خرید سرور محاسباتی

سرویس محاسباتی پردازشی CPU ایران 

تا 100 هسته پردازشی; تا 1024 گیگابایت حافظه رم; تا یک ترابایت فضای هارد SSD HP SAS ; شبکه داخلی نرم افزارها; انتقال داده با FTP; اتصال از طریق RDP; حداقل استفاده ۲۴ ساعت ...

برای خرید سرور های محاسباتی دانشجویی می توانید بهترین راه حل ها را از ما داشته باشید.

سرور محاسباتی چیست؟

سرورهای محاسباتی کامپیوترهای قدرتمندی هستند که برای ارائه خدمات خاص به سایر رایانه ها یا دستگاه های متصل به شبکه طراحی شده اند.

این نوع سرور می تواند یک ماشین فیزیکی یا یک ماشین مجازی باشد برای انجام انواع وظایف از جمله ذخیره سازی داده ها، پردازش و مدیریت شبکه بهینه شده اند.

یک سرور محاسباتی همچنین می تواند برای مجازی سازی استفاده شود که به چندین سیستم عامل اجازه می دهد روی یک ماشین فیزیکی واحد اجرا شود.

در اصل، یک سرور محاسباتی به عنوان ستون فقرات زیرساخت فناوری اطلاعات یک سازمان عمل می کند و منابع و خدمات لازم را برای برنامه های کاربردی حیاتی کسب و کار فراهم می کند.

 سرور محاسباتی از کجا بخریم یا اجاره کنیم

برای خرید سرور محاسباتی و یا مشاهده قیمت سرور محاسباتی می توانید از طریق منو بالا گزینه سرور ابری به صفحه معرفی سرورهای ابری دکتر اچ پی بروید.

در این صفحه انواع سرورها در لوکیشن های مختلف معرفی شده اند که سرور مجازی ایران دکتر اچ پی باتوجه به زیرساخت اختصاصی ای که دارد را میتوانید به عنوان سرور  محاسباتی اجاره کنید و استفاده ببرید.

از دکتر اچ پی بخرید و استفاده کنید ولی پول خوبی باید پرداخت کنید که یک سرور محاسباتی خوب بخرید سرور های محاسباتی معمولا برای فروش استفاده می شود.