نماد اعتماد

رایزر کیت اچ پی 870548-HPE Gen10 x8/x16/x8 Riser Kit

رایزر کیت اچ پی 870548-HPE Gen10 x8/x16/x8 Riser Kit

کیت رایزر اچ پی با پارت نامبر :  870548-b21

قیمت و خرید رایزر دوم HP Secondary Riser For DL380 G9

خرید رایزر دوم G8  HP Secondary Riser For DL380 G9

خرید و قیمت رایزر دوم HP Secondary Riser For DL380 G9

رایزر کارت دوم سرور HP Secondary Riser DL380 G10

Riser صرفاً توسعه‌ای است که تنها با هدف افزودن کارت‌های PCIe به برد سیستم سرور متصل می‌شود (کنترل‌کننده‌های RAID، کارت‌های شبکه و کارت‌های گرافیک انواع رایج کارت‌های PCIe هستند). رایزرها منحصراً برای کارت‌های PCIe و اندازه‌ها و پیکربندی‌های متفاوتی هستند که در زیر آمده‌اند.

رایزرها برای GPU چیست؟
اگر نمی‌دانید، یک رایزر GPU اساساً یک کابل پسوند برای یکی از اسلات‌های PCIe مادربرد شما است که به شما امکان می‌دهد یک کارت گرافیک را در یک پایه جایگزین در کیس خود قرار دهید.

اسلات رایزر چیست؟
رایزرهای PCIe روبان های کوچکی هستند که می توانند در جایی که اسلات PCIe شما قرار دارد گسترش یا تغییر مکان دهند. شکافی است که کارت گرافیک شما (حیاتی ترین جزء برای رایانه های شخصی بازی) به آن وصل می شود

کابل رایزر چگونه کار می کند؟
کابل های رایزر PCIe به شما این امکان را می دهند که شکاف PCIe مادربرد خود را گسترش دهید، به این معنی که می توانید کارت گرافیک خود را دورتر از مادربرد خود نصب کنید. کابل‌ها به‌عنوان یک پسوند عمل می‌کنند، مشابه نحوه کار کابل‌های برق داخلی

رایزر دوم  G10 G8 HP Secondary Riser For DL380 G9

آیا برای GPU به رایزر نیاز دارید؟
رایزرها امکان جهت گیری و قرارگیری متفاوت پردازنده های گرافیکی غیر از اسلات PCIe را فراهم می کنند. برخی از بارهای کاری فقط با یک GPU انجام نمی شود. با رایزرهای PCIe، می‌توانید پردازنده‌های گرافیکی متعددی را بدون نگرانی در مورد فضا یا اسلات‌های محدود x16 روی مادربرد نصب کنید.

آیا به کابل رایزر نیاز دارید؟
اگر نیاز به کابل کشی در فضاهای آسیب پذیر و پرخطر یا رایزر ساختمان ها دارید، به کابل Cat6 Riser نیاز خواهید داشت. کابل‌های اترنت رایزر مانند رایزر فله Cat6 با ژاکت‌های بیرونی دارای رتبه CMR یا درجه‌بندی رایزر همراه هستند. این ژاکت های ضخیم خاصیت ضد حریق دارند.

کارت رایزر یک برد مدار چاپی است که به مادربرد سرور این امکان را می دهد که کارت های توسعه اضافی به رایانه اضافه شود.رایزر در سرور چیست؟Riser صرفاً توسعه‌ای است که تنها با هدف افزودن کارت‌های PCIe به برد سیستم سرور متصل می‌شود (کنترل‌کننده‌های RAID، کارت‌های شبکه و کارت‌های گرافیک انواع رایج کارت‌های PCIe هستند). رایزرها منحصراً برای کارت‌های PCIe و اندازه‌ها و پیکربندی‌های متفاوتی هستند که در زیر آمده‌اند.

مشخصات فنی

تولید کننده: Hewlett Packard Enterprise

آدرس وب سایت سازنده: http://www.hpe.com

نام تجاری: HPE

نام محصول: کیت DL380 Gen10 x8 / x16 / x8

نوع محصول: کارت Riser I / O Expansions

تعداد کل شیارهای توسعه: 3

نوع شکاف انبساط: PCI Express x16 PCI Express x8

 سازگاری: سرور HPE ProLiant DL560 Gen10