‌سازد تا به سرعت از طریق اتصالات امن حرکت کنند، به‌علاوه کلیدهای امنیتی بهبودیافته به محافظت از دسترسی به شبکه و سرور  و تعمیق حفاظت پلت فرم کمک می‌کنند.

قیمت سی پی یو سرور Intel Xeon Processor E5-2699 v4
برای استعلام قیمت پردازنده سرور hp 2699 v4 را با وارد شدن به سایت ماهان شبکه ایرانیان یا تماس با واحد فروش پردازنده سرور اچ پی می توانید بصورت مستقیم  درخواست کنید.قیمت انلاین رو برای سرویس دوره ای بفرسید,