جدید حراج! خرید سرور دست دوم اچ پی مقرون به صرفه هست

خرید سرور دست دوم اچ پی مقرون به صرفه هست

( 834255 )

سرورهای استفاده شده یا یوزد سرور ها می توانند یک راه حل مقرون به صرفه برای شرکت هایی که به دنبال ارتقاء شبکه خود هستند ارائه دهند.

ایا با خرید سرور دست دوم از رقبای خود که سرور های نیو خریداری کرده اند عفب افتاده اید یا سرمایه را در جایی مناسب تر برای ساحتاری جدید تر پیاده سازی گردید

350,000,000 ریال

3 ریال به ازای 3

سرورهای استفاده شده یا یوزد سرور ها می توانند یک راه حل مقرون به صرفه برای شرکت هایی که به دنبال ارتقاء شبکه خود هستند ارائه دهند.

ایا با خرید سرور دست دوم از رقبای خود که سرور های نیو خریداری کرده اند عفب افتاده اید یا سرمایه را در جایی مناسب تر برای ساحتاری جدید تر پیاده سازی گردید

بر کسی پوشیده نیست که این سخت افزار مانند سیستم عصبی شرکت عمل می کند و یک نقطه اتصال برای تمام انتقال داده ها در داخل کسب و کار فراهم می کند. این امر آن را به یکی از مهمترین عناصر تجارت تبدیل می کند، بنابراین برای موثر ماندن باید مرتباً ارتقا یابد. تکیه بر سخت‌افزار قدیمی یا قدیمی راهی مطمئن برای عقب افتادن یک کسب‌وکار از رقبای خود است، و با رشد یک شرکت، باید از تقسیم داده‌های خود بین چندین درایو دور شده و همه چیز را ادغام کند. شرکت‌ها در این مرحله، و همچنین کسب‌وکارهایی که بودجه دارند، آنچه را که نیاز دارند را از طریق سخت‌افزار بازسازی‌شده پیدا می‌کنند.

چرا یک کسب و کار باید سرورهای استفاده شده را در نظر بگیرد؟

خرید سرور دست دو

تفاوتی با ارتقاء یک دسکتاپ ندارد. با گذشت زمان، سخت‌افزار برای حفظ سرعت‌های قابل‌قبول تلاش می‌کند زیرا کاربران با برنامه‌هایی که نیاز به منابع بیشتر و بیشتری دارند، درگیر می‌شوند. در نهایت، سخت افزار از کار خواهد افتاد و شرکت عملاً متوقف خواهد شد. همانطور که یک تجارت رشد می کند، نیاز آن به بهبود سرعت انتقال داده، ذخیره سازی، و قابلیت های Failsafe نیز افزایش می یابد. با این حال، درست مانند ارتقاء یک کامپیوتر خانگی، لازم نیست هر بار که نیاز به تقویت دارید، جدیدترین و بهترین ها را خریداری کنید.  

سخت افزار سرور اچ پی بازسازی شده چقدر کیفیت دارد؟

سخت‌افزار بازسازی‌شده، تا زمانی که به‌درستی مدیریت شود، می‌تواند بیشتر آنچه را که یک سیستم جدید می‌تواند فراهم کند. اکثر شرکت ها متوجه می شوند که تفاوت کمی از نظر سرعت، عملکرد و قابلیت اطمینان وجود دارد. باز هم، این شبیه به ارتقاء یک دسکتاپ است. در حالی که رایانه ای که با اجزای نسل قبلی ساخته شده است با سیستم جدید مطابقت ندارد، اکثر مردم حتی متوجه آن نمی شوند. تنها چیزی که مهم است این است که سیستم نیازهای شرکت را برآورده کند و سخت افزار بازسازی شده کاملاً قادر به انجام آن است.  

خرید سرور دست دوم  

با تفاوت کمی در عملکرد، صرفه جویی در هزینه حتی جذاب تر است. در واقع، برخی از سیستم‌های بازسازی‌شده با حداقل 1/10 سیستم مشابه و جدید در دسترس هستند. این پول اضافی را می توان برای پیکربندی مجدد سخت افزار برای نیازهای شرکت تخصیص داد، چیزی که یک فروشنده معتبر باید بتواند به آن کمک کند. سرورهای استفاده شده اغلب انعطاف پذیری فوق العاده ای را ارائه می دهند، حتی اگر ممکن است تعجب آور به نظر برسد. اما به این دلیل است که سخت افزار جدید دارای تنظیمات از پیش تعیین شده ای است که تغییر آنها ممکن است دشوار باشد. با این حال، سیستم‌های بازسازی‌شده را می‌توان بر اساس ترجیحات شرکت تنظیم کرد و فروشندگان معمولاً مهندسان ماهر را برای کمک به این فرآیند در اختیار دارند. برخی حتی به راه‌اندازی RAID و به‌روزرسانی همه نرم‌افزارهای مربوطه کمک می‌کنند و از لحظه روشن شدن، عملکرد عالی را تضمین می‌کنند.

خرید سرور اچ پی دست دو با دکتر اچ پی

قابلیت اطمینان اغلب در مورد سخت‌افزار مرمت شده تعمیر شده یا ریفر شده یا تمیز شده یک نگرانی است، اما صنعت در سال‌های اخیر در این زمینه پیشرفت زیادی کرده است و بسیاری از خدمات ضمانت‌نامه‌ای را به محصولات خود ضمانت می‌کنند و ضمانت‌هایی که با ضمانت‌های استاندارد تولیدکنندگان بزرگ ارائه می‌کنند قابل مقایسه است. به طور خلاصه، دلیلی برای نادیده گرفتن سرورهای استفاده شده وجود ندارد و صرفه جویی در هزینه یک امتیاز مثبت است.

گارانتی دوماه یا یکساله ای که در مورد این سرور ها به شما داده می شود تعویض بی قید و شرط برای ما یک ضمانت غالی میباشد.