ریل کیت سرور تک یونیت DL360p G8 SFF

( 734807-B21 )

 

ریل کیت سرور تک یونیت HP DL360 p G8 SFF

HPE Rackmount Rails. ریل کیت رکمونت

 ریل تک یونیت HP 1U Small Form Factor Easy Install Rail Kit / DL360p Gen8

part number : 734807-B21

ریل سرور G8

ریل g8

ریل کیت سرور تک یونیت HP DL360p Gen8 SFF

این ریل کیت g8 با سرورهای HP  زیر سازگار می باشد :

  • HPE ProLiant DL360p Gen8 (SFF version)

HPE Rackmount Rails

HP 1U Small Form Factor Easy Install Rail Kit / DL360p Gen8

part number : 734807-B21

جنس ریل کیت سرور اچ پی

 ریل کیت سرور های اچ  پی انهم سری دی ال 360 باید برای تحمل وزن بسیار بالای سرور های اچ پی از جنس بسیار مرغوبی ساخته شده باشد تا بتوانتد تحمل وزن بالای سرور اچ پی ای  ها را داشته باشد و بتواند در گرمای بسیار بالای دیتاسنتر و سنگینی وزن سرور اچ پی را تحمل بکند.

ریل سرور dl360 یک یونیت هست یعنی فقط یک یونیت از رک را می گیرد.

آموزش نصب ریل کیت سرور DL360 gen8 :

ریل کیت سرور اچ پی دارای دو مدل های اورجینال اچ پی و مدل چینی میباشد که در بازار ایران به وفور یاقت می شود سری های اورجینال که روی سرور های اچ پی با کالا های نیو وارد کشور می شود این سری ریل کیت اچ پی ها معمولا مشکلات انچنانی ندارند و به راحتی بر روی سرور های اچ پی و رک اچ پی نصب می شوند اما بر روی سرور های دست دوم یا سرور استوک hp که ریل سرور hp به همراه خود ندارند شما دو انتخاب دارید یا سری اورجینال rail kit خریداری کنید که این در کار بسیار به نقع شماست  و دیگر هیچ دردسری نخواهید داشت ولی اگر سری های غیر اوررجینال ریل g8  را خریداری بکنید با مشکلاتی رو برو خواهید شد.

مشکلات ریل کیت های اچ پی غیر اورجینال چیست ؟

اصلی ترین مشکل شما عدم سازگاری سرور و رک ی خواهد بود که می خواهید ریل کیت ر ا برو رو ی ان نصب کنید الیته کمی با دردسر موفق خواهید شد سرور خود را نصب کتید و لی این کمی شما رو اذیت خواهد کرد.

در مورد دوم ممکن هست با گذشت زمان ریل کیت شما اون مقاومت اولیه خود را در رک از دست داده و باعث شود سرورhp شما به قول معروف تاب بردارد .در مورد دیگر هم می توان گفت عملا شما شاید عر چند وقت یکبار نیازمند جابجایی سرور شوید و این کمی شما رو اذیت خواهد کرداما مزیت این ریل کیت های غیر اورجینال قیمت بسیار پایین انها می باشد و با قیمتی پایین میتوانید این ریل کیت ها را از بازار تهیه کنید .

خرید ریل کیت اورجینال hp  از کجا میسر میباشد ؟

در ماهان شبگه ایرانیان تمام ریل کیت سرور های اچ پی ای بصورت اورجینال موجود میباشد و میتوانید بهترین کیفیت این ریل کیت های سرور اچ پی را خریداری بکنید این ریل کیت ها در دوسته دی ال 380 و دی ال 360  به مشتریان عزیز فروخته می شود.

قیمت ریل کیت اورجینال hp  چرا اینقدر بالاست ؟

قیمت ریل کیت در صورت معمولی بصورت اورجینال دومیلیون تومان هست و غیر اورجینال معمولا 1 میلیون تومان به فروش می رسد ریل کیت اورجنال اچ پی به راحتی روی سرور نصب می شود و شما رو در نصب سرور اچ پی رو رک اذیت نمکند.

حتما ریل کیت سرور DL360 G10  را بصورت اورجینال خریداری کنید.

برای استعلام در مورد قیمت سرور dl360 g8 و خرید سرور dl360 g8 میتوانید وارد لینک شوید و درخواست خود را ارائه بدهید.

سرور dl360 g8 , rail kit , railkit , ریل کیت

اچ پی HP
734807-b21
HP ProLiant DL360p G8 SFF