جدید خرید سرور اچ پی HP ProLiant DL380 G5

خرید سرور اچ پی HP ProLiant DL380 G5

( DL380_G5 )

خرید سرور اچ پی HP ProLiant DL380 G5

فروش سرور اچ پی HP  DL380 G5

قیمت سرور اچ پی HP ProLiant DL380 G5

 سرور اچ پی HP  DL380 G5

33,999,999 ریال

خرید سرور اچ پی HP ProLiant DL380 G5

خرید سرور اچ پی HP ProLiant DL380 G5

اچ پی مدام ادعا می کند که DL380 پرفروش ترین سرور جهان است، پس چرا اینقدر محبوب است؟ برای شروع، ظرفیت ذخیره سازی بالقوه زیاد است، اما همچنین به خوبی ساخته شده است و گزینه های توسعه زیادی را ارائه می دهد. سرور اکنون از هارد دیسک‌های 2.5 اینچی استفاده می‌کند و HP از شکل کوچک‌تر استفاده می‌کند، زیرا قفس درایو فضایی برای هشت هارد دیسک SAS یا SATA دارد. کاهش فضای مورد نیاز همچنین باعث شده است که کل قفس در یک طرف پانل جلویی قرار گیرد و فضای زیادی برای مسیر جریان هوا بدون مانع از میان شاسی باقی بماند. سیستم مورد بررسی بدون دیسک عرضه شد، اما هر دو درایو 72 گیگابایتی SAS و 60 گیگابایتی SATA به ترتیب با قیمت حدود 189 پوند و 135 پوند عرضه می شوند.

راهنمای خرید سرور HP

خرید سرور اچ پی HP ProLiant DL380 G5

یکی از ویژگی هایی که از دست دادن آن دشوار است، پانل وضعیت جدید Systems Insight در کنار درایو است. این اطلاعات در یک نگاه در مورد اجزای حیاتی از جمله پردازنده ها، اسلات های DIMM جداگانه، منابع تغذیه و کارت های توسعه ارائه می دهد. حتی می تواند راهنمایی کند که آیا بازتاب حافظه و ذخیره آنلاین فعال هستند یا خیر. با برداشتن درب، واضح است که یک طراحی مجدد بزرگ صورت گرفته است. سوکت های پردازنده در سمت چپ قرار گرفته اند تا بتوانند از جریان هوای بدون مانع بهره مند شوند. تک پردازنده Xeon 5150 با فرکانس 2.67 گیگاهرتز که برای بررسی عرضه شد، با یک هیت سینک بزرگ غیرفعال نصب شده بود و هر دو سوکت توسط یک براکت گیره محکم پوشانده شده بودند.

خرید سرور اچ پی

خرید سرور اچ پی HP ProLiant DL380 G5

هشت سوکت DIMM در سمت راست قرار گرفته اند و برای کمک به خنک شدن در یک پوشش هوای پلاستیکی پوشانده شده اند. و خنک کننده فراوان وجود دارد، زیرا پردازنده ها و حافظه از مزایای هشت فن با دوشاخه گرم برخوردار هستند، در حالی که چهار فن دیگر از بقیه شاسی مراقبت می کنند. با وجود این همه جابجایی هوا، سطح سر و صدای کلی پایین نگه داشته شده است. مادربرد هیچ کنترلر ذخیره سازی تعبیه شده ای ندارد، بنابراین این وظایف بر عهده کارت Smart Array 400 PCI Express است که در یک قفس بزرگ نصب شده است. فضای زیادی برای کارهای بیشتر وجود دارد، زیرا قفس دارای دو اسلات یدکی PCI Express 8x است، در حالی که مادربرد دو کارت PCI Express با مشخصات پایین را می پذیرد. افزونگی برق نیز روی کارت‌ها وجود دارد، زیرا سرور یک جفت منبع اتصال داغ را می‌پذیرد و حتی اندازه آن‌ها کاهش یافته است تا مقدار زیادی داخلی را اشغال نکنند.

نقد و بررسی سرور HP ProLiant DL380 Gen9

سرور DL380 G9 یکی از محبوب ترین سرور G9 شرکت Hewlett Packard Enterprise است. این سرور HP قابلیت اطمینان و کارایی بالایی را ارائه می‌دهد و تقریباً برای هر محیطی مناسب است. این مدل برای استقرار برنامه های کاربردی اساسی مناسب است. با استفاده از این پلتفرم این فرصت را به دست می‌آورید که بسیاری از مشکلات کسب و کار خود را حل کنید. سرور DL380 G9 در شاسی 2u با یک یا دو پردازنده عرضه می‌شود.

خرید سرور HP DL380 G9

سرور HP DL380 G9 دارای جدیدترین پردازنده‌های Intel E5-2600 v3 یا Intel E5-2600 v4 برای بهبود عملکرد تا 21% است و هم چنین دارای ماژول‌های خلاقانه HPE DDR4 Smart Memory تا 3 ترابایت و 23% بیشتر از ماژول‌های قبلی است. خودکار سازی وظایف مدیریت سرور با HPE OneView و HPE Integrated Lights-Out استقرار، ارتقا، نظارت و نگهداری سرور HPE ProLiant DL380 Gen9 را در هر محیطی آسان می‌کند.

این سرور با Extended Ambient Operating Support و استانداردهای ASHRAE A3 و A4 مطابقت دارد و هیت سینک های ویژه به کاهش هزینه های خنک کننده کمک می‌کنند. مدیریت کارآمد سرور از طریق ابزار نرم افزار OneView به دست می‌آید که عملکرد زیرساخت را خودکار می‌کند.