نماد اعتماد

هارد ذخیره ساز ای ام سی 4TB V4-VS07-040

هارد ذخیره ساز ای ام سی V4-VS07-040 EMC SAS HARD DRIVE

هارد دیسک های والت vault با ظرفیت ۴TB و سرعت ۷.۲K با اندازه ۳.۵ اینچ

VNX ۴TB NL-SAS 3.5inch V4-VS07-040 یکی از نمونه هایی است که شرکت EMC برای ذخیره سازی اطلاعات با حجم بالا و کم استفاده در تجهیزات خود مورد استفاده قرار میدهد. دلیل این امر بالا بودن حجم ذخیره سازی اطلاعات می باشد که با توجه به این که سرعت گردش دیسک ها در این هارد ها پایین است از جهتی طول عمر و عملکرد این محصول به نحو مطلوبی بالاست از جهتی برای استفاده در مواردی که به سرعت بالای خواندن و نوشتن نیاز میشود استفاده از این هارد ها توصیه نمیشود.

استفاده از این دیسکها در استوریج هایی که از قابلیت auto-tearing استفاده می کنند به شدت توصیه میگردد زیرا تقسیم وظایف نوشتن و خواندن اطلاعات بین دیسکها با سرعت متفاوت توزیع شده و ذخیره سازی بسیار بهینه میگردد.

از مهمترین ویژگی های این هارد ها میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • ظرفیت ذخیره سازی اسمی ۴ ترابایتی

  • سرعت گردش سیلندر داخلی ۷.۲ هزار دور در دقیقه

  • برخورداری از تروپوت انتقال داده از ۶Gb/s

  • اینترفیس (SAS (Serial Attached SCSI

  • غیرقابل کپی بودن فریم ویر این دستگاه

توانایی ضمانت امنیت اطلاعات ذخیره شده یکی از بارزترین ویژگی های ذخیره ساز های VNX می باشد که به کمک هاردهای VNX ۴TB NL-SAS 3.5inch V4-VS07-040 محقق میشود.این هارد ها با تمامی دیسک ارری اینکلوژرهای خانواده EMC VNX2 قابل تهیه می باشد. DAE های ۱۵*۳.۵ اینچ و ۶۰*۳.۵ از این جمله می باشند. به دلیل قیمت مناسب و توانایی ذخیره سازی حجم بالایی از اطلاعات در دیتا سنتر ها از محبوبیت بالایی بر خوردارند. از این دیسکها معمولا به همراه دیسک های سرعت بالا مانند FAST CACHE، FASTVP و دیسک های سرعت بالا استفاده میگردد تا بازدهی ذخیره سازی اطلاعات به حداکثر ممکن برسد.