هارد دیسک سرور 600 گیگ مدل هیتاچی

( 0B26071 HGST Hitachi Ultrastar )


قیمت هارد سرور هیتاچی 600 گیگ
| برای خرید هارد سرور هیتاچی 600 گیگ با بهترین قیمت با شماره 91008413 تماس بگیرید. همچنین می‌توانید راجع به این هارد سرور از کارشناسان فروش مشاوره رایگان دریافت کنید. 

خرید هارد هیتاچی 600 گیگ - در مورد شرکت هیتاچی : شرکت خوشه‌ای ژاپنی و چندملیتی خدمات مهندسی و صنایع الکترونیکی است، که بطور عمده در زمینه‌های تولید لوازم الکترونیکی، رایانه‌ای صنعتی فعالیت می‌نماید.

قیمت سهام این شرکت بسیار بالاست و وفتی از این شرکت بزرگ صحبت مکنیم در مورد یک غول برزگ الکترونیکی صحبت می‌کنیم.

خرید هارد سرور هیتاچی 600 گیگ

Digital Storage Capacity600 GB
Hard Disk InterfaceSerial Attached SCSI
BrandHitachi
Model NameUltrastar C10K900
Hard Disk Form Factor2.5 Inches
Form Factor2.5 inches

فروش هارد دیسک هیتاچی

خریدهارد سرور هیتاچی


هارد سرور هیتاچی برای استفاده در سرورهای سازمانی و آرایه‌های ذخیره سازی مناسب هستند. آن‌ها یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های ذخیره سازی برای عملیات پیشرفته، از جمله مجازی سازی سرور، محاسبات سطح بالا و تجزیه و تحلیل داده‌ها به شمار می‌روند.
هارد دیسک های SAS 6 گیگابیت بر ثانیه به دلیل عملکرد عالی بیشترین توجه را در بازار به خود اختصاص داده‌اند. مزایای این هارد هیتاچی به آن‌ها اجازه می‌دهد برای طیف گسترده‌ای از کاربردها ارزشمند باشند.

از هارد های تولیدی شرکت هیتاچی قدرت این شرکت نمایان می‌شود، اگر نگاهی هم بر رنگینگ های جهانی ساخت هارد هیتاچی بیندازیم میبینیم که برند هیتاچی در ساخت هارد به مراتب بالاتر از اچ قرار دارد و قیمت خیلی پایین این هارد ها در مقایسه با اچ پی و کیفیت قابل رقابت‌شان هارد هیتاچی را به هاردهای مناسبی برای استفاده کاربران تبدیل کرده است.

هارد سرور هیتاچی

قیمت هارد دیسک هیتاچی

این درایوها دارای مشخصات اجرایی ثابت هستند که به آن‌ها کمک می‌کند کارهای متوالی را انجام دهند. مشتریان، هارد دیسک های SAS را با فاکتورهای ساختاری در محدوده 2.5 اینچ و 3.5 اینچ در اختیار دارند.
هارد دیسک های SAS 6 گیگابیت بر ثانیه به شرکت‌ها کمک می‌کند تا یکپارچگی داده‌های خود را حفظ کنند. آن‌ها این کار را با استفاده از یک فناوری تأیید و تصحیح جامع انجام می‌‎دهند. هارد دیسک های مبتنی بر SAS از کنترلرهای فعال پشتیبانی می‌کنند که می‌توانند اتصالاتی مانند iSCSI و Fiber Channel را میزبانی کنند.

درایوهای SAS 6 گیگابیت بر ثانیه برای عملکرد ناهموار و فعالیت های روزانه سازمانی ساخته شده‌اند. آن‌ها برای ارائه بهترین عملکرد، با چندین مؤلفه کار می‌کنند. ساخت هر جزء یک هارد دیسک SAS 6 گیگابیت در ثانیه به آن‌ها اجازه می‌دهد تا با چنین سختی‌هایی مقابله کنند.

سازگاری درایوهای SAS 6Gbps احتمالاً دلیلی است که کاربران آن‌ها را بسیار مفید می‌دانند. این درایوها سازگاری مرتبی دارند که به آن‌ها امکان می‌دهد بدون تنظیم یا تغییر با چند ابزار به طور کامل کار کنند. این نوع هارد دیسک‌های SAS می‌توانند بهترین نوع سازگاری را به مشتریان ارائه دهند. در امتداد خط، به آن‌ها اجازه می‌دهد تا از درایوهای مختلف استفاده کنند.

عملکرد هارد سرور Hitachi

قیمت هارد سرور هیتاچی

تعداد زیادی از آن‌ها دارای یک کنترلر سریال جهانی برای پشتیبانی از چارچوب سازگار هستند. هارد دیسک‌های SAS 6Gbps نیز می‌توانند در یک مخزن ظرفیت بسته‌بندی شوند و به سرورها و سیستم‌ها برای کاربردهای فشرده اختصاص داده شوند. آن ها برای طیف گسترده ای از چارچوب های استفاده با توانایی عملکرد در بالاترین سطوح مناسب هستند.
طرح های معماری هارد دیسک های SAS 6Gbps به آن ها کمک می‌کند تا درایوهای بیشتری را در یک اتصال مقیاس کنند. بنابراین، آن‌ها طیف باورنکردنی از گزینه‌های ذخیره سازی و جایگزین‌های مقرون به صرفه را ارائه می‌دهند.

این نوع درایوها همچنین هزینه‌های داشتن یک دستگاه ذخیره سازی را کاهش می‌دهند و آموزش و حفاظت از سرمایه گذاری را ساده می کنند. تحلیلگران داده، علاقه مندان به محاسبات، مراکز داده و موارد دیگر این درایوها را بسیار مفید خواهند یافت.

قدرت و توان تولیدی شرکت هیتاچی در هارد های تولیده شده نمایان هست شاید اگر نگاهی هم بر رنگینگ های جهانی ساخت هارد بیندازید خواهید دید که برند هیتاچی در ساخت هارد به مراتب بالاتر از اچ پی ایستاده هست و قیمت خیلی پایین این هارد سرور ها در مقایسه با اچ پی و کیفیت قابل رقابت شان هارد سرور هیتاچی را گزینه ای بسیار خوب برای سرور های ارزان قیمت تبدیل می کند.