کدی 3.5 هارد سرور HP Caddy G8|G9|G10

کدی 3.5 هارد سرور HP Caddy G8|G9|G10

خرید کدی 3.5 انیچی هارد سرور hp

قیمت کیج سرور اس اس دی اچ پی

کدی 3.5 هارد سرور HP Caddy G8|G9|G10

چرا باید از کیج سرور هارد 3.5 اینچی اچ پی استفاده کنیم ؟

یکی از ساده ترین قطعات سرور اچ پی که می توانیم به راحتی در مورد ان صحبت کنیم سری کدی سرور اچ پی میباشد باید بدانیدکه یکی از اساسی ترین ویژگی های هاردهای سرور اچ پی  هات پلاگ بودن این سرور های میباشد این هارد سرور اچ پی ای شما می توانید در زمانی که سرور اچ پی شما روشن هست هارد سرور اچ پی را از جای خود در بیاورید یا ریمو کنید و هارد دیگری رو در جای هارد قبلی جایگزاری کنید .

اما مشکل اساسی در عوض کردن هارد سرور اچ پی  کجاست؟

در تمام سرور های و کیس هایی که تا الان شما داشته اید می توانید هاردها رو بوسیله پیچ در بدنه کیس محکم میکردند و برای اینکه هارد بخاطر تکان هایی که داشت اسیب نبینید و دچار مشکل نشود همیشه باید در جای بسیار محمکی بسته بندی میشد ولی در سرور اچ پی اینگونه نیست .

شما باید بتوانید هر لحظه ای که احساس کردید هارد شما خراب هست یا صدا می دهد هارد را با هارد اچ پی جدید جایگزاری کنید > ولی مگر می شود سرور اچ پی روشن را شما بتوانید پیچ هارد باز کنید و جابجا کنید / و ممکن بود مشکلات دیگری بروز کند.

ظهور کدی سرور اچ پی برای نصب اس اس دی های سرور اچ پی  از کجا امد ؟

برای اینکه مشکل نصب هارد های اچ پی روی سرور های اچ پی بدون پیچ مرتفع گردد کدی هارد اچ پی ظهور کرد این کدی ها که در مدل های 2.5 اینجی و 3.5 اینچی وارد بازار شدند تا بدون پیچ این هارد اچ پی را بتوان روی سرور نصب کرد.

کدی های که در این پست برای شما گزاشتیم کدی 3.5 اینچی یا کیج 3.5 اینچی اچپی میباشدکه دور هارد سرور اچ پی پیچ می گردد و این قابلیت رو به هارد سرور اچ پی می دهد که بصورت کشویی در درون جای خود حرکت کند البته این کدی هارد اچ پی دارای یک ضامن نیز میباشد که قفل caddy هارد hp رو ازاد کرده و شما میتوانید هارد اچ پی را هنگام روشن بودن سرور اچ پی بصورت کشویی خارج کنید .

کارایی کدی هارد اچ پی 3.5   اینچی در چیست ؟

خب همانطوری که قبلا هم گفتیم کارایی اصلی این کدی ها در در اوردن و ریمو کردن هارد ها اچ پی  و اس اس دی اچ پی میباشد .