حافظه اس اس دی ذخیره ساز EMC 400GB D3-2S12FX-400

حافظه اس اس دی ذخیره ساز EMC 400GB D3-2S12FX-400  | برای اطلاع از آخرین قیمت هارد سرورهای اچ پی با 91008413 تماس بگیرید.

قیمت هارد EMC

خرید هارد EMC

حافظه اس اس دی ذخیره ساز EMC 400GB D3-2S12FX-400
ظرفیت حافظه اس اس دی ذخیره ساز EMC 400GB D3-2S12FX-40، 400 گیگابایت است و فرم فاکتور آن 2.5 اینچی و از نوع SSD است.
این هارد اطلاعات را با سرعت 12 گیگابایت انتقال می‌دهد و و از رابط SAS استفاده می‌کند. حافظه‌ی EMC 400GB D3-2S12FX-400 جزء محبوب‌ترین و پر فروش‌ترین هارد های است که کمپانی اچ پی طراحی و به بازار عرضه کرده است.

مشخصات فنی حافظه اس اس دی ذخیره ساز EMC 400GB D3-2S12FX-400


• نوع کالا : هارد اس اس دی
• نوع حافظه ذخیره ساز ای ام سی : اینترنال
• فرم فاکتور : 2.5 اینچ
• ظرفیت : 400 گیگابایت
• نوع رابط :SAS 12Gb/s 

برای مدت زیادی، داده ها و اطلاعات عمدتاً بر روی هارد دیسک های مکانیکی ذخیره می‌شدند. این هارد دیسک‌ها (HDD) بیشتر بر پایه قطعات متحرک هستند، مانند یک هد خواندن/نوشتن که برای جمع‌آوری داده‌ها به عقب و جلو می‌رود. این امر باعث می‌شود که هارد دیسک‌ها محتمل‌ترین جزء سخت‌افزار رایانه‌ای باشند که از کار بیفتند.
هاردهای جدید حالت جامد (SSD) کاملاً متفاوت عمل می‌کنند. آن ها از یک تراشه حافظه ساده به نام حافظه فلش NAND استفاده می‌کنند که فاقد قطعات متحرک و زمان دسترسی تقریباً فوری است.
چیپ‌ست های حافظه در یک SSD با RAMقابل مقایسه هستند. به جای یک صفحه‌ی مغناطیسی، فایل ها در شبکه ای از سلول های NAND ذخیره می‌شوند.
هر شبکه (که بلوک نیز نامیده می‌شود) می‌تواند بین 256 کیلوبایت تا 4 مگابایت داده ذخیره کند. کنترلر یک SSD آدرس دقیق بلوک ها را دارد، به طوری که وقتی سیستم شما یک فایل را درخواست می‌کند فوراً در دسترس است و برای یافتن اطلاعات مورد نیاز، منتظر هد خواندن/نوشتن نیست. بنابراین زمان دسترسی به SSD در نانوثانیه اندازه گیری می‌شود.
شرکت هایی که با حجم عظیمی از داده ها کار می‌کنند (مانند محیط های برنامه نویسی یا تجزیه و تحلیل داده ها) اغلب به SSD ها نیازمند هستند، زیرا زمان دسترسی و سرعت انتقال فایل برای آن ها بسیار مهم است.
و هم‌چنین سرورهای سازمانی به SSD برای خواندن و نوشتن سریع نیاز دارند تا بتوانند به درستی به رایانه های شخصی مشتری خود سرویس دهند.
هارد دیسک های 2.5 و 3.5 اینچی که تولید می‌شوند عمدتاً از رابط های SATA (حداقل در اکثر رایانه های شخصی و مک ها) استفاده می‌کنند، اگرچه بسیاری از SSD های داخلی پرسرعت اکنون به جای آن از رابط سریعتر PCI Express استفاده می‌کنند.
ظرفیت ها از چندین مگابایت به چندین ترابایت افزایش یافته است که حدودا می‌توان بیان کرد بیش از یک میلیون برابر افزایش یافته است. هارد دیسک های 3.5 اینچی فعلی اکنون با ظرفیت های بیش از 10 ترابایت در دسترس هستند.

فروش حافظه اس اس دی ذخیره ساز EMC 400GB

شما کاربران گرامی می‌توانید علاوه بر هارد سرور ذخیره ساز EMC 400GB D3-2S12FX-400 انواع هارد سرور های اچ پی را از دکتر اچ پی خریداری کنید و اگر نیاز به راهنمایی و مشاوره در مورد آن ها و خرید سرور های اچ پی دارید از کارشناسان ما در دکتر اچ پی کمک بگیرید.