باتری ریدکنترلر P440 و سری های P ( مخصوص سرورهای G9 )

( 727258-B21 )

خرید باتری سرور hp | بهترین قیمت باتری سرور اچ پی

قیمت باتری سرور HP - خرید و فروش انواع باتری سرور اچ پی

قیمت و خرید باتری سرور یا باتری رید کنترلر سرورهای HPE

واحد پشتیبان باتری به کارت RAID اجازه می دهد آنچه را که هنوز روی دیسک همگام سازی نشده است به خاطر بسپارد. BBU می تواند انرژی پشتیبان کافی برای حفظ داده ها تا 72 ساعت بدون برق فراهم کند. وقتی دستگاه بک آپ می گیرد، BBU محتویات کش را روی دیسک می نویسد. باتری های کنترل کننده RAID اگر برق قطع شود، باتری کنترلر اطلاعاتی را که در حافظه پنهان فرار (SRAM) هستند اما هنوز روی دیسک نوشته نشده  اند، حفظ می کند. باتری به گونه ای طراحی شده است که حداقل 24 ساعت پشتیبان تهیه کند.پشتیبان‌گیری باتری به داده‌های موجود در حافظه پنهان اجازه می‌دهد تا زمانی که دستگاه دوباره روشن شود، زنده بماند یا از بین نروند  و این خطر را کاهش دهد.اگر داده های شما مهم باشد ممکن هست این از بین رفتن داده ها مشکلات بسیار زیادی برای شما پیش اورد  و ممکن هست حتی ویندوز سرور شما هم بالا نیاید.همانطور که احتمالا می دانید، یک کنترلر دیسک RAID یک ویژگی ایمن سیستم است که به دیسک موجود در آرایه دیسک اجازه می دهد بدون از کار انداختن سیستم، از کار بیفتد.

باتری P440 و باتری g9 hp

پارت نامبر : 727258-B21

HP 96W SMART STORAGE BATTERY WITH 145MM CABLE FOR DL/ML/SL SERVERS

" با این باتری ها دیگر نگران از دست رفتن اطلاعات خود نباشید "

باتری رید کنترلر اورجینال اچ پی مخصوص ریدکنترلرهای سری p برای جلوگیری از ازبین رفتن ناگهانی اطلاعات شما در اثر خاموش شدن های ناگهانی سرورها تولید و عرضه شده است ، ساخت آلمان

تعبیه شده در کنترلر RAID یک بافر است. بافر به پردازنده می‌گوید که «نوشتن داده‌ها در دیسک» کامل شده است، بنابراین سیستم «می‌داند» به پردازنده برگردد تا داده‌های بیشتری برای ارسال به دیسک‌ها دریافت کند.خیلی ساده، بافر کش سرعت داده ها را از پردازنده به دیسک افزایش می دهد.و این بافر کش دارای یک باتری است تا داده ها را در بافر کش تا زمانی که روی درایوهای دیسک نوشته شود ایمن نگه می دارد.پس وقتی این باتری از کار می افتد چه اتفاقی می افتد؟ آیا داده های من در معرض خطر است؟از آنجایی که این باتری انرژی خود را از دست می دهد، یک پیام هشدار در کنسول خود دریافت می کنید تا به ارائه دهنده خدمات خود اطلاع دهید. هنگامی که به طور کلی خراب می شود، داده های شما هرگز در معرض خطر قرار نمی گیرند. از سوی دیگر، متوجه خواهید شد که عملکرد سیستم شما کاهش می یابد.مراقب پیام های کنسول ویژه باشید و به محض دریافت پیام خطا به ما اطلاع دهید.علیرغم ظاهر رایج این باتری تهیه این باتری از چند ساعت تا یک روز طول می کشد. سپس، در بیشتر موارد، باید زمانی را برنامه ریزی کنیم که بتوانیم شما را برای تعویض این باتری پایین بیاوریم. این مورد ضروری است زیرا اکثر AS400 در این زمینه کارت‌های RAID «قابل تعویض داغ» ندارند.هنگامی که باتری جدید در جای خود قرار گرفت، متوجه عملکرد سرور خود با سرعت بالای اولیه خود خواهید شد.

