خرید سرور اچ پی HP ProLiant DL380 G5

خرید سرور اچ پی HP ProLiant DL380 G5

فروش سرور اچ پی HP  DL380 G5

قیمت سرور اچ پی HP ProLiant DL380 G5

 سرور اچ پی HP  DL380 G5

مهم ترین قطعات سرور G5 Hp

با توجه به اینکه دیگر فروش سرور G5 به پایان رسیده هست و کسی این سرور ها را خریداری نمکند ماهان شبکه ایرانیان تمام قطعات سرور g5 که بصورت مهم و عمده در زیر مطرح شده را سرویس دهی و پشتیبانی می کند.

  • خرید هارد سرور Dl380 G5
  • خرید رم سرور dl380 g5
  • قیمت پاور سرور dl380 g5
  • فن سرور dl380 g5
  • پردازنده سرور G5

خرید سرور اچ پی HP ProLiant DL380 G5

خرید سرور اچ پی HP ProLiant DL380 G5

اچ پی مدام ادعا می کند که DL380 پرفروش ترین سرور جهان است، پس چرا اینقدر محبوب است؟ برای شروع، ظرفیت ذخیره سازی بالقوه زیاد است، اما همچنین به خوبی ساخته شده است و گزینه های توسعه زیادی را ارائه می دهد. سرور اکنون از هارد دیسک‌های 2.5 اینچی استفاده می‌کند و HP از شکل کوچک‌تر استفاده می‌کند، زیرا قفس درایو فضایی برای هشت هارد دیسک SAS یا SATA دارد. کاهش فضای مورد نیاز همچنین باعث شده است که کل قفس در یک طرف پانل جلویی قرار گیرد و فضای زیادی برای مسیر جریان هوا بدون مانع از میان شاسی باقی بماند. سیستم مورد بررسی بدون دیسک عرضه شد، اما هر دو درایو 72 گیگابایتی SAS و 60 گیگابایتی SATA به ترتیب با قیمت حدود 189 پوند و 135 پوند عرضه می شوند.

خرید سرور اچ پی HP ProLiant DL380 G5

یکی از ویژگی هایی که از دست دادن آن دشوار است، پانل وضعیت جدید Systems Insight در کنار درایو است. این اطلاعات در یک نگاه در مورد اجزای حیاتی از جمله پردازنده ها، اسلات های DIMM جداگانه، منابع تغذیه و کارت های توسعه ارائه می دهد. حتی می تواند راهنمایی کند که آیا بازتاب حافظه و ذخیره آنلاین فعال هستند یا خیر. با برداشتن درب، واضح است که یک طراحی مجدد بزرگ صورت گرفته است. سوکت های پردازنده در سمت چپ قرار گرفته اند تا بتوانند از جریان هوای بدون مانع بهره مند شوند. تک پردازنده Xeon 5150 با فرکانس 2.67 گیگاهرتز که برای بررسی عرضه شد، با یک هیت سینک بزرگ غیرفعال نصب شده بود و هر دو سوکت توسط یک براکت گیره محکم پوشانده شده بودند.

خرید سرور اچ پی dl380 g5

خرید سرور اچ پی HP ProLiant DL380 G5

هشت سوکت DIMM در سمت راست قرار گرفته اند و برای کمک به خنک شدن در یک پوشش هوای پلاستیکی پوشانده شده اند. و خنک کننده فراوان وجود دارد، زیرا پردازنده ها و حافظه از مزایای هشت فن با دوشاخه گرم برخوردار هستند، در حالی که چهار فن دیگر از بقیه شاسی مراقبت می کنند. با وجود این همه جابجایی هوا، سطح سر و صدای کلی پایین نگه داشته شده است. مادربرد هیچ کنترلر ذخیره سازی تعبیه شده ای ندارد، بنابراین این وظایف بر عهده کارت Smart Array 400 PCI Express است که در یک قفس بزرگ نصب شده است.

قیمت سرور Dl380 g5

فضای زیادی برای کارهای بیشتر وجود دارد، زیرا قفس دارای دو اسلات یدکی PCI Express 8x است، در حالی که مادربرد دو کارت PCI Express با مشخصات پایین را می پذیرد. افزونگی برق نیز روی کارت‌ها وجود دارد، زیرا سرور یک جفت منبع اتصال داغ را می‌پذیرد و حتی اندازه آن‌ها کاهش یافته است تا مقدار زیادی داخلی را اشغال نکنند.

قدیمی ترین سرور g5 موجود در بازار

این سرور g5 یادگار ی از قدیمی ترین سرور های موجود در ایران میباشد خود سرور g5 دیگر در بازار فروش ندارد فقط رم سرور g5. ,هارد سرور g5 پاور سرور g5 از محصولات پرفروش این سرور hp میباشد.