ماژول فیبر نوری اچ پی HPE MSA 16Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Transceiver

ماژول فیبر نوری اچ پیSFP

پارت نامبر محصول: C8R24B

0 ریال

 ماژول فیبر نوری اچ پی C8R23B 

ماژول فیبر نوری اچ پی یک ماژول با کیفیت و با سرعت بالا می باشد که جهت سرعت انتقال داده های خود می توانید از آن استفاده کنید. این ماژول ها با انواع سوئیچ ها و دیگر تجهیزات شبکه سازگاری دارد. این مدل از SFP ماژول با پارت نامبر C8R24B در بازار به فروش می رسد و برای انتقال داده ها سرعتی برابر با 8 مگابیت بر ثانیه و موجب می شود که داده های شما با سرعت بالاتری در شبکه منتقل شود. از دیگر ویژگی های ماژول فیبرنوری C8R24B می توان به برخورداری از پورت شبکه RJ45 و انتقال داده ها با طول موج 850nm اشاره نمود.

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری C8R24B اچ پی :

  • پارت نامبر : C8R24B

  • نوع : SFP +

  • پورت : RJ45

  • سرعت : 8GBase-SW

  • طول موج : 850nm