قیمت باتری g9

سرور g9  مثل dl380 g9  dl360 g9  ml350 g9 با داشتن سری باتری g9 خرابی بسیار بالایی دارند این باتری سرور برای سیو کردن داده های داخل کش سرور hp بسیار مهم هست همیشه باتری سرور خود را چک کنید اتا از سالم بودن باتری سرور g9 خود مطمئن گردید.

قیمت باتری g9

باتری رید کنترلر hp 727258 b21 مخصوص سرور g9

پارت نامیر این باتری کش سرور g9 سری  727258 میباشد این باتری دارای دومدل سری ساخت می باشد سری اورجینال که قیمت حدودی باتری سرور 4 میلیون تومان هست وسری باتری چینی که حدود دومیلیون تومان میباشد.

باتری کش سرور g9 ویژگی های کلی باتری ریدکنترلرهای سری P :

تولید کننده : شرکت HP تولید کشور آلمان

  • دسته بندی : Proliant Controller
  • زیر رده : FBWC Battery
  • نسل : P-Series
  • پارت نامبر : 727258-B21
  • ولتاژ خروجی : 7.2v
  • ظرفیت :1100mAh

پارت نامبرهای دیگر این باتری عبارتند از : 727258-001 و 727260-001 و 786761-001

باتری کش سرور g9 در ماهان شبکه ایرانیان به صورت انلاین نیز قابل خریداری میباشد


عمر مفید باتری کارت Cashe سرورهای HP سه سال بوده و حتما باید بعد از سه سال حتی با وجود سالم بودن آن ، تعویض گردد. وگرنه باید منتظر اتفاقات ناگوار و از دست رفتن اطلاعات خود باشید.زمانی که باتری با مشکلی مواجه شود ، وقتی سرور خاموش شود ( و یا حتی دیده شده در حین کار با سرورها ) به دلیل ضعف زیاد باتری ریدکنترلر ، اطلاعات موجود در Cashe با مشکل مواجه شده و از بین می رود.پس توصیه ما به شما این است که حتما و حتما بعد از سه سال باتری ریدکنترلر سرور خود را تعویض کرده و سپس firmware خود را آپدیت نمایید تا با چنین مشکلاتی مواجه نشوید.

قیمت باتری سرور HP - خرید و فروش انواع باتری سرور اچ پی

باتری رید کنترلر چیست و چگونه عمل می کند :

وجود SMART ARRAY RAID CONTROLLER BATTERY برای هر سروری که دارای اطلاعات مهم می باشد نیاز است.

اتفاقی که معمولا بدون هیچ اخطار و یا آلارمی در سرورهای اچ پی به وجود می آید ازبین رفتن حجم قابل توجهی از اطلاعات کارفرمایان از روی سرورها ( یا در حین کار و یا بر اثر خاموش شدن ناگهانی سرور ) می باشد.

خرید باتری سرور HP

برای جلوگیری از این اتفاق دو راه حل وجود دارد :

  1. به روز رسانی و آپدیت firmware سرور
  2. تعویض باتری کش و ریدکنترلر بعد از تاریخ انقضاءhp smart arrey cash batteryباتری g9 ریدکنترلر dl380 g9 :

باتری ریدکنترلر سرور اچ پی با شماره سریال 727258-B21 از نوع FBWC مخصوص ریدکنترلرهای سری P دارای خروجی ولتاژ 7.2 وات از نوع DC می باشد و با مدل های زیر ( سرور و ریدکنترلر ) سازگار می باشد :HP Smart Array P440  HP Proliant DL380 G9 / ML350 G9 / DL160 G9 / DL80 G9 بیشترین کاربرد این باتری ها در ریدکنترلر P440 بر روی سرورهای G9 می باشد.hp smart arrey cash battery

 

ویدیوی بررسی باتری کش برای ریدکنترلر p440 و سری های P بر روی سرورهای نسل G9 :

" بیشترین کاربرد این باتری ها در ریدکنترلر P440 بر روی سرورهای G9 می باشد. "

باتری کش برای ریدکنترلر سری P ، باتری کش ، HP Smart array cashe battery for p400 controller

workstation graphics card , NVIDIA , NVIDIA Quadro , NVIDIA Quadro k420

Proliant Controller
شرکت HP تولید کشور آلمان
FBWC Battery
سری P
7.2 وات
727258-B21
1100 میلی آمپر

واقعا باتری ها جی 9 خرابی بسیار بالایی دارد و باید دقت در خرید این کالا کرد من ده بار باتری سرورهای مون رو عوض کردم